19.02.2015, 17:00 • Werk aréna • Martina Sikorová

Tipsport: 1.8 4.4 3.05 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

60:00

Konec zápasu. (19:06:04)

59:36

Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
Prázdnou branku trefil i přes snahu Zahradníčka JAN SONNEK a je tak rozhodnuto. Asistence: Jakub Kotala.

59:20

Oddechový čas pro domácí.

59:00

Dudáček na střídačce, Oceláři v šesti.

58:39

Oceláři sice kontrolují puk, ale ve vlastním pásmu.

58:15

Probíhají poslední dvě minuty poslední třetiny.

57:42

Jaroš byl za brankou podražen, ani tentokrát ale rozhodčí nevylučuje.

56:29

Třinec právě vstřelil branku!
Z trestné lavice se dostal do brejku MICHAL ROMAN a z něj překonal boleslavského Růžičku. Asistence: Lukáš Jašek.

55:27

Heider vytáhl kotouč z takřka brankové čáry a další z jeho spoluhráčů jej pak vyhodil pryč z pásma.

54:22

S nadějemi Ocelářů na další vyrovnání to vypadá bledě, Roman si odpyká dvě minuty za podražení.

52:42

Oceláři si vypracovali několik dobrých šancí, skóre se ale nemění.

52:19

Dříve než Jaroš se ke kotouči dostal Růžička a ukryl jej pod lapačku.

50:35

Boleslav vyhodila kotouč přes všechny čáry, ale zakázané uvolnění to není.

50:03

Střela Pěnčíka od modré skončila v lapačce Růžičky.

49:10

A Boleslav jde znovu do dvoubrankového vedení. Z levého kruhu zamířil přesně pod horní tyč IVAN ĎURAČ. Asistence: Ondřej Šťáva.

48:50

Christov neobešel bránící hráče a navíc si půjde sednout na trestnou lavici na dvě minuty za sekání.

47:29

Po dobré kombinaci přestřelil třineckou branku Brzák.

46:21

Hosté se dostávají znovu do vedení, odkrytou část branky trefil JAKUB KOTALA. Asistence: Lukáš Volf, Jan Sonnek.

45:13

Pokus Bernada skončil v lapačce Dudáčka.

44:35

Oba týmy mají problém s přechodem středního pásma.

44:01

43:58

Franek přestřelil odkrytou část klece.

42:40

Početní výhoda se ale Ocelářům zatím vůbec nedaří a hosté se zvládají osvobozovat.

42:01

Průšek si odpyká dvě minuty za sekání.

41:15

Na druhé straně byl sám před Dudáčkem Sonnek, ani teď se ale skóre nemění.

40:24

Jašek se dostal až před branku, odtud ho ale hostující beci vytlačili a neujala se ani jeho střela z mezikruží.

40:01

V prostřední části jsme viděli tři branky, jednu z nich zařídil už v první minutě této třetiny Kotala, Oceláři ale dokázali zásluhou Jaroše a Ondřeje Kovařčíka vyrovnat a před třetí částí je tak skóre vyrovnané.

40:00

38:31

Christov inkasoval tvrdý úder a v předklonu odjížděl na střídačku a Oceláři tak hráli menší dobu pouze ve čtyřech.

36:59

Kotala byl sám u levé tyče, včasný přesun Dudáčka mu ale zabránil ve vstřelení branky.

36:19

Hosté se dostali do přečíslení, Sonnek ale neobdržel přesnou přihrávku.

34:56

33:24

Z první zamířil Kotala pouze do betonů Dudáčka, hosté ale drží útočné pásmo a kombinují.

32:56

Na trestnou lavici míří Bednář na dvě minuty za sekání.

32:15

Ďurač zůstal ležet na hrací ploše, jakmile však zjistil, že rozhodčí nebude vylučovat, byl okamžitě na nohou.

31:22

Franek pouze nahazoval od mantinelu a s jeho pokusem tak neměl Růžička žádné problémy.

30:28

Zakázané uvolnění Ocelářů, třinecké střídačce se to sice nelíbí, ale nic s tím neudělá.

30:05

Oceláři se dostali do přečíslení, Jašek přihrál přesně na hůl ONDŘEJE KOVAŘČÍKA a ten už neměl problém trefit odkrytou část branky. Asistence: Lukáš Jašek.

29:09

Střela Franka skončila u připraveného Růžičky.

27:09

Růžička neudržel střelu Ondřeje Kovařčíka, kotouč se zastavil těsně před brankovou čárou a odtud jej za záda boleslavského gólmana dorazil TADEÁŠ JAROŠ. Asistence: Ondřej Kovařčík, Marek Pěnčík.

26:12

Jeden z hostů poslal Douderu hlavou proti mantinelu, i tento zákrok ale nechal rozhodčí v klidu. Třinecký obránce je v pořádku a pokračuje ve hře.

25:51

Oddechový čas pro hosty.

24:43

Fanoušci, kteří dnes dorazili na stadion, povzbuzují domácí mladíky a ti se snaží v útočném pásmu.

24:05

Ondřej Kovařčík dostal kotouč do branky a radoval se z gólu, ale předčasně, protože rozhodčí nakonec jeho branku neuznali.

22:52

Hostům je odpískán ofsajd a vhazovat se tak bude ve středním pásmu.

21:45

Kotouč míří za branku Růžičky, o zakázané uvolnění se ale nejedná.

21:04

Pokus Michala Kovařčíka skončil v ochranné síti.

20:48

Do samostatného úniku se dostal JAKUB KOTALA a z něj poslal hosty do dvoubrankového vedení. Bez asistence.

20:18

V dobré příležitosti byl Volf, sám před Dudáčkem ale neuspěl.

20:01

Máme za sebou první třetinu, po které mohou být spokojenější hosté, kteří využili poněkud sporného vyloučení Ocelářů a po gólu Hese jsou tak ve vedení.

20:00

19:13

Krátce před koncem úvodní části se hosté dostávají do vedení. Od modré prostřelil třineckého brankáře MATĚJ HES. Asistence: Radek Pořízek, Ondřej Šťáva.

18:25

Volf v dobré pozici branku minul a se střelou Šťávy si pak Dudáček poradil.

17:43

V plném počtu ale Oceláři dlouho hrát nebudou. Jaroš je vyloučen na dvě minuty za krosček.

17:24

16:18

Zahradníček dostal kotouč do útočného pásma a ušetřil tak pár sekund z oslabení.

15:37

Dudáček měl menší potíže s krocením poskakujícího kotouče, celou situaci ale nakonec zvládl.

15:24

Doudera si odpyká dvě minuty za krosček.

15:16

Jašek nepřesně přihrál a hosté se tak osvobozují.

14:50

Ondřej Kovařčík zahrál vysokou holí a vhazovat se tak bude ve středním pásmu.

13:40

Pořízek protečoval nahození svého spoluhráče a hosté tak mohou pokračovat v útoku.

12:56

Zakázané uvolnění Ocelářů vrátí hru před Dudáčka.

12:25

Severa pouze nahazuje za branku Růžičky a domácí střídají.

11:13

Ke střele se dostal Kurka, jeho pokus vyrazil Dudáček betonem.

10:03

Jaroš se protlačil až před Růžičku, překonat ho ale nedokázal.

09:40

Na druhé straně likviduje domácí brankář střelu Volfa od pravého kruhu.

08:54

Růžička se dostal mimo branku, Pala se ale ke střele dostal až pozdě.

08:30

Jaroš se připletl do cesty Pisarikovi a třinecký kapitán tak nakonec pouze nahodil kotouč do pásma.

07:10

Střela Pätoprstého skončila v natažené lapačce Dudáčka.

06:51

Hosté se dostali do útočného pásma a snaží se ohrozit třineckou branku.

05:50

Pěnčík trefil v dobré pozici přesně to místo, kde byl připravený hostující gólman.

05:15

Střelu Paly likviduje Růžička a vhazovat se tak bude po jeho levici.

04:46

Kotala vjel do ofsajdu a hra je tak opět přerušena.

04:21

03:34

Boleslav se osvobozuje vyhozením přes všechny čáry.

02:51

Pro postavení útočícího hráče v brankovišti je hra vykázána do středního pásma.

02:42

Jašek mohl dorážet do odkryté klece, kotouč ale nakonec brankovištěm jen prolétl.

02:21

Pořízek si odpyká dvě minuty za vysokou hůl.

01:35

Po nahození od modré čáry skončil kotouč u připraveného Dudáčka.

01:14

O kotouč se bojuje v útočném pásmu Ocelářů.

00:30

Jaroš chyboval za brankou v rozehrávce, své zaváhání ale dokázal napravit.

00:01

HC Oceláři Třinec: Dudáček (Loubal) – Pisarik, Heider, Stránský, Roman, Doudera, Zahradníček – Pěnčík, Franek, Murín, O. Kovařčík, Jašek, Severa, Bednář, Pala, Christov, Jaroš, M. Kovařčík

BK Mladá Boleslav: Růžička (Plíšek) – Mašek, Tůma, Kurka, Hes, Žalud, Bernad, Šťáva, Červinský – Průšek, Němec, Kotala, Klečka, Pätoprstý, Brzák, Pořízek, Volf, Ďurač, Sedmík, Sonnek, Motloch

Rozhodčí: Šutara – Moravec, Řezáč.
Vzájemné zápasy
Dnešní soupeři se v této sezóně utkali již čtyřikrát, jednou se z výhry radovali hosté, v dalších třech zápasech pak Oceláři.

BK Mladá Boleslav
Hosté mají o jeden bod méně a s pěti body tak okupují čtvrtou příčku. Boleslavští hráči se naposledy utkali s Vítkovicemi, nad kterými zvítězili 4:2.

Nejproduktivnější hráči Boleslavi v bojích o play-off
Lukáš Volf – 6 bodů (2+4)
Jakub Kotala – 4 body (3+1)
Jan Sonnek – 3 body (0+3)
HC Oceláři Třinec
Domácí se v tabulce aktuálně nacházejí s šesti body na druhém místě. V předchozím utkání přivítali třinečtí mladíci juniory Zlína, které nakonec porazili 7:1.

Nejproduktivnější Oceláři v bojích o play-off
Ondřej Kovařčík – 11 bodů (7+4)
Tadeáš Jaroš – 8 bodů (4+4)
Lukáš Jašek – 7 bodů (2+5)
Vítáme vás u on-line přenosu ze čtvrtého kola bojů o play-off. V rámci skupiny C se dnes střetnou Oceláři s Boleslaví. Utkání začíná v 17:00.

3:5

Branky a nahrávky: 28. Jaroš (O. Kovařčík, Pěnčík), 31. O. Kovařčík (Jašek), 57. Roman (Jašek) – 20. Hes (Pořízek, Šťáva), 21. Kotala, 47. Kotala (Volf, Sonnek), 50. Ďurač (Šťáva), 60. Sonnek (Kotala)

BK Mladá Boleslav: Růžička (Plíšek) – Mašek, Kurka, Hes, Žalud, Bernad, Šťáva, Červinský – Průšek, Němec, Kotala, Klečka, Pätoprstý, Brzák, Pořízek, Volf, Ďurač, Sedmík, Sonnek, Motloch

Rozhodčí: Šutara – Moravec, Řezáč