19.02.2015, 17:30 • ZS Luďka Čajky • Michal Sedláček (@Michal_68)

Tipsport: 2.64 4.3 1.9 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

49:38

Piráti právě vstřelili branku!
Krásná akce a je to 6:0. Hosté proměňují zbytek třetiny ve svou exhibici. Kellerstein si nabruslil k braně, zvedl hlavu, mezi kruhy viděl volného MILANA JANÁKA a ten vymetl šibenici zlínské branky. Asistence: Adam Kellerstein.

46:08

Zlínští jen bezmocně rozhazují rukama po další pěkné akci Pirátů. Strunz vybídl ze strany MIROSLAVA BEDNÁŘE, který na vzdálenější tyči bez potíží a nikým neobsazený dostal puk za záda Halody. Asistence: Martin Strunz, Jakub Meliško.

42:07

Tak si troufám říct, že je definitivně rozhodnuto. Hosté vyhodili puk za branku, jenže pak se k puku po chybě dostali Piráti. Kellerstein svůj pokus ještě v gól neproměnil, ale MILAN JANÁK už byl úspěšný. Asistence: Adam Kellerstein.

21:42

Se Zlínem to vypadá zle nehezky. Po přihrávce Veselého se přesně trefil DAVID KAŠE a stav utkání je již 3:0. Asistence: Radek Veselý.

11:51

A je to o dvě branky. Kaše poslal do úniku FRANTIŠKA WÁGNERA, který jel sám na Halodu a situace vyřešil s ledovým klidem. Puk poslal mezi betony a zlínský brankář se téměř ani nehnul. Asistence: David Kaše.

04:09

Hosté jdou rychle do vedení. Hierman od mantinelu vybídl RADKA VESELÉHO, který před brankou trefil puk přesně k tyči. Haloda se marně natahoval. Asistence: Jakub Hierman, David Kaše.

0:6

Branky a nahrávky: 5. Veselý (Hierman, Kaše), 12. Wágner (Kaše), 22. Kaše (Veselý), 43. Janák (Kellerstein), 47. Bednář (Strunz, Meliško), 50. Janák (Kellerstein)

Berani Zlín: Haloda (od 52. minuty Čáp) – Kužílek, Velčovský, Žabčík, Kobylík, Stuchlík, Řezníček, Talán – Hořanský, Hlaváč, Haničinec, Dalajka, Karola, Pavlůsek, Vyoral, Hladiš, Hrazdíra.

Piráti Chomutov: Lukeš (Dvořák) – Meliško, Hierman, Cestr, Dubeň, Szathmáry, Černý – Procházka, Wágner, Šťovíček, Macháček, Kaše, Tupý, Veselý, Bednář, Janák, Kellerstein, Huňady, Macháček, Strunz, Chrpa.

Rozhodčí: Obadal – Smilek, Novák