19.02.2015, 04:00 • Rexall Place, Edmonton • Tomáš Reiner

Tipsport: 3.9 3.8 1.8 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Martin Marinčin (EDM) 0+0, 1 střela, čas na ledě 20:44
David Krejčí (BOS) 0+0, 2 střely, čas na ledě 19:53
David Pastrňák (BOS) 0+0, 4 střely, čas na ledě 16:37
Zdeno Chára (BOS) 0+0, 2 střely, čas na ledě 24:21 (07:19:29)
Tři hvězdy utkání

1. Ben SCRIVENS (EDM) 41 zák., 3 góly, 92,7%
2. Tuukka RASK (BOS) 30 zák., 3 góly, 90,0%
3. Martin MARINČIN (EDM) 0+0
Edmonton Oilers promarnil dvoubrankové vedení v prostřední dějství, nakonec ho to ale mrzet až zas tolik nemuselo, protože po samostatných nájezdech zvítězil 4:3. Rozhodující nájezd proměnil ve 12. sérii Martin Marinčin, před nímž se žádný z hráčů nedokázal prosadit. Konečné skóre. Edmonton Oilers 4 Boston Bruins 3 po samostatných nájezdech.

MARINČIN - 4:3

V samostatných nájezdech zvítězil tým Edmonton Oilers.
Autorem vítězné branky je Martin MARINČIN.

12. série 1:0

Martin MARINČIN proměňuje.
Když to nejde technicky, zkusil to Chára dělovkou, ale ani tohle zakončení neuspělo.

12. série 0:0

Zdeno CHÁRA neproměňuje.

11. série 0:0

Ryan HAMILTON neproměňuje.
Vzápětí také Chris Kelly mířil nahoru, jenže napálil pouze břevno.

Chris KELLY neproměňuje.
Justin Schultz byl nejblíže rozhodnutí, jeho střela ale skončila na horní tyči!

Carl SODERBERG neproměňuje.
Pouliot předvedl blafák do backhandu, jeho následná střela ale skončila pouze na mantinelu.

7. série 0:0

Benoit POULIOT neproměňuje.

David KREJČÍ neproměňuje.
Fraser se snažil zamířit nad lapačku Raska, ten ale dokázal jeho pokus vyškrábnout mimo.

6. série 0:0

Matt FRASER neproměňuje.

Brad MARCHAND neproměňuje.
Jakupovi se svezl puk z hole a poté už nedokázal z úhlu zakončit.

64:35

Loui Eriksson se nedokázal protlačit do zakončení a zápas zřejmě dojde do trestného střílení.

64:14

STŘELY V PRODLOUŽENÍ: Edmonton 0 Boston 7

63:40

Milan Lucic se málem dostal před bránou k další dorážce, tentokrát mu ale puk přeskočil hokejku.

62:51

Carl Soderberg vypálil od modré čáry z levého křídla, jeho pokus ale směřoval pouze doprostřed brány, kde byl připravený Ben Scrivens.

62:43

Bruins ale z následného útoku nic nevytěžili.

62:25

Brad Marchand dokázal na modré čáře udržet útočné pásmo.

62:08

Chris Kelly vypálil z ostrého úhlu a Ben Scrivens vytěsnil jeho střelu do ochranné sítě.

61:52

Ben Scrivens předvedl v dnešním zápase přes 30 úspěšných zákroků.

61:41

Matt Bartkowski vypálil od modré čáry a Ben Scrivens si připsal další úspěšný zákrok.

60:54

Brad Marchand byl na levé straně u puku dříve než vyjíždějící Ben Scrivens a poté se ho snažil uklidit do prázdné brány, jeho zakončení po střetu z brankářem Oilers ale skončilo pouze na zadním mantinelu!

60:27

Derek Roy tvrdě vypálil od modré čáry, jeho střela ale zamířila nad.

60:01

Ve třetí třetině jsme se žádného gólu nedočkali a tak na řadu přichází prodloužení, a pokud ani v něm branka nepadne, následovat bude pochopitelně trestné střílení.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:56

Milan Lucic dostal parádní přihrávku zpoza brány od Louie Erikssona, jeho následná střela z bezprostřední blízkosti skončila pouze na výstroji Tuukka Raska!

59:51

Edmonton Oilers si vyžádal oddechový čas.

59:51

Brad Marchand se ještě dostal na levém křídle ke střele, ta ale byla sražena do ochranné sítě a během závěrečných 9 sekund už se zřejmě nic převratného nestane.

59:14

Reilly Smith byl u puku jako první a zabránil zakázanému uvolnění, pouze ale ve své mysli, protože rozhodčí přestěhovali hru zpět před Tuukka Raska.

58:39

Zdeno Chára dojel nahození Oilers.

58:25

Loui Erikssen přejel modrou čáru o něco dříve a útok Bruins zastavilo postavení mimo hru.

58:17

Zakázané uvolnění proti hráčům domácího Edmontonu Oilers.

58:06

Ani hráči Edmontonu ale vpředu nic kloudného nevymysleli.

57:48

Přihrávka Toreyho Kruga byla nepřesná a hra se otáčí na druhou stranu.

57:25

David Krejčí předvedl skvělý backchecking a zablokoval střelu protihráče.

56:55

Dennis Seidenberg se vrací zpět z trestné lavice a hosté z Bostonu hrají opět v plném počtu.

56:39

Vzápětí se Oilers ihned po vhazování dostali k další střele, ta ale směřovala pouze doprostřed brány, kde našla Tuukka Raska.

56:36

Nail Jakupov se dostal v pravém kruhu pro vhazování ke střele z blízkosti, Tuukka Rask byl ale u své levé tyče včas a přerušil hru.

55:58

Bruins se opět podařilo vyhodit. Jako by v závěru zápasu docházely hráčům Edmontonu síly.

55:00

Zdeno Chára se nerozpakoval a z rohu kluziště poslal puk podél mantinelu do obranné pásma Oilers.

54:55

Boston Bruins se dostává pět minut před koncem zápasu do problémů, když bude čelit další přesilové hře Edmontonu Oilers.

54:55

Dennis Seidenberg (BOS) dostal menší trest, 2 minuty držení.

54:06

Boston Bruins přečkal přesilovou hru a opět hraje v plném počtu.

53:12

Oscar Klefbom tvrdě vypálil od modré čáry bez přípravy, jeho střelu ale zastavil připravený Tuukka Rask, který byl u své levé tyče včas.

52:55

Brad Marchand se málem řítil v oslabení sám na bránu, nakonec se ale k puku krátce za modrou čárou neprodral.

52:29

Boston se znovu ubránil a vyhozením do středního pásma ušetřil další cenné sekundy.

52:14

Bruins se podařilo vyhodit.

52:05

Patrice Bergeron (BOS) dostal menší trest, 2 minuty hra vysokou holí.

51:40

Carl Soderberg se dostal v brankovišti k několika dorážkám a puk poté i s brankářem Benem Scrivensem došťoural za brankovou čáru! Hlavní rozhodčí však připažil, takže se o gól nejedná. Bylo to správné rozhodnutí, protože brankář Oilers sevřel puk mezi betony a za brankovou čárou nebyl vidět.

51:11

Domácí hráči začínají ožívat a společně s jejich výkonem i fanoušci v hledišti Rexall Place.

50:49

Edmonton se dostal na modré čáře ke střele, ta ale byla zablokována.

50:25

Nechybělo mnoho a Oilers mohli z ničeho nic strhnout vedení zpět na svou stranu.

49:05

Ryan Nugent-Hopkins se ocitl v pravém kruhu pro vhazování v obrovské šanci a střelou letící těsně nad ledem se snažil zamířit na přední pravou tyč, Tuukka Rask si ale povyjel z brány a fantastickým zákrokem v leže ukryl puk v lapačce!

48:41

Reilly Smith a Brad Bergeron nyní mohl obstarat gólovou situaci, radost jim ale sebral připravený Ben Scrivens.

47:54

Ve třetí třetině zatím sledujeme z obou stran disciplinovanou hru a rozhodčí zatím nemuseli vylučovat.

47:40

Ben Scrivens udržel puk v lapačce na opačné straně ledové plochy a po přerušení hry následuje krátká reklamní přestávka.

47:02

Tuukka Rask povyjel z brány, aby zastavil pro jistotu nahození Teddyho Purcella, které směřovalo vedle pravé tyče, a rychle rozehrál.

46:25

Hosté nahodili puk podél levého mantinelu do útočného pásma, tam ale nebyl žádný z hráčů Bostonu, který by ho mohl udržet.

46:00

Bruins se ubránili a mohou přejít směrem vpřed.

44:59

Hráči Bostonu Bruins nechtějí nic nechat náhodě a snaží se o vstřelení vedoucího gólu, kterým by otočili vývoj dnešního střetnutí.

43:55

Brad Marchand byl tentokrát tím hráčem, který se mezi kruhy dostal do další obrovské šance a snažil se také zamířit k pravé tyči, jeho střelu ale opět zastavil pravým betonem připravený Ben Scrivens! Fantastický reflexivní zákrok.

42:24

Milan Lucic našel v prostoru mezi kruhy krásnou přihrávkou jednoho ze svých spoluhráčů, jehož následná střela směřovala přesně k pravé tyči, Ben Scrivens ji ale dokázal levým betonem vykopnout!

41:45

Martin Marinčin nahazoval puk od modré čáry nebezpečně na bránu, Tuukka Rask ale nakonec zasahovat nemusel, protože nahození před ním zastavili jeho spoluhráči.

41:21

Zdeno Chára napřáhl na levé straně k další dělové ráně, ta ale tentokrát zamířila vedle vzdálenějšího pravého horního rohu.

40:34

Brad Marchand nedokázal na pravém křídle zpracovat těsně před modrou čárou puk a Oilers se snadno ubránili.

40:01

Naposledy se dnes vracíme do Rexall Place v Edmontonu, kde už je vše připraveno k zahájení třetí části, do kterého Oilers a Bruins vstupují za nerozhodného stavu 3:3.
Teddy Purcell sice dokázal v polovině utkání využít přesilovou hru a vrátit Edmontonu dvoubrankového vedení, jenže závěr druhé třetiny patřil opět Bruins, kteří tentokrát vstřelili zásluhou Reillyho Smitha a dělovky Zdena Chára dva góly a stav utkání před poslední třetinou nerozhodný. Skóre po 40 minutách. Edmonton Oilers 3 Boston Bruins 3.

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

40:00

39:57

Torey Krug se ještě dostal na levém křídle ke tvrdé střele příklepem, kterou na přední levé tyči zastavil Ben Scrivens.

39:00

Edmonton se k ničemu nedostal a Bruins mohli přejít do rychlého protiútoku, následná střela Davida Krejčího ale byla nepřesná a minula levý horní roh domácí brány.

38:36

Ryan Nugent-Hopkins udržel za bránou Bruins puk a tím pádem i útočné pásmo.

37:30

Ben Scrivens musel zasahovat proti nebezpečné střele z ostrého úhlu, což se mu podařilo.

36:56

Bruins vstřelili během necelých dvou minut dva slepené góly a nyní jsou na koni.

PASTRŇÁK - 3:3

35:52

Bruins právě vstřelili branku!
DAVID PASTRŇÁK tečoval dělovou střelu od modré čáry a vyrovnává na 3:3!! Slovenský obránce využil clony před brankářem Benem Scrivensem a nad jeho vyrážečku zamířil tvrdou ránou přesně k pravé tyči. Jeho střelu ale zřejmě ještě tečoval David Pastrňák a gól byl nakonec připsán jemu. ASISTENCE: Zdeno Chára, Dougie Hamilton.

SMITH - 3:2

34:17

REILLY SMITH se prosazuje z dorážky a snižuje na 2:3 z pohledu hostujícího Bostonu Bruins!! Brad Marchand napřáhl od modré čáry ke střele, kterou Ben Scrivens vyrazil pravým betonem pouze na hokejku Reillyho Smithe a ten následně nabídnutou šancí nepohrdl, když puk uklidil k levé tyči. ASISTENCE: Brad Marchand, Dennis Seidenberg.

33:58

Ben Scrivens zastavil nahození Bruins a hra byla přerušena.

33:43

David Pastrňák zatím není příliš vidět a vypadá to, že ve druhé části hry nedostává tolik příležitostí.

32:55

Nail Jakupov ztratil na pravém křídle puk v souboji s Torey Krugem a Bruins se alespoň pro tento okamžik ubránili.

32:14

Sám Chris Kelly byl ale vzápětí na levém křídle donucen ke zpětné přihrávce do obranného pásma a útočná hra Bruins začíná stagnovat.

31:50

Chris Kelly se snažil na pravém křídle vybojovat puk a útočné pásmo a podařilo se mu to.

30:47

Justin Schultz nahazoval puk od modré čáry na bránu a Chris Kelly ho přizvedl do ochranné sítě.

30:33

Loui Eriksson napřáhl ke tvrdé střele, kterou za cenu vlastního zdraví zastavil těsně před Benem Scrivensem obětavý Jeff Petry.

PURCELL - 3:1

29:00

Edmonton právě vstřelil branku!
TEDDY PURCELL přetavuje další přesilovou hru Oilers v gól a vrací svému týmu dvoubrankové vedení!! Teddy Purcell si sjel po přihrávce Jordana Eberleho z levého křídla obloukem mezi kruhy a poté napřáhl ke střele, která mezi betony Tuukka Raska prolétla do sítě. ASISTENCE: Jordan Eberle.

28:35

Ryan Nugent-Hopkins tvrdě vypálil z vrcholu pravého kruhu pro vhazování, jeho střela ale byla zablokována.

28:03

Brad Marchand (BOS) dostal menší trest, 2 minuty sekání.

27:25

Střela Andrewa Ference byla přizvednuta do vzduchu a Tuukka Rask puk zachytil v lapačce.

27:14

Jeden z hráčů Oilers se dostal na pravém křídle krátce po reklamní přestávce ke střele, která byla hodně prudká a zamířila vedle pravé tyče.

27:00

Stále se hraje ve svižném tempu, ve druhé třetině však není zatím k vidění tolik brankových příležitostí jako v té první.

26:16

David Patrňák odvedl ve středním pásmu dobrou práci a přihrávkou hledal Davida Krejčího, ten ale na levém křídle nedokázal jeho pas zpracovat.

25:15

Hra se rychle přelila na opačnou stranu a Andrew Ference se dostal na vrcholu kruhů pro vhazování ke střele, ta ale směřovala pouze doprostřed brány a skončila na hrudi Tuukka Raska.

25:05

Patrice Bergeron nevymýšlel nic složitého a nahodil puk do útočného pásma.

24:19

Útočné snažení Oilers však netrvalo příliš dlouho a domácí museli rozehrávat od vlastní brány.

23:47

Tuukka Rask vyjel za bránu, aby zastavil nahození Oilers, jenže se mu to nepodařilo a domácí hokejisté se usadili v útočném pásmu.

23:13

Až nyní se Bruins dokázali osvobodit. Dobrou práci v obranném pásmu odvedl Dougie Hamilton, který puk vyhodil do středního pásma.

22:43

Boston vyhrál vhazování v obranném pásmu, jenže se mu nepodařilo puk vyhodit.

21:50

Tuukka Rask zastavil nahození Oilers a poté chtěl u své levé tyči rychle rozehrát, poté si to ale raději rozmyslel a puk podržel v lapačce.

21:19

Milan Lucic si na útočné modré čáře skvěle prohodil puk mezi nohama obránce Oilers a poté z levého křídla tvrdě vypálil, jeho pokus ale skončil vedle levé tyče.

20:49

Ostrý vstup v podání Bruins do druhé dvacetiminutovky.

20:13

Bruins nahodili puk do útočného pásma a Brad Marchand zkusil rychle vyrovnat diagonální střelou z pravého křídla, Ben Scrivens si ale jeho pokus pohlídal a pravým betonem ho vyrazil mimo tři tyče!

20:01

Vracíme se zpět do Rexall Place, abychom sledovali druhou třetinu zajímavého střetnutí, v němž Edmonton Oilers vede po 20 minutách nad Bostonem Bruins 2:1. Oba týmy během úvodního dějství využili jednu přesilovou hru a oslabení by dnes mohla hrát klíčovou roli.
Nail Jakupov již v páté minutě otevřel skóre dnešního zápasu a necelých pět minut před koncem prvního dějství navíc vedení Oilers navýšil v přesilové hře Ryan Nugent-Hopkins. Bruins však hráli v závěru první třetiny přesilovou hru, kterou 20 sekund před přestávkou dokázali využít zásluhou Louie Erikssona. Skóre po první třetině. Edmonton Oilers 2 Boston Bruins 1.

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

20:00

ERIKSSON - 2:1

19:40

LOUI ERIKSSON využívá v závěru první třetiny přesilovou hru a vrací Boston Bruins zpět do zápasu!! Loui Eriksson se rychle zorientoval před brankovištěm a volný puk dorazil za záda bezmocného Tuukka Raska. ASISTENCE: Dougie Hamilton, Torey Krug.

19:19

Dougie Hamilton prověřil pozornost Bena Scrivense, který dokázal zastavit další pokus Bruins a připsal si další úspěšný zákrok.

19:00

Do konce první třetiny byla ohlášena 1 minuta.

18:40

Patrice Bergeron a David Krejčí mohli přesilovou hru rychle využít, to by je ale nesměl vychytat úžasně chytající Ben Scrivens!

18:09

Andrew Ference (EDM) dostal menší trest, 2 minuty podražení.

18:03

Boyd Gordon se dostal ke střele, jeho pokus ale našel pouze připraveného Tuukka Raska.

17:48

Tempo hry se nyní trochu zpomalilo a oba týmy mohly v klidu dostřídat.

16:07

Bruins nahodili puk za bránu Bena Scrivense, který si pro něj rychle dojel, aby ho rychle vyhodil z obranného pásma.

15:53

Carl Soderberg vyhrál vhazování proti Dereku Royovi a Bruins mohou přejít do útoku.

NUGENT-HOPKINS - 2:0

15:53

RYAN NUGENT-HOPKINS se prosazuje v přesilové hře a posílá Edmonton Oilers do dvoubrankového trháku!! Teddy Purcell z levého křídla našel krásnou přihrávkou napříč brankovištěm na opačné straně volného Ryana Nugenta-Hopkinse, který střelou bez přípravy zamířil přesně mezi betony Tuukka Raska. ASISTENCE: Teddy Purcell, Jordan Eberle.

15:04

Daniel Paille (BOS) dostal menší trest, 2 minuty podražení.

14:11

Purcell napřáhl k tvrdé ráně od modré čáry, také s ní si ale Tuukka Rask dokázal poradit a puk vyrazil.

13:09

Fraser rychle objel bránu a po vyjetí zpoza ní se následně snažil puk u levé tyče zasunout do sítě, Tuukka Rask ale jeho pokus pravým betonem zastavil!

12:50

Zatím sledujeme velmi pohledné utkání, které nabízí nepřeberné množství šancí.

12:29

Marchand vzápětí napřáhl od modré čáry k dělové střele po ledě, která byla ještě nepříjemně tečována, přesto si ji ale dokázal Ben Scrivens u pravé tyče najít a vzápětí přerušil hru.

12:20

Marchand se dostal mezi kruhy pro vhazování ke střele backhandem, jeho pokus byl ale zablokován Ryanem Hamiltonem.

11:18

Hráči Edmontonu museli rychle vyklidit útočné pásmo, protože jinak by se ocitli v postavení mimo hru.

10:48

Brankář Edmontonu zatím chytá skvěle a drží těsné vedení svého týmu.

10:07

Carl Soderberg se snažil u pravé tyče zamést puk do sítě, tomu ale nedovolil opět připravený Ben Scrivens!

08:59

Oilers se nyní dostávají pod tlak a osvobodili se pouze za cenu zakázaného uvolnění.

08:22

Vzápětí byl blízko vstřelení vyrovnávacího gólu David Krejčí, jeho prudká diagonální střela z levého křídla ale skončila na vzdálenější pravé tyči!

08:16

Carl Soderberg se ocitl v další skvělé šanci, když vypálil z pravého kruhu pro vhazování, Ben Scrivens ale předvedl skvělý semafor a puk našel v lapačce!

07:48

David Pastrňák odvedl v obraně dobrou práci a založil rychlý protiútok, který zakončil střelou z levého kruhu pro vhazování Kelly, jeho střela příklepem ale byla zablokována.

06:16

Ben Hendriks (EDM) dostal větší trest, 5 minut bitka.

06:16

Gregory Campbell (BOS) dostal větší trest, 5 minut bitka.

JAKUPOV - 1:0

04:29

NAIL JAKUPOV otevírá skóre a posílá Edmonton Oilers do vedení!! Derek Roy si za bránu dojel pro puk a poté před ní našel přesnou přihrávkou volného Naila Jakupova, který puk uklidil pod lapačkou Tuukka Raska přesně k pravé tyči. ASISTENCE: Derek Roy, Oscar Klefbom.

03:31

Petry napřáhl k prudké diagonální střela z pravého kruhu pro vhazování, Tuukka Rask ale dokázal jeho pokus ramenem vyrazit a následně si poradil i s následnou dorážkou jeho spoluhráče!

02:28

Carl Soderberg se ocitl v obrovské šanci, jeho střelu směřující těsně nad ledem k pravé tyči ale zneškodnil fantastickým zákrokem Ben Scrivens, který puk levým betonem vyrazil mimo!

01:34

Soderberg na opačné straně kluziště vypálil tvrdě z levého křídla, jeho jedovatá střela ale rozezvučela pouze plexisklo za bránou Bena Scrivense.

00:52

Fraser se ihned po vhazování v útočném pásmu Oilers pokusil o střelu, jeho diagonální střela z levého kruhu ale skončila vedle vzdálenější pravé tyče.

00:40

Pakarinen nahodil puk od modré čáry na bránu Bruins, Tuukka Rask si ale s jeho nahozením hravě poradil a přerušil hru.

00:01

Bránu domácího Edmontonu Oilers bude hájit Ben Scrivens, proti kterému se nakonec nepostaví Malcolm Subban, ale Tuukka Rask.

Edmonton Oilers: Scrivens (Barchman) – Marinčin, Fayne (A) – Klefbom, Schultz – Petry, Ference (C) – Hendricks, Gordon, Fraser – R. Hamilton, Roy, Jakupov – Pouliot, Lander, Pakarinen – Purcell, Nugent-Hopkins, Eberle (A).

Boston Bruins: Rask (Subban) – Krug, McQuaid – Bartkowski, Seidenberg – Chára (C), D. Hamilton – Paille, Campbell, Cunningham – Kelly, Soderberg, Pastrňák – Marchand, Bergeron (A), Eriksson – Lucic, Krejčí (A), Smith.

Rozhodčí: Ian Walsh, Dan O'Rourke – Lonnie Cameron, Steve Miller.

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

Boston Bruins

Boston Bruins se musel v úterý spokojit s jedním bodem, když v prodloužení podlehli 4:3 Calgary Flames, přestože po necelých 21 minutách vedli už 3:0. "Z posledního zápasu si budeme snažit vzít pozitiva a přenést je do zítřejšího zápasu," prohlásil po středečním tréninku útočník Brad Marchand. Boston povolal v úterý z AHL brankáře Malcolma Subbana, který by si mohl proti Edmontonu Oilers odbýt v bráně Bruins svůj debut. Mimo hru je po zápase s Calgary kvůli zranění pravého ramene obránce Kevan Miller.
Edmonton Oilers

Edmonton Oilers dokončil šestizápasový trip porážkou s Winnipegem Jets, kterému podlehl po samostatných nájezdech 5:4, a nyní ho čeká série tří domácích zápasů. Nejvíce zazářil Jordan Eberle, který v úterý připsal proti Jets dvě asistence a během šesti venkovních zápasů zaznamenal celkem šest bodů. Brankář Ben Scrivers byl od 9. února mimo hru kvůli zranění, nyní už by měl být ale připravený. Oilers budou usilovat proti Bostonu Bruins o první výhru od 17. října 2000, kdy svého soupeře naposledy zdolali.
Edmonton Oilers se naposledy střetl s Bostonem Bruins v listopadu minulého roku, kdy v TD Garden nezvládl třetí třetinu a Bruins podlehl snadno 5:2. Oilers inkasovali během posledního dějství čtyři góly. Carl Soderberg připravil vyrovnávací gól a poté sám vstřelil ten vítězný. Jak dopadne odveta v Rexall Place se dozvíme po skončení hokejové noci či rána, kterým Vás s velkým potěšením provede Tomáš Reiner.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:00.

4:3

Branky a nahrávky: 5. Jakupov (Roy, Klefborn), 16. Nugent-Hopkins (Purcell, Eberle), 29. Purcell (Eberle), rozh. náj. Marinčin – 20. Eriksson (D. Hamilton, Krug), 35. Smith (Marchand, Seidenberg), 36. Pastrňák (Chára, D. Hamilton)