2:3

konec (1:2, 0:1, 1:0)

19.02.2015, 18:30 • Hala Rondo • Václav Petrů

To je ode mě z brněnské haly Rondo všechno, děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek večera. (20:35:28)
Hostující hokejisté tedy nakonec uhájili ve třetí třetině vedení a vítězí 3:2. Domácí byli ve třetí třetině jasně lepším mužstvem, podařilo se jim vstřelit kontaktní branku, více už se ovšem nepovedlo.

60:00

59:35

Ani Martin Davídek netrefil prázdnou bránu.

59:10

Domácí se stále nemohou usadit v útočném pásmu.

58:55

Další pokus kapitána Varů zblokoval Furch.

58:34

Kotouče se zmocnil Michael Čejka a zpoza červené čáry jen těsně netrefil prázdnou bránu.

58:12

Domácí ponechali Slavíčka na střídačce a při hře čtyři na čtyři tak po odvolání gólmana hrají v pěti mužích.

58:12

Kotouč se bude vhazovat před Kuchařem. Domácí trenér si bere oddechový čas.

58:12

Následně se strhla potyčka za Kuchařovou bránou, za níž rozhodčí neváhal vyloučit dva hlavní hřišníky. Dvě minuty za hrubost dostali Filip Hauzr a Lukáš Gotthard.

58:12

Gotthard vypálil z levého kruhu, Kuchař zastavil kotouč v náruči.

58:00

Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:49

Vary brání hodně vysoko a zatím s tím slaví úspěch, kotouč drží daleko od Kuchaře.

56:58

Brňané jsou sice aktivnější, nemohou se však usadit v útočném pásmu k závěrečnému tlaku.

56:01

Hauzr vypálil z otočky, Slavíček vyrazil betonem.

55:27

Vary se vůbec neštítí útočení ani teď, když by byl pochopitelný strach o výsledek a zvýšený pozor v defenzívě. Nguyen se nyní dostal do dobré střelecké pozice z mezikruží, Slavíček ovšem opět kryje.

54:52

Zdeněk Slavíček nyní podržel své mužstvo, když vytáhl parádní zákrok proti Pastyříkově střele zblízka.

53:40

Kometa právě vstřelila branku! Brňané vstřelují kontaktní branku a tohle utkání ještě bude hodně zajímavé. Kotouč k brankovišti zavezl zpoza brány Havránek, Kratochvíl ještě Kuchaře nepřekonal, jeho dílo dokonal ROBERT HAVLÁT. Asistence: Petr Kratochvíl.

2:3

Branky a nahrávky: 2. Kratochvíl (Furch), 54. Havlát (Kratochvíl) – 11. Pastyřík (Salnikov, Havlík), 19. Kurfürst (Pastyřík), 35. Hauzr (Horký, Davídek)

HC Kometa Brno: Slavíček (Huzlík) – Petrla, Trnka, Jirůšek, Furch, Sedláček, Zukal, Kratochvíl, Gotthard – Mlynář, Havlát, Heinrich, Hasoň, Škvrně, Čejka, Knap, Ferda, Havránek, Nečas

HC Energie Karlovy Vary: Kuchař (Grančarov) – Vodička, Vápeník, Hrůša, Beer, Pajk, Havlík, Prachař – Nguyen, Trapl, Svoboda, Čejka, Pastyřík, Salnikov, Horký, Hauzr, Davídek, Kurfürst

Rozhodčí: Czubaj – Skopal, Otáhal