KHL

HC Dinamo Minsk – SKA Petrohrad

1:7

konec (0:2, 1:1, 0:4)

18.02.2015, 17:00 • Minsk Ice Palace • Michal Belšán (@belly11mb), Jan Havlovic (@jeanhavlovic)

Tipsport: 3.41 4.2 1.8 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

48:52

Další přesilovku si zahrají domácí! Na trestnou míří Dmitrij Judin za podražení.

40:55

Meleško teď vysekl hokejku z ruky Dadonova a míří na dvě minuty na trestnou lavici.

37:41

Další vyloučení SKA! Tentokrát míří na trestnou Jurij Alexandrov za krosček na Meleška.

29:02

Domácí mužstvo si zahraje další přesilovku. Na trestnou lavici putuje Dmitrij Kalinin za nedovolené bránění.

26:07

Přesilovku si zahraje Dinamo! Dmitrij Judin je vyloučen na dvě minuty za hákování.

17:38

Matt Ellison (MIN) při akci narazil do soupeřova brankáře, za což je ke svému velkému překvapení vyloučen na dvě minuty.

15:16

Sergej Drozd (MIN) hákoval předtím soupeře, je tedy vyloučen na dvě minuty a Petrohrad bude mít k dispozici přesilovou hru. Tímto způsobem se Minsk do utkání rozhodně nedostane...

1:7

Branky a nahrávky: 40. Matěruchin – 4. Kovalčuk (Rukavišnikov, Ericsson), 7. Šipačjov (Ketov, Dadonov), 25. Ketov (Šipačov), 48. Šipačjov (Dadonov, Ketov), 53. Kablukov (Kovalčuk, Judin), 54. Burdasov (Kutějkin), 60. Kovalčuk (Kalinin, Červenka)

HC Dinamo Minsk: Haugen (od 54. Milčakov) – Krajíček, Goroško, Šinkevič, Bailen, Lisovec, Švarný – Linglet, Szczechura, Ellison – Materuchin, Kulakov, Meleško – Stěpanov, Pavlovič, Kitarov – Drozd, Demkov, Razvadovskij – Zacharov

SKA Petrohrad: Ježov (Koskinen) – Rukavišnikov, Kalinin, Alexandrov, Kutějkin, Bělov, Čudinov, Judin, Jermakov – Ericsson, Červenka, Kovalčuk – Ketov, Šipačjov, Dadonov – Tichonov, Mårtensson, Thoresen – Kablukov, Chochrjakov, Burdasov

Rozhodčí: Gašilov, Olenin – Sadovnikov, Sivov

Diváci: 14448