18.02.2015, 16:00 • Arena Lada • Jan Volf

Tipsport: 2.38 3.8 2.48 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Vhazování. 33 – 27

Vyloučení: 6 – 5 ( počet trestů), 14 – 10 (v minutách)
Československá stopa:
Jakub Kovář – český brankář Jekatěrinburgu, 1 obdržený gól, 27 zásahů
Peter Podhradský – slovenský obránce Lady, 1 střela, TOI – 15:31, 2 trestné minuty
Karol Sloboda – slovenský obránce Lady, 1 střela, TOI – 11:37

60:00

59:00

Poslední minuta třetí třetiny.

58:43

58:00

Lada ještě trefila masku gólmana Kováře.

56:43

Anton Shenfeld (Lada) dostává vyšší trest a to 2+2 za hru vysokou holí. A to je velký problém pro Ladu, která má na vyrovnání zhruba 3 minuty.

55:00

Bojuje se ve třetině Lady.

51:25

Hosté se horkotěžko brání proti útokům Lady.

50:00

Jekatěrinburg měl tři střely za sebou na Glasse. ani jedna nebyla gólová.

49:30

Lada se nyní často dostává do příležitostí a blízko k brance hostů, zatím bez úspěchu.

48:15

46:55

Lada se snaží znovu a znovu proniknout a usídlit se v útoku, nicméně se to bohužel vůbec nedaří.

46:15

Alexandr Nestěrov z Jekatěrinburgu si odpyká dvě minuty za naražení na hrazení.

43:18

42:40

Fjodorov se protáhl až do útočného pásma, ale poté ho nikdo nepodpořil a proto akce skončila.

42:00

Lada má převahu v pásmu soupeře.

41:18

Jekatěrinburgský Lewandowski si jde sednout na lavici hanby za podražení.

1:3

Branky a nahrávky: 28. Belousov (Ogurcov) – 2. Nestěrov (Michnov, Lewandowski), 5. Rybakov (Lepisto), 34. Simakov (Lepisto)

Lada Toljatti: Glass (Semjonov) – Barancev, Vorobjov, Ogurcov, Podhradský, Sloboda, Romanov, Stulov – Mastrjukov, Petrov, Černikov – Belousov, Nikitěnko, Shenfeld – A. Strelcov, Fjodorov, V. Strelcov – Bocharov, Valujskij, Zaťovič Trenér: Sergej Svetlov

Avtomobilist Jekatěrinburg: Kovář (Justinskij) – Trjamkin, Metljuk, Lepisto, Viklund, Gusev, Loginov, Megalinskij, Antonov – Palušaj, Zykov, Popov – Simakov, Rybakov, Lazarev – Michnov, Lewndowski, Nestěrov – Garejev, Jemelin, Golyšev Trenér: Anatolij Jemelin

Rozhodčí: Zacharov, Rogačjov – Gorděnko, Susujev