2:3

po s.n. (0:1) (1:1, 0:1, 1:0 - 0:0)

18.02.2015, 17:30 • Arena 2000 • Ondřej Jícha (@OndraJicha)

Tipsport: 3.15 3.9 1.95 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Až po nájezdech se tedy může radovat z vítězství CSKA Moskva , které tak potvrdilo vedoucí pozici celé soutěže a připsalo si další dva body. Celkově už tak Armádní klub nasbíral 134 bodů. (20:13:47)

Nikolaj PROCHORKIN - 2:3

65:00

V samostatných nájezdech zvítězil tým CSKA Moskva.
Autorem vítězné branky je NIKOLAJ PROCHORKIN.

3. série 0:1

Galimov sice poslal Lalandeho ven z branky. Kotouč ale poté nedokázal nasměrovat do odkryté klece.

Ljubimov to rovněž zkoušel bekhendovou kličkou. Byl ale neúspěšný.

2. série 0:1

Do třetice pokus bekhendem, Kronwall však nastřelil tyč.

Prochorkin byl úspěšný a posílá CSKA do vedení.

1. série 0:0

Na druhé straně nevyšel bekhendový blafák Konkovi.

Jako první se rozjel Němec, ale střelou mezi betony nebyl úspěšný.

Samostatné nájezdy začínají.

65:00

Prodloužení skončilo.

64:01

Poslední minuta prodloužení.

63:05

Mišarin si sjel až z pozice beka před branku. Střelou z první ale našel pouze připraveného Kolesnika.

61:40

hra se ale příliš nezměnila. Hraje se u mantinelů. Šance téměř žádné. Rozhodnout tak budou muset zřejmě nájezdy.

60:01

Po 60 minutách je stav nerozhodný a nutno říci, že oprávněně. Ani jeden z týmu nebyl po celý zápas lepší či více aktivnější a pokud by jeden z nich bral tři body, bylo by to hodně nezasloužené. O vítězi tak bude muset rozhodnout minimálně prodloužení.

55:45

Domácí se navíc nemohou dostat do útočného pásma.

55:05

Armádní celek se ale dokázal osvobodit.

54:20

Ne na dlouho. Za podražení dostává dvě minuty nepodmíněně Telegin (CSKA).

53:02

Hra ve čtyřech ale nesvědčila ani jednomu celku a hraje se po delší době v plném počtu na obou stranách.

51:02

Na trestnou lavici míří ke každému potrestanému další spoluhráč.

49:57

Další vzájemná potyčka byla k vidění. Po ní usedají na trestnou lavici Arťjuchin (CSKA) a Nobvotný (JAR).

48:30

Lokomotiv hodně ožil vstřeleným gólem a hraje se před brankou CSKA.

Andrej LJUBUŠKIN - 2:2

45:43

Jaroslavl právě vstřelila branku!
Domácí tým z ojedinělého útoku srovnává krok se svým soupeřem. Loktionov zavezl puk za branku, odkud našel najetého ANDREJE LAKTIONOVA, který propálil Lalandeho z voleje. Asistence: Ilja Ljubuškin.

45:00

Závěrečná část se ale zatím hraje velice rychle a přerušovat se muselo pouze jednou.

43:14

Vyjetím zpoza branky to zkusil Makarov. Z otočky ale nezamířil vůbec na branku.

42:25

CSKa toho využívá a nikam se nežene.

40:40

Na puku jsou domácí. Dopředu se jim ale moc nechce . Kombinují zejména v obranném pásmu.

40:01

Také druhá třetině moc pohledný a taraktivní hokej nenabídla. Viděli jsme v ní pouze jeden gól z hole Prohorkina v polovině zápasu. CSKA tak po 40 minutách vede 2:1 a do 3. třetiny, která začne v 19:20 bude vstupovat s jednobrankovým náskokem.

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

40:00

39:01

Poslední minuta 2. třetiny.

38:08

Arťjuchin to opět zkoušel sám. Jeho překvapivou žabičkou zpoza kruhu se ale Kolesnik nachytat nenechal.

36:53

Podobně dopadl i na druhé straně Apalkov.

35:40

Individuální akcí ozdobil utkání Arťjuchin, ale v poslední fázi upadl a nedokázal pořádně zakončit. Kotouč poté uschoval ve výstroji Kolesnik.

34:25

Kvartalnov se pokoušel nyní rovněž obtočit kolem branku. Kolesnik už byl ale tentokrát pozorný.

33:20

Hosté jsou nyní aktivnější a jsou nadále na kotouči.

Nikolaj PROCHORKIN - 1:2

31:31

CSKA právě vstřelilo branku!
Nyní už se ale armádní celek dočkal. Arťjuchin předal puk za brankou NIKOLAJI PROCHORKINOVI,, který se obtočil kolem branky a zasunul puk k tyči dříve, než tam stačil dát Kolesnik svůj beton. Asistence: Jevgenij Arťjuchin.

30:44

Hosté se následně poté vyhnali ven z pásma svou špatnou rozehrávkou.

29:35

V útočném pásmu jsou také po dlouhé době hosté, ale Kolesnik nemusel zatím zasahovat.

28:10

Ke střele se dostal opět Novotný, ale jeho pokus byl sražen za branku hostů.

27:07

Lalande se musel opět činit. Tentokrát si poradil s pokusem Averina.

25:02

Na druhé straně se do šance dostával Novotný, toho ale přibrzdilo postavení mimo hru jednoho ze spoluhráčů.

24:18

Kapustin to zkoušel chytře přes obránce, ale Lalande vytasil svou lapačku proti jeho střele včas.

23:50

Gračjov se dral po straně k Lalandemu. V poslední chvíli mu ale ujel kotouč a domácí brankář přikryl poté kotouč pod lapačku.

23:18

Kartajev zmařil šanci domácích 2 na 1 a navíc se přitom nepříjemně zranil a zlomil si při pádu klíční kost o tyč. Dnešní zápas tak pro něj skončil.

22:05

Plotnikov se probíjel kupředu mezi obránci CSKA. Ti ho ale včas zpacifikovali a připravili ho o puk.

21:18

Hosté z Moskvy mají opět aktivnější vstup do třetiny a domácí Lokomotiv se nemůže dostat z obranného pásma.

20:01

Hodně taktické úvodní perioda je za námi. Hosté vstoupili lépe do zápasu a již ve druhé minutě šli do vedení. To ale netrvalo dlouho, poněvadž hned v šesté vyrovnal v přesilovce Novotný. Od té doby ale to na ledě vypadalo, jako když mají oba týmy zakázáno střílet a hrálo se zejména u mantinelů. Druhá třetina začne v 18:26.

Který z týmů vyhraje druhou třetinu?

20:00

19:01

Poslední minuta 1. třetiny.

18:20

Po vzájemné potyčce jsou vyloučeni za hrubost Galimov (JAR) a Arťjuchin (CSKA).

17:18

Když už se jeden z týmů dostane do útočného pásma, tak pouze podél mantinelů a za brankou soupeře. Už dlouho jsme neviděli žádný střelecký pokus směřující na branku.

15:12

Oba týmy hrají už, jakoby se hrály vyřazovací boje, poněvadž hra je od obou hodně svázána taktikou a rozehrávka obou celků je hodně trpělivá a rozvážná.

13:29

Domácí uklidňují hru a vyčkávají s pukem za svou brankou.

12:40

Po dlouhé době musel zasahovat jeden z gólmanů. Holos ale svou střelou Kolesnika nepřekvapil.

11:55

Opět je tu zakázané uvolnění na straně Lokomotivu.

11:08

Pokus Kvartalnova skončil v ochranné síti a zatím tak pouze demonstruje obraz dnešního utkání, kdy se hraje takticky a až na góly není k vidění moc střel.

10:12

Hra je nyní hodně rozkouskovaná, protože oba celky se dopouštějí v posledních minutách technických přestupků.

09:40

Icingu se ale dopustil také armádní klub.

08:55

Domácí se osvobodili z tlaku CSKA až nyní, ale pouze za ceny zakázaného uvolnění.

08:00

Hraje se ale opět před brankou hostů.

Jiří NOVOTNÝ - 1:1

05:49

Lokomotiv bleskovou rychlostí početní výhodu využívá. Plotnikov nahrál od mantinelu mezi kruhy JIŘÍMU NOTNÉMU a ten z první zamířil přesně mezi betony Lalandeho. Asistence: Sergej Plotnikov.

05:38

Je tu první vyloučení zápasu. Za podražení si jde sednout Arťjuchin (CSKA).

04:50

Kolesnika prověřil z úhlu tentokrát Volkov.

03:42

Domácí tým se zatím nemůže vzpamatovat z inkasované branky a má velké problémy dostat se vůbec přes střední pásmo.

Jevgenij KOROTKOV - 0:1

01:28

Hosté využili úvodní tlak ke vstřelení branky a ujímají se vedení. Po přihrávce Arťjuchina se z prostoru mezi kruhy prosazuje Jevgenij Korotkov. Asistence: Jevgenij Arťjuchin, Maxim Mamin.

01:08

Hosté začali aktivněji a hraje se před brankou Lokomotivu.

00:01

Lokomotiv Jaroslavl: Kolesnik (Bjolov) – Kronwall, Pašnin, Holos, Vasiljev, Ljubuškin, Jakovlev, Gavrikov, Višněvskij – Averin, Novotný, Plotnikov – Platt, Konkov, Loktionov – Apalkov, Galimov, Gračjov – Kapustin, Korškov, Kartajev.

CSKA Moskva: Lalande (Sorokin) – Němec, Kiselevič, Bondarev, Mišarin, Naumesnikov, Panin, Vorobjov – Stas, Volkov, Makarov – Žafjarov, Arťjuchin, Prochorkin – Korotkov, Žarkov, Mamin – Telegin, Ljubimov, Kvartalnov, Kuzmenko.

Rozhodčí: Kiseljov, Odins – Metalnikov, Sirotkin.

Který z týmů vyhraje první třetinu?

Oba celky už mají zajištěné místo ve vyřazovacích bojích o Gagarinův pohár. CSKA Moskva s jistotou získá i Kontinentální pohár pro vítěze základní částí. Armádní celek nasbíral již úctyhodných 132 bodů a nejbližší pronásledovatel z Petrohradu na něj ztrácí dalších třináct bodů.

Jaroslavl je aktuálně šestá v Západní konferenci a s Minskem bojuje o pátou příčku a tudíž i relativně schůdnějšího soupeře pro 1. kolo play off. zatím má Lokomotiv 91 bodů. Minsk má před Jaroslavlí náskok tří bodů.
Příjemné středeční odpoledne všem sportovním fanouškům a zvláště pak těm, kteří mají v oblibě KHL. Kontinentální hokejová liga stejně jako všechny ostatní evropské soutěže spěje ke svému závěru základní části. Jedno z posledních utkáních před play off bude tedy střetnutí mezi Jaroslavlí a CSKA Moskva.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.

2:3

Branky a nahrávky: 6. Novotný (Plotnikov), 46. Ljubuškin (Loktionov) – 2. Korotkov (Arťjuchin, Mamin), 32. Prochorkin (Arťjuchin), rozh. náj. Nikolaj Prochorkin