Tipos Extraliga (SR)

HC Košice – HK Skalica

5:2

konec (3:0, 2:2, 0:0)

17.02.2015, 17:30 • Steel aréna, Košice • Veronika Pancuráková (@PancurakovaVer) sk

Tipsport: 1.3 5.5 6.25 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Jiří BICEK - 5:2

39:53

Košice dali gól!

Domáci sa napokon do pásma vrátili a ešte pred prestávkou sa dostávajú opäť do trojgólového vedenia. Postaral sa o to druhým gólom v zápase JIŘÍ BICEK, ktorý zinkasoval presnú prihrávku k ľavej žrdi a so strelou nezaváhal. Asistencie: Erik Černák, Ivan Rachůnek.

Jiří BICEK - 4:2

37:39

Hosiai prepadli v defenzíve a tvrdo za to pykajú. Postaral sa o to JIŘÍ BICEK, ktorý spracoval presnú prihrávku z ľavej strany a bezproblémovo v prečíslení dvoch proti jednému zakončil. Asistencie: Ivan Rachůnek a Adam Lapšanský.

Jan DRESLER - 3:2

26:36

Skalica dala gól!

Skaličania sa ihneď po buly usadili v útočnej tretine a po krátkej chvíli presilovku využívajú! Stalo sa tak po prudkej strele JAN DRESLERA, ktorú Melicherčík zrejme dobre nevidel a skončila v jeho sieti. Asistencie: Pavel Brendl, Bruno Mráz.

Pavel BRENDL - 3:1

22:42

Hosťujúci hokejisti sa napokon dostali k puku a presunuli sa do útočnej tretiny. Tam Mráz na hranici ľavého kruhu prenechal puk PAVOVI BRENDLOVI, ktorý prudkou strelou prekapil Melicherčíka a je znížené! Asistencie: Bruno Mráz a Matej Bene..

Adam LAPŠANSKÝ - 3:0

19:00

Domáci hokejisti ešte pred prestávkou zvyšujú svoj náskok na rozdiel troch gólov. Priamo pred bránku sa dobre postavil ADAM LAPŠANSKÝ, ktorý tečoval prudkú strelu od modrej čiary a pripisuje si už svoj druhý gól v zápase. Asistencie: Jiří Bicek a Adam Jánošík.

Adam LAPŠANSKÝ - 2:0

12:58

Domáci hokejisti sa vrátili späť do útočnej tretiny a veľa tam vymýšľať nemuseli. Po prudkej strele z ľavého kruhu Lipovský nestihol zareagovať a puk už iba vytiahol zo siete. Gól strelil ADAM LAPŠANSKÝ. Asistencie: Martin Štrbák a Ivan Rachůnek.

Gabriel SPILAR - 1:0

05:28

Domáci hokejisti napokon využívajú svoj tlak v pásme a ujímajú sa vedenia! Podarilo sa to GABRIELOVI SPILAROVI, ktorý ostal osamotený pri pravej žrdi a po presnej prihrávke Bartoša spred bránky nemohol zaváhať. Asistencie: Peter Bartoš, Miroslav Macejko.

5:2

Branky a nahrávky: 6. Spilar (Bartoš, Macejko), 13. Lapšanský (Štrbák, Rachůnek), 19. Lapšanský (Bicek, Jánošík), 38. Bicek (Rachůnek, Lapašnský), 40. Bicek (Černák, Rachůnek) – 23. Brendl (Mráz, Bene), 27. Dresler (Brendl, Mráz)

HC Košice: Melicherčík – Štrbák, Černák, Philipp, Jánošík, Macejko, Šeda, Drgoň – Jenčík, Bartoš, Spilar – Bicek, Rachůnek, Lapšanský – Hrnka, Chovan, Kutálek – Sojčík, Češík, Bondra – Markuš

HK Skalica: Lipovský – Barák, Gachulinec, Drtina, Horváth, Zukal, Dresler, Všetečka – Vaškovič, Lantoš, Chylo – J. Jurík, Štumpf, Bezúch – Bene, Brendl, Mráz – Nechala, J. Šimíček, Gašpar

Rozhodčí: Novák – M. Korba, Rovenský