16.02.2015, 11:00 • Fetisov hall • Alan Šrámek (@TramekCZ)

Tipsport: 2.46 3.9 2.36 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Československá stopa

Vladimír Sobotka (Omsk) – do hry nezasáhl

Miroslav Blaťák (Omsk) – 0+0, 0 střel, čas na ledě 18:46

Jan Kolář (Vladivostok) – 0+0, 3 střely, čas na ledě 24:20 (13:29:22)
Je konec. Prodloužení sotva začalo a už je konec. Denis Kuljaš rozhodl svým gólem o vítězi dnešního duelu a o tom, komu připadne druhý bonusový bod do tabulky. S konstatováním, že Admiral doma podlehl Omsku 2:3 po prodloužení, se s Vámi loučím.

Denis KULJAŠ - 2:3

60:37

Avangard právě vstřelil branku!
Tak to je rychlost. Po sedmatřiceti vteřinách rozhodl o druhém bonusovém bodu pro Omsk DENIS KULJAŠ. Asistence: Vladimir Pervušin.

60:01

Je konec třetí třetiny, ale nikoliv utkání. Ve třetí části se podařilo hostům z Omsku vyrovnat stav utkání na 2:2, když se pěknou tečí prezentoval Perežogin, který tak vstřelil dnes svou druhou branku. Za pár minut nás čeká pětiminutové prodloužení.

Který z týmů vyhraje celé prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:24

Dobrý zákrok si připsal Rejzvich. Vše nasvědčuje tomu, že dnes budeme svědky prodloužení či nájezdů.

58:51

Hosté se usadili v útočném pásmu, kde motali hlavy domácím obráncům. Na Proskurjakova však nešla ani jedna střela.

58:01

Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:18

Wandellova formace se neudržela v útočné třetině a musí znovu začínat od branky Proskurjakova.

56:37

Na ledě zůstává ležet Kolarik. Vypadá to na poraněné koleno.

55:01

Kostin předvedl dobrý zákrok po střele Zemčjonoka od modré čáry.

54:10

Kulik hledá, komu by přihrál, ale nikdo se mu z jeho spoluhráčů nenabízí.

53:29

Proskurjakov raději podržel kotouč ve své lapačce před dotírajícími protihráči.

52:44

Zubov se snažil z pravé strany dostat do středu ale proti Kulikovi neuspěl.

51:54

Domácí se ubránili a hrají opět v plném počtu.

2:3

Branky a nahrávky: 17. Lisin (Wandell, Osipov), 27. Gynge (Zubov, Heshka) – 38. Perežogin (Popov, Kolarik), 45. Perežogin (Kuljaš, Popov), 61. Kuljaš (Pervušin)

Admiral Vladivostok: Nalimov (Proskurjakov) – Heshka, Osipov, Zemčjonok, Glazkov, Kolář, Lisov, Volodin – Bergfors, Gynge, Zubov "C" – Lisin, Makarov, Wandell – Ugarov, Ušenin Vl., Ušenin Vj. – Sokolov, Sigarev, Kuněcov – Ivanov

Avangard Omsk: Kostin (Rejzvich) – Kulik, Gončarov, Blaťák, Gustafsson, Chomitskij, Kuljaš, Ljamin, Gluchov – Pervušin, Fisčenko, Semjonov – Popov, Perežogin, Kolarik – Širokov, Paršin, Kalinin "C" – Musatov, Kurjanov, Neprjajev

Rozhodčí: Gofman, Ronn – Parfjonov, Tomilov