Martin Erat (ARI) 0+0, 0 střel, čas na ledě 16:09
Zbyněk Michálek (ARI) 0+0, 1 střela, čas na ledě 17:53.

Trestné minuty: 0 – 6
Využité přesilové hry: 0/3 – 0/0
Bodyčky: 37 – 33
Vyhrané vhazování: 24 – 22.
Arizona musí skousnout další nepříjemnou porážku. Včera Kojoti neudrželi vedení nad San Jose, dneska pro změnu dvě třetiny drželi krok s Rangers, které dokonce přestříleli, jenže hosté byli výrazně efektivnější a čtyřmi góly ve třetí třetině rozhodli o tom, že si z Glendale vezou dva body za výhru 5:1.

60:00

59:52

Utkání se dohrává za potlesku několika stovek fanoušků New Yorku Rangers.

59:37

Talbot si povyjel z branky, jenže poslal puk jen k Martinookovi, který obkroužil pravý kruh, ovšem gólman Rangers proti bekhendové střele zasáhl a napravil své menší zaváhání.

59:05

Dominic Moore našel odražený puk před sebou, jenže střela z levého kruhu letěla několik metrů mimo.

59:00

Poslední minuta třetí třetiny.

58:46

Jezdci se nikam neženou, po několika přihrávkách v obranném pásmu posunuli kotouč jen k červené čáře.

58:25

Utkání se bude už jenom dohrávat, 95 vteřin před koncem se po icingu Rangers vhazuje u Talbota.

STEMPNIAK - 1:5

57:48

Rangers právě vstřelili branku!
Pátá branka v domácí síti už je pro Arizonu dost krutá. Smith vyrazil Girardiho střelu mezi kruhy, odkud vystřelil LEE STEMPNIAK a od hlavy a zad gólmana Coyotes puk putoval do branky. Asistence: Dan Girardi, Dominic Moore.

57:23

Talbot schoval střelu Vermetta v lapačce a přerušil hru. Následná rozmíška žádné větší rozpory nepřinesla.

57:15

Domácí zmar ve třetí třetině potvrdil Murphy, který po přihrávce od Erata zlomil při střele hokejku.

56:47

Na žádný zvrat to rozhodně nevypadá, Rangers si hlídají vedení v útočném pásmu.

56:29

Hunwick dostal přihrávku od Millera, ovšem střela na Mika Smithe neletěla.

1:5

Branky a nahrávky: 27. Vermette (Ekman-Larsson, Lessio) – 21. Kreider (Stepan, Klein), 42. Nash (Klein, Brassard), 52. Hayes, 55. Staal (Stepan, Louis), 58. Stempniak (Girardi, D. Moore)

Arizona Coyotes: Smith (McKenna) – Michálek, Ekman-Larsson, Stone, Yandle, Murphy, Campbell – Doan (C), Vermette, Rieder – Gagner, Arcobello, Lessio – Erat, Vitale, Korpikoski – Moss, Chipchura, Martinook.

New York Rangers: Talbot (Skapski) – Girardi, McDonagh (C), Klein, Staal, Hunwick, J. Moore – Zuccarello, Brassard, Nash – St. Louis, Stepan, Kreider – Miller, Hayes, Hagelin – Stempniak, D. Moore, Glass.

Rozhodčí: Dwyer, Peel – Murphy, Knorr

Diváci: 14 719