12.02.2015, 04:30 • SAP Center, San Jose • Jan Prošek

Tipsport: 2.44 3.7 2.6 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Tomáš Hertl (SJS) 0+0, 2 střely, čas na ledě 12:46
1. Jay Beagle (WSH) 2+1
2. Brent Burns (SJS) 2+0
3. Melker Karlsson (SJS) 0+1
Viděli jsme v zápase celkem devět branek, drama do samého konce, zápas takový, jaký má být.

Joel WARD - 4:5

62:45

Washington právě vstřelil branku!
JOEL WARD se nejlépe zorientoval na brankovišti a dorazil volný puk do odkryté branky. Je rozhodnuto, hosté si připisují bonusový bod. Asistence: Mike Green, Jay Beagle.

62:20

Buly v útočném pásmu domácích. Burns mohl rozhodnout.

61:25

Hraje se rychlý hokej. Tommy Wingels nebyl v zakončení přesný.

60:30

Ovečkin v zajímavé pozice přestřelil branku.

60:01

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:45

Buly ve středním pásmu.

59:30

Domácí byli v útočném pásmu, ale nepřesnou přihrávkou se o něj připravili.

59:00

Poslední minuta základní hrací doby.

58:49

Tomáš Hertl se dostal do dobré pozice, mohl rozhodnout, ale brankář Washingtonu ho vychytal.

57:00

Hrají se poslední tři minuty hry ve třetí třetině.

55:46

Střelu Brenta Burnse zlikvidoval Holtby.

Joe THORNTON - 4:4

54:29

San Jose právě vstřelilo branku!
Nádherná trefa domácího hráče. JOE THORNTON si zkušeně podržel puk, vylepšil si pozici, ze které střílel pod horní tyčku. Gólman Holtby neměl šanci, a tak je zápas znovu vyrovnaný. Asistence: Joe Pavelski, Milker Karlsson.

54:13

Komerční přestávka.

John CARLSON - 3:4

53:26

JOHN CARLSON střelou nad lapačku brankáře Niemiho posílá Capitals do vedení. Pohledná akce hostujícího týmu, velká rána pro domácí. Asistence: Marcus Johansson, Nicklas Bäckström.

52:37

Patrick Marleau mohl poslat domácí znovu do vedení, ale branku minul.

Jay BEAGLE - 3:3

51:17

Znovu je vyrovnáno. Obránce San Jose se srazil s hlavním rozhodčím, a tak měl JAY BEAGLE dostatek prostoru, aby si v brejku poradil s domácím brankářem. Asistence: John Carlson, Brooks Orpik.

50:45

Jonassonova střela od modré nedoletěla k Niemimu. Jeden z domácích beků velmi dobře zasáhl.

50:13

Hraje se druhá polovina třetí třetiny. 3:1, takový je poměr střel na branku.

49:12

Matt Nieto střelou příklepem velmi dobře zkoušel najít mezeru v postoji brankáře, nepovedlo se mu ji nalézt.

48:00

Pouze dvě střely jsme zaznamenali ve třetí třetině, obě mají na svědomí domácí hokejisté.

47:26

Brent Burns se střetl s Mike Greenem, vše se obešlo bez bitka, ale také bez vyloučení.

45:01

Sledujeme zápas plný osobních soubojů a střetů, drtivá většina soubojů se odehrává v rámci pravidel.

43:25

Jason Chimera zkoušel dlouhou přihrávkou založit útočnou akci svého týmu, to se mu nepodařilo.

42:10

Brent Bruns ukázal, že dokáže zastavit soupeři aniž by měl hokejku. Tu totiž při střele od modré zlomil. Následně čistým hitem zastavil šanci soupeře. Vysloužil si potlesk tribun.

41:05

První střelu ve třetí třetině si připsal Matt Tennyson. Gólman Capitals byl připraven.

40:01

Díky povedenější druhé třetině vedou domácí hokejisté o gól.

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

40:00

39:40

Hosté jsou v útočném pásmu, ke střele to ale nevede. Následně se puku zmocnili domácí, kteří zkoušeli rychlým protiútokem uspět, ale Pavelski v zakončení přesný nebyl.

39:05

Domácí maskovaný muž kryje střele Nicklase Bäckströma.

38:05

Scott Hannan nedokázal prostřelit hostujícího brankáře, který si připsal rychlý zákrok lapačkou.

37:00

Hrají se poslední tři minuty druhého dějství.

36:06

Tomáš Hertl založil útočnou akci, ve které pokračoval Wingels, jehož střela končí mezi betony brankáře Holtbyho.

35:14

John Carlson na Niemiho nevyzrál, gólman puk kryje.

Logan COUTURE - 3:2

34:48

Domácí si berou vedení zpátky na svou stranu. Mearleau našel Nietta. Od něj puk přebral LOGAN COUTURE, který obkroužil branku a střelou na bližší tyč upravuje skóre na 3:2. Pohledná branka San Jose. Asistence: Matt Nieto, Patrick Marleau.

33:54

Joe Ward se dostal ke dvěma střelám zápěstím, ale ani jednou neuspěl proti Neimimu. Domácí brankář svůj tým drží.

33:05

Hra přerušena, protože hostující brankář přišel při zákroku o přilbu. Přerušení hry je naprosto v pořádku, protože bezpečí a zdraví hráčů je na prvním místě.

32:28

Matt Tennyson střelou zápěstím trefil beton brankáře Brandena Holtbyho.

31:10

Capitals jsou o něco aktivnější v této pasáži zápasu. Nicméně ani San Jose nehraje vůbec špatně, sledujeme vyrovnaný zápas herně i co se skóre týká.

30:33

30:00

Zápas se dostává za vyrovnaného stavu do druhé poloviny, Niskanen prodlužuje do středního pásma, kde se puku ujímá soupeř.

28:50

K puku se po delší době dostal Tomáš Hertl, který se snažil přihrát spoluhráči do jízdy, ale přesností tato souhra neoplývala.

27:16

Logan Couture se dostal do zajímavé pozice, ale brankáře Holtbyho nějak výrazněji ohrozit nedokázal. Pro domácí bohužel.

26:54

Komerční přestávka v dobře, kdy jsou hosté střelecky aktivnější. 4:4 v této třetině, celkově pak 14:10 pro Washington.

Troy BROUWER - 2:2

26:17

Bäckström našel přihrávkou Ovečkina, který vystřelil z kruhu (tradičně). Jeho střelecký pokus lehce tečoval TROY BROUWER mimo dosah brankáře Niemiho. Hostující tým rovněž využívá přesilovou hru a vyrovnává na 2:2. Asistence: Alexandr Ovečkin, Nicklas Bäckström.

25:30

Domácí brankář zneškodnil střelu a dorážku Johanssona, který dostal nebývalé množství prostoru v útočném pásmu.

25:05

Vyloučen Joe Pavelsi za hru vysokou holí, jedná se o dvouminutový trest.

24:55

Alexandr Ovečkin zaznamenal první střelu svého týmu v této třetině.

24:50

Hostující tým se v této třetině ještě nedostal k přímé střele na Niemiho v brance domácího týmu. Fanoušci se poprvé v zápase hlasitěji ozývají,a tak ženou své oblíbence k dalším šancím.

23:34

Scott Hannan střelou zápěstím zaměstnal Holtbyho v brance Washingtonu.

22:59

Bojuje se o střední pásmo, opticky lepším týmem jsou domácím, kterým rychlé otočení stavu zápasu pomohlo.

Brent BURNS - 2:1

20:43

Tak to je vstup do druhé třetiny v podání San Jose. Dvaadvacet sekund od vyrovnání se dostává do vedení. Znovu od modré střílel BRENT BURNS, který prostřelil vše, co mu v cestě stálo a bruslilo. Patrick Marleau hrdý majitel asistence na tento, zatím, rozdílový gól. Asistence: Patrick Merleau.

Brent BURNS - 1:1

20:21

BRENT BURNS střílel od modré čáry, puk se dostal až za brankovou čáru. Gól v přesilové hře znamená vyrovnání krátce po začátku druhé třetiny. Asistence: Joe Thornton, Logan Couture.

20:01

Po první třetině vedou hosté 1:0, postaral se o to Jay Beagle v 16. minutě.

Který z týmů vyhraje druhou třetinu?

20:00

19:33

To byl Patrick Marleau, kdo se dostal ke střele z mezikruží, rána mu nesela, puk ideálně netrefil.

19:20

Capitals vyhazují puk až k Niemimu, který musí založit rozehrávkou další akci svého týmu.

19:00

Vyloučen hostující Eric Fehr na dvě minuty na hákování Pavelského.

19:00

Hraje se poslední minuta hry v první třetině. Od vstřelené branky jsou hosté výrazně aktivnější. O tom hovoří také střelba, kterou vedou 10:6. Zejména první formace Capitals je nebezpečná. San Jose se nemůže dostat dál než do středního pásma.

18:11

Hráči vyloučení za bitku se vrací do hry.

Jay BEAGLE - 0:1

15:02

JAY BEAGLE se nejlépe zorientoval v předbrankovém prostoru, našel puk který se po Orpikově střele odrazil do území nikoho, a tak měl Beagle celkem snadnou práci. Důležitou práci odvedl Michael Latta, který akci začal. Asistence: Brooks Orpik, Michael Latta.

14:24

Washingtonský Jay Beagle nedokázal puk trefit, postavil se mu na hranu, a tak hostující útočník promáchl.

14:06

13:57

Další povedená Ovečkinova střela, ani tentokrát však brankáře Niemiho překonat nedokázal.

13:11

První střela v přesilovce, jejím autorem je, kdo jiný, než Alexandr Ovečkin. Současně vyloučeni Brenden Dillon a Troy Brouwer na 5 minut za bitku.

12:06

Vyloučen domácí Matt Irwin na dvě minuty za hru loktem. Početní výhoda pro hostující celek.

10:51

Brent Burns v dobré pozici minul branku Washingtonu. Možná jeho střelu ještě někdo tečoval.

10:06

Následuje komerční přestávka.

10:00

Třetina se dostává do své druhé poloviny, na branku stále čekáme, střelecky jsou aktivnější hosté 5:4.

08:57

Brooks Laich střelou zápěstím nedokázal výrazněji ohrozit domácího brankáře, který střelu našel v rukavici.

07:45

Mike Green se nejlépe zorientoval před vlastní brankou, kotouč letící vzduchem odehrál do roku kluziště, a tak nebezpečí před Holtbym zažehnal.

07:00

Hraje se poměrně rychlý hokej, který se divákům musí líbit.

05:56

Dillon střelou od modré trefil levou tyčku, od které se puk odrazil mezi betony brankáře Holtbyho, kde také zůstal. Velká příležitost San Jose.

05:12

Eric Fehr střelou z mezikruží našel dobře postaveného brankáře domácího týmu.

04:27

Alexandr Ovečkin minul branku Niemiho, který se za prudkou střelou jen ohlédl. Ruský hráč byl v brejku, forhendovou střelou se prosadit nedokázal.

03:16

Na střely vedou domácí 3:0, což zatím odpovídá i obrazu hry. Hostující celek se v podstatě do střelecké pozice nedostal. Ani první formace Capitals nebyla nějak extra nebezpečná.

02:01

Domácí se dostávají do útočného pásma, Joe Pavelski poskakující kotouč netrefil přesně. Po několika desítkách sekund v otáčejí hosté směr hry.

01:17

Do první zajímavé pozice se dostali hosté, jmenovitě Matt Niskanen nedokázal svou střelu umístit přesněji.

00:01

Vše je připraveno k úvodnímu vhazování. No a to čestné vhodí Jevgenij Nabokov.

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

Domácí mužstvo odehrálo 55 utkání (28-20-7), získalo 63 bodů, což ho řadí na 15. pozici. Nejproduktivnějším hráčem je Joe Pavelski mající na svém kontě 48 bodů (28+20), těsně za ním je Logan Couture (19+28). Jedničkou mezi třemi tyčemi je Antti Niemi.
Hostující tým odehrál 54 zápasů, v nich má bilanci 28-16-10. Vybojoval 66 bodů a v tabulce ligy je jedenáctý. Nejproduktivnějším hráčem je Nickalas Bäckström, který vstřelil 16 branek a na 39 přihrál. Druhý v bodování je Alexandr Ovečkin (33+18). V brance má nejvíce odchytáno Braden Holtby.
Dovolte mi, abych co nejkrásnější hokejový zážitek popřál všem fanynkám a fanouškům toho nejlepšího světového hokeje. V tomto zápase NHL proti sobě nastoupí San Jose Sharks a Washington Capitals.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:30.

4:5

Branky a nahrávky: 21. Burns (Thornton, Couture), 21. Burns (Marleau), 35. Couture (Nieto, Marleau), 55. Thornton (Pavelski, Karlsson) – 16. Beagle (Orpik, Latta), 27. Brouwer (Ovečkin, Bäckström), 52. Beagle (Carlson, Orpik), 54. Carlson (Johansson, Bäckström), 63. Ward (Green, Beagle)

San Jose Sharks: Niemi (Stalock) – Burns, Hannan, Mueller, Dillon, Tenyson, Irwin – Pavelski, Thornton, Karlsson – Nieto, Couture, Marleau – Wingels, Tierney, Hertl – Goodrow, Sheppard, Scott

Washington Capitals: Holtby (Peters) – Carlson, Orpik, Niskanen, Alzner, Green, Hillen – Ovečkin, Bäckström, Johansson – Brouwer, Kuznětsov, Chimera – Ward, Fehr, Laich – Wilson, Latta, Beagle

Rozhodčí: Meier, Martell – Cameron, Henderson

Diváci: 19 956