1:2

konec (1:1, 0:1, 0:0)

10.02.2015, 01:00 • Prudential Center, Newark • Martin Švejkar

Tipsport: 1.87 3.8 3.8 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je ode mě z tohoto zápasu vše. Na shledanou u dalšího online přenosu. (03:39:04)
3. Patrik Eliáš (NJD) 1+0
Je konec! Ve třetí třetině jsme nakonec gól neviděli a Edmonton nakonec zaslouženě vítězí 2:1. Hosté byli od druhé třetiny jednoznačně lepším týmem a i za příznivého stavu se nadále dostávali do řady gólových příležitostí.

60:00

59:51

Zajacovi utekl puk. Tohle už si hosté pohlídají!

59:21

Hosté vyvezli puk z obranného pásma a Purcell těsně minul prázdnou branku!

59:00

Domácí vyhráli vhazování a drží kotouč v útočném pásmu.

58:35

Schneider už je na střídačce a domácí zkouší hru bez brankáře! Oilers následně zahrávají icing a trenér New Jersey si bere oddechový čas.

57:55

Eberle střílel v pádu pouze do plexiskla za brankou.

57:24

Schneider vyráží tvrdou Schultzovu ránu od modré.

56:40

Bernierova střela byla zblokována a vzápětí se do samostatného úniku dostal hostující Purcell, který jel úplně sám na Schneidera, ale bekhendová klička mu nevyšla podle jeho představ a jeho zakončení minulo branku.

55:34

Židlického pokus vyrazil Scrivens betonem k Zubrusovi, který okamžitě dorážel, ale i s dorážkou si hostující gólman poradil.

55:00

Další zakázané uvolnění Devils.

54:22

Zakázané uvolnění Ďáblů. Navzdory průběžnému výsledku jsou i v těchto chvílích aktivnější hosté.

53:54

Klefbom mohl přidat svou druhou branku v zápase, ale Schneider vyrazil jeho střelu ramenem.

52:51

Hosté stále drží jednobrankové vedení a Devils se dostávají do útoku jen velmi upracovaně. Uvidíme, zda se domácím ještě podaří něco vymyslet.

1:2

Branky a nahrávky: 6. Eliáš (Havlát) – 20. Klefbom (Eberle, Purcell), 33. Jakupov (Eberle, Petry)

New Jersey Devils: Schneider (Kinkaid) – Greene, Larsson, Merrill, Židlický, Harrold, Fraser – Zubrus, Cammalleri, Jágr – Eliáš, Zajac, Havlát – Henrique, Gomez, Bernier – Ruutu, Josefson, Tootoo

Edmonton Oilers: Scrivens (Fasth) – Ference, Petry, Klefbom, Schultz, Marinčin, Fayne – Purcell, Nugent-Hopkins, Eberle – Fraser, Roy, Jakupov – Gazdic, Lander, Pakarinen – Hendricks, Gordon, Klinkhammer

Rozhodčí: Kyle Rehman, Paul Devorski – Mark Shewchyk, Michel Cormier