3:2

konec (2:1, 1:1, 0:0)

08.02.2015, 15:00 • Konovalenko Sports Palace • David Motloch (@DavidMotloch)

Tipsport: 1.35 5.3 6.35 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

V tomto utkání tak vítězí Torpedo Nižnij Novgorod, který byl před zápasem favoritem dnešního klání, a tak potvrzuje své papírové předpoklady. Tímto se s vámi loučím a u dalších on-line přenosů opět na počtenou. (17:18:20)

60:00

59:58

Neskutečný závar před brankou, který hasilo snad všech pět bránících hráčů Torpeda včetně brankáře Kasutina! Puk se teď valil na branku snad z každého možného úhlu, ale domácí svou svatyni už ubránili.

59:32

Domácí vyhazují přes všechny čáry a ušetřili sedm vteřin.

59:25

A hosté to zkouší v šesti lidech bez brankáře! K dispozici mají vhazování v útočném pásmu.

59:25

Oddechový čas pro hosty.

59:09

Žádný tlak se nekoná, Torpedo skvěle napadá a hraje daleko od své branky.

58:15

Bez jakékoliv střely však hosté o pásmo přicházejí a po šanci soupeře se bude vhazovat před Kasutinem.

58:03

Novokuzněcku se dlouhou dobu nedařilo usadit se v útočném pásmu, ale nyní už se zdá, že tento úkol zvládl.

56:40

Hosté získávají nahozením kotouče útočné pásmo.

56:05

Oba týmy v plném počtu.

55:18

Přestože je na ledě více místa, ani tato možnost hostujícímu celku nijak zvlášť nepomáhá.

54:05

Ve stejném čase vyloučen i Denis Kazionov (NNO) na dvě minuty za sekání.

54:05

Alexandr Komaristij (NOV) vyloučen na dvě minuty za sekání.

52:43

Další útočné akci domácích zabraňuje svým zásahem holí do přihrávky brankář Khakimov.

51:48

Teď však mohlo být zle, když se hned dva hráči Metallurgu zjevili před brankou a doráželi volný kotouč. Brankář Kasutin byl však správně nalepený u své tyčky.

51:22

Domácím hra se zabezpečenou obranou vychází, když soupeře připouští k minimu šancí a sami využívají jejich chyb v rozehrávce.

49:28

Salminen mohl vstřelit pojišťovací gól, když se dostal ke kotouči po odrazu jedné ze střel od modré čáry, ale jeho kličku do bekhendu před brankou vyrazil Khakimov!

48:06

Velká bitva o puk ve středním pásmu pokračuje, ve třetí třetině se příliš pohledný hokej zatím nehraje.

46:54

Komerční přestávka však jakoby otupila snahu hostujícího celku o vyrovnání a k puku se opět dostávají hráči Torpeda.

45:13

Hokejisté Metallurgu se přeci jen dostávají do tlaku, avšak většinou naráží na skvěle rozestavenou a připravenou obranu soupeře.

43:25

Teď se však s pukem dostal až před branku jeden z útočníků Novokuzněcku, v těsném závěsu však byl dotírající obránce, který protihráči znemožnil vystřelit.

42:15

Zatím však přílišná snaha ze strany hostů o vyrovnání vidět není. Také stále čekáme na první střelu na branku v této části hry.

40:35

Puk sebrali po buly hokejisté Metallurgu, kteří se snaží založit zpoza branky útočný výpad.

40:01

Další třetina začne přibližně v 16:44.
Druhá třetina už nabídla podstatně vyrovnanější partii, ve které padla na každé straně jedna branka. Metallurg tak stále prohrává nad svým soupeřem o jednu branku, ale již ukázal, že i on umí kousat a třetí třetina tak může být ještě hodně zajímavá!

Který z týmů vyhraje třetí třetinu?

40:00

39:58

Filatov střílel do odkryté branky po křižné přihrávce středem, ale skvěle se nyní přesunul brankář Khakimov!

39:10

Hosté vyhazují kotouč přes všechny čáry.

38:08

Kirill Gavriljčev (NOV) vyloučen na dvě minuty za hákování.

38:06

Salminen se po přihrávce od svého spoluhráče ocitl sám před brankou, a přestože neudělal při své střele nic špatně, pohořel na skvělé lapačce brankáře Khakimova!

36:01

Podobná situace je k vidění i na druhé straně a i tentokrát se opakoval podobný scénář!

35:20

Situaci 2 na 1 na straně Metallurgu mohla skončit nádhernou brankou, když si útočníci hostů dovolili pohledný ťukec prakticky do prázdné branky. Poslední finální přihrávka však už nebyla přesná, a tak si brankář Kasutin společně se svojí obranou jistě oddechli

Ryan STOA - 3:2

34:22

Metallurg Novokuzněck právě vstřelil branku!
Zápas ale opět dramatizují hokejisté Novokuzněcku, kteří střílí svou druhou trefu v přesilové hře!
Asistence: Vladimir Malinovskij.

32:55

Denis Kazionov (NNO) vyloučen na dvě minuty za zdržování hry – vyhození puku mimo hrací plochu.

Alexej POTAPOV - 3:1

31:50

Torpedo právě vstřelilo branku!
ALEXEJ POTAPOV skóruje z protiútoku přesnou střelou k tyči, na kterou už brankář Khakimov nestihl včas zareagovat!
Asistence: Gennady Stoljarov.

31:20

Velké zmatky před brankou Torpeda teď mohly skončit brankou, ale finální střelu soupeře brankář Kasutin stihl vyrazit, přestože stál daleko od brankoviště!

30:59

Z další akce za brankou se puk nakonec dostal na modrou čáru, kde jej obránce Torpeda pálil z první na branku. Brankář Khakimov kryje.

29:15

Dvorečenskij motal hlavy protihráčům za brankou, nakonec však postrádal pomoc spoluhráčů.

29:00

Kurepanov napřahoval ke střele ve velké rychlosti, ale do jeho pokusu mu stihl zasáhnout holí jeden z obránců Torpeda.

26:59

Nebezpečné nahození před branku brankář Kasutin neviděl, nakonec však vystrčil svůj beton včas.

26:30

Ihned po návratu pátého hráče na led se k puku dostávají domácí a začínají kombinovat.

25:42

24:45

Hosté se usadili v útočném pásmu a po dlouhé kombinaci propasovali puk až před branku, uklidit do branky se jim ho ale zatím nepodařilo a domácí navíc následně vyhazují.

23:42

Vladimir Galuzin (NNO) vyloučen na dvě minuty za sekání.

22:23

Oba týmy v plném počtu na ledě.

22:19

Hra ve čtyřech ale oběma týmům příliš nevyhovuje a na hře je to znát. Ani jeden z celků se za dvě minuty hry ve čtyřech nedostal ke střele.

20:23

Mikhail Plotnikov (NOV) vyloučen na dvě minuty za krosček.

20:23

Sakari Salminen (NNO) vyloučen na dvě minuty za sekání.

20:09

První střelu na branku si připisují hosté, Kasutin v pohodě chytá do lapačky.

20:01

Další třetina začne přibližně v 15:50.
První dvacetiminutovka nabídla svižný hokej se spoustou šancí, které zapříčinil především divoký začátek utkání. Lépe si s tímto stylem hokeje poradili domácí hokejisté Torpeda, kteří v prvním dějství na ledě doslova kralovali a soupeř může být jenom rád, že po první třetině prohrává pouze o gól.

Který z týmů vyhraje druhou třetinu?

20:00

19:39

V této třetině se již nic zajímavého nestane.

18:02

Nezvykle rychlé tempo hry nyní trochu opadlo a zdá se, že zbytek úvodní části se již dohraje ve středním pásmu.

16:11

A kolotoč domácích pokračuje nadále, hráči Metallurgu neví, kam dříve skočit.

15:49

Další nebezpečnou šanci soupeře Khakimov raději ukrývá ve výstroji a nechává přerušit hru.

13:39

Další velká šance domácích, Nižnij Novgorod je v první třetině skutečně na koni.

Nikita DVUREČENSKIJ - 2:1

11:43

Trestné střílení prováděl faulovaný NIKITA DVUREČENSKIJ, který dlouze nic nevymýšlel a přesnou ranou zápěstím k levé tyči překonal stojícího brankáře Khakimova!

11:26

Sudí nařizuje trestní střílení po nedovoleném zákroku obránce Metallurgu Nikity Popova!

10:02

Po střele z první od modré čáry se podařilo ještě jednomu z útočníků Torpeda sáhnout svou holí do střely. Horké chvíle v obranném pásmu Metallurgu.

08:31

Šikovné přihrávce před branku chyběly doslova milimetry, jinak by bylo zle a obrana Novokuzněcku by jen těžko něco s touto akcí zmohla.

07:27

A další nebezpečná rána z hole útočníka Torpeda. Domácí jsou zatím daleko nebezpečnějším a agresivnějším celkem.

07:00

Blažjevského střela jen prosvištěla kolem ramene brankáře Metallurgu.

05:45

Denis Kazionov pálil zpoza obránce, přesto si s jeho střelou brankář Khakimov poradil.

05:05

Metallurg v útočné třetině pálí z každé pozice, k zajímavé střele od modré se dostal Popov, jelikož jeho rána byla ještě tečována, nakonec však do branky nemířila.

03:11

Rázem však mohli jít domácí opět do vedení! To když útočníci Torpeda ujížděli do přečíslení a vyloženou šanci zachránil až zákrokem na brankové čáře brankář Khakimov! Rozhodčí se pro jistotu šel podívat i na video.

Dmitrij MALTSEV - 1:1

02:50

Radost Torpeda má jepičí život. Do branky totiž úspěšně pálí i soupeř, přesněji Dmitrij Maltsev!
Asistence: Alexandr Romanov.

Denis KAZIONOV - 1:0

00:54

Nižnij Novgorod vstupuje do dnešního utkání ve velkém stylu! Hned buly se domácí dostali do velkého tlaku a po sérii ostrých střel se ranou z mezikruží trefuje přesně DENIS KAZIONOV, který prostřeluje brankáře Khakimova v prostoru vyrážečky!
Bez asistence.

00:01

Torpedo Nižnij Novgorod: Kasutin (Birjukov) – Hietanen, Pepeljaev, Osipov, Bernatsky, Makarov, Blazhjevskij, Aljajev – Denis Kazionov, Krasnoslobodtsev, Dmitrij Kazionov – Wolski, Salminen, Immonen – Galuzin, Stoljarov, Filatov – Kňazev, Potapov, Děmagin – Dvurečenskij

Metallurg Novokuzněck: Khakimov (Ložkin) – Kamalov, Khlystov, Popov, Fairchild, Gavriljčev, Dorofejev – Romanov, Maltsev, Stoa – Malinovskij, Komaristij, Plotnikov – Galimov, Garifullin, Sentjurin – Kurepanov, Turukin, Mitrijakov – Kosourov

Rozhodčí: Gusev, Safiullov – Koršak, Šernišev.

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

V obou týmech nepůsobí ani jeden český hráč. Dnešní utkání se tak bude muset obejít bez české stopy.
Metallurg Novokuzněck

Tabulka Východní konference KHL se rozhodně nevyvíjí dobře pro hráče Metallurgu. Ti se totiž se ziskem 46 bodů krčí až na předposledním 13. místě, když od posledního místa je dělí pouhé dva body a na lepší umístění už vzhledem k devítibodovému deficitu příliš pomýšlet nemohou.

Torpedo Nižnij Novgorod

Nižnij Novgorod letošní sezónu urputně bojuje o pozice zaručující postup do play-off. Po 52 zápasech je Torpedo na poslední osmé postupové příčce se ziskem 73 bodů a pouze dvoubodovým náskok na soupeře pod sebou. Hráči tak doslova bojují o každý bod.

6.2.2015 Torpedo – Barys 2:1
30.1.2015 Avangard – Torpedo 2:3
28.1.2015 Salavat Yulaev – Torpedo 0:6

Jarkko Immonen 7 bodů (3+4)
Sakari Salminen 7 bodů (3+4)
Wojtek Wolski 7 bodů (2+5)
Zdravím všechny příznivce ledního hokeje. Dnes se zaměříme na ruskou KHL, kde se proti sobě střetnou týmy Torpedo Nižnij Novgorod a Metallurg Novokuzněck. Úvodní buly je naplánovano na 15:00, tak si ho rozhodně nenechte s námi ujít!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.

3:2

Branky a nahrávky: 1. Kazionov, 12. Dvurečenskij, 32. Potapov (Stoljarov) – 3. Maltsev (Romanov), 35. Stoa (Malinovskij)

Rozhodčí: Gusev, Safiullov – Koršak, Šernišev