2:1

konec (0:0, 2:0, 0:1)

02.02.2015, 18:00 • Zimní stadion v Prostějově • Petr Komárek (@petrkomarek7)

Tipsport: 5.52 5.0 1.37 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Dámy a pánové, je za námi dramatické třetí dějství zápasu mezi Prostějovem a Českými Budějovicemi. Domácí Jestřábi v něm zahodili velkou možnost odskočit na 3:0. Radek Meidl nedal trestné střílení, protože si na Bláhu blafákem nepřišel. Poté už iniciativu převzali Jihočeši. Nakonec však byli odměněni pouze jednou, v přesilovce se prosadil jejich kapitán Josef Straka. Další gól již hosté ze své převahy nevsítili a Hanáci si za překvapení favorita připisují cenné tři body!
Ode mne je to pro dnešek vše. Děkuji vám za pozornost, doufám, že vám z těch nervů nepraskla žádná žilka a že jste vše ve zdraví a bez infarktu ustáli. :) Přeji vám krásný a klidný zbytek pondělního večera. (20:26:18)

60:00

59:50

Hosté ale už nestihnou srovnat! Domácí si připisují důležité tři body!

59:35

Čtvrt minuty do konce bude se hrát 4 na 4. Radek Meidl (PRO) 2 minuty za nedovolené bránění.

59:00

Motor si vyžádal oddechový čas.

59:00

Hosté ale hráli v šesti a k tomu i s gólmanem. Jsou tak potrestáni za příliš mnoho hráčů na ledě na 2 minuty.

59:00

Hosté jsou v šesti a Valerij Kňazev teď zazdil velkou šanci. Trefil tyč prázdné brány!

57:56

Prostějovští drží touš daleko od své branky.

57:23

Nahrávka rukou od prostějovské hráče.

57:08

Domácí jsou kompletní.

56:32

Vráblík s Nozou teď měli slušné palebné pozice. Puk však v obou případech poslali vedle levé tyčky Šimbochovy klece!

55:55

Husák se dostává ke kýženému vyhození.

55:42

Postavení útočícího budějovického hráče v brankovišti.

55:02

Motoru se naskýtá velká šance na srovnání. Vyloučen je na dvě minuty Marek Indra (PRO) za zdržování hry.

54:10

Motor Prostějovské hezky zatlačil. Šimbocha ale podruhé nikdo nepřekonal.

52:47

Hosté jsou v plném počtu, Šimboch přikrývá puk.

51:54

Jestřábi se nemohli dostat před Bláhu, až se před ním ocitl Venkrbec, jenže puk do sítě přes všechnu snahu nedostal.

50:36

Sednout si půjdou i Českobudějovičtí. Jakub Suchánek (CEB) zalehl puk a vysloužil si za to dvě minuty za zdržování hry.

50:23

České Budějovice právě vstřelily branku!

Motor se přeci jen dočkává snížení. Nouza nahrál JOSEFU STRAKOVI, který se napřáhl a prostřelil Šimbocha. Asistence: Tomáš Nouza.

2:1

Branky a nahrávky: 35. Kňazev (Venkrbec, Malý), 36. R.Meidl (Krejčík) – 51. Straka (Nouza)

LHK Jestřábi Prostějov: Šimboch (Kocián) – Kužel, Látal, Roupec, Husák, Malý, Kolibár, Hawlík – R. Meidl, Krejčík, Matuš – Luňák, Venkrbec, Kňazev – Moučka, Duba (C), Indra – Kajaba, Stejskal.

Banes Motor České Budějovice: Bláha (Gába) – Punčochář, Vráblík, Mucha, Žovinec, Chmelíř, Bohunický, Suchánek – Nouza, Straka (C), Švihálek – Kuchejda, Přibyl, Boháč – Marek, Rob, Vaniš – Trummer, Bárta, Pašek.

Rozhodčí: Kubičík – Lukš, Novák.