9:1

konec (2:1, 5:0, 2:0)

31.01.2015, 18:00 • ZS Tábor • Lukáš Zayml (@ZaymlLukas)

Tipsport: 1.6 4.5 3.31 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Domácí tedy vítězí 9:1, díky povedené druhé třetině. Hosté se na nic nezmohli a nepředvedli výkon hodný jejich postavení v tabulce. Tímto se s vámi loučím, někdy přístě napočtenou. (20:14:15)

60:00

59:45

Domácí publikum děkuje hokejistům a ty si nahrávají za vlastní brankou.

58:24

Domácí hrají v plném počtu.

56:24

Vyloučen hráč domácího týmu Seidl na dvě minuty za držení.

55:48

Tábor právě vstřelil branku!
Domácím vedou 9:1! Kanov vystřelil od modré čáry a Neužil vyrazil kotouč jen k volnému VOJTĚCHU MRKVIČKOVI, který měl lehký úkol. Asistence: Jan Kanov

55:40

Vyloučen hráč hostí Srnský na dvě minuty za hákování.

54:45

Domácí Seidl byl jasně faulován, ale rozhodčí zústává v klidu.

53:09

Oba týmy hrají v plném počtu.

52:00

Domácí Seidl se dostal sám před brankáře, ale blafákem do backhandu se neprosadil.

51:10

Hraje se čtyři na čtyři.

51:09

Vzájemné vyloučení. Na domácí straně Mařík dvě minuty za hákování. Na hostující Urban dvě minuty za nafilmovaný pád.

49:48

Domácí Matušík mohl jet sám na branku, ale jeden z hostujících hráčů po něm hodil hokejku, ale rozhodčí zústává v klidu. Domácímu publiku se to nelíbí.

49:32

Fořt byl sám před Pancem, ale ten ho skvěle vychytal lapačkou. Nádherný zákrok domácího brankáře!

48:34

Zakázané uvolnění hostujícího týmu.

48:08

Mladíček Györi je přichuti. Prohodil si hostujícího obránce, ale na poslední chvíli mu kotouč sjel z hole. Skvělá akce v podání mladíčkého útočníka.

47:25

Panec předvedl skvělý zakrok proti střele Urbana.

46:18

Domácí jdou do vedení 8:1! Mrkvička skvěle našel volného MARKA GYÖRIHO a ten se blafákem do backhandu nemýlil. Je to jeho první branka v seniorské kategorii! Asistence: Vojtěch Mrkvička

Dnešní utkání sleduje 1482 diváků!

45:49

Domácí se dostali do postavení mimo hru. Vhazovat se bude ve středním pásmu.

44:25

Hosté hrají v plném počtu. Domácí zahrozili v přesilové hře, ale branka se jim vstřelit nepodařila.

43:32

Havran střílel a jeho střelu tečoval Seidl, ale jenom do brankáře hostů.

42:08

Březina střílel do proti pohybu brankáře, ale ten na poslední chvíli vyrazil kotouč vyrážečkou.

41:25

Domácí hrají v plném počtu a začíná jim dlouhá přesilová hra.

40:53

Hosté mají kotouč za vlastní brankou a snaží se rozehrát.

40:35

Domácí hrají ve čtyřech. Hraje se čtyři na čtyři.

40:02

Hosté mají k dispozici krátkou přesilovou hru čtyři na tři.

40:01

Další třetina začne přibližně v 19:42.

40:00

39:26

Ve stejném čase dostává dvě minuty domácí Heršálek za krosček.

39:26

Hostující Klement dostává trest pět plus dokonce utkání za hru vysokou holí.

38:36

Vyloučen hráč domácího týmu Hlaveš na dvě minuty za nedovolené bránění.

37:25

36:48

Zakázané uvolnění hostů.

36:39

Hostům se nic nedaří a zdá se že je dnešní utkání rozhodnuté.

35:16

Domácí zvyšují na 7:1! Mařík krásně našel volného LADISLAVA HLAVEŠE a ten už měl před sebou prázdnou branku. Asistence: Martin Mařík

34:11

Vyloučen hráč hostí Hamerský na dvě minuty za vražení na hrazení.

33:31

Střela Heršálka od červené čáry končí v lapačce Neužila.

32:50

Domácí jsou lepším týmem a nepouští hosty k ničemu.

31:44

Zakázané uvolnění domácího týmu.

30:10

29:54

Hosté znovu vyhazují a přesilová hra domácích je u konce.

28:52

Hosté vyhazují až k Pancovi. Domácí musí začít od vlastní branky.

28:10

Vyloučen hráč hostí Klement na dvě minuty za hákování.

27:39

Domácí vedou už 6:1! Dvořákovu střelu vyrazil Neužil jen k volnému MARTINU MAŘÍKOVI a ten se už z doražky prosadil. Asistence: Marcel Dvořák

26:39

Havranova střela od modré čáry skončila ve výstroji Neužila.

26:23

Vyloučen hráč hostí Urban na dvě minuty za faul kolenem.

25:08

Hosté si berou oddechový čas.

25:08

Domácí využívají přesilovou hru! Kellner našel skvěle od mantinelu VOJTĚCHA MRKVIČKU a ten se trefil přesně k tyči. Asistence: David Kellner

24:56

Vyloučen hráč hostů Matějka na dvě minuty za držení.

24:35

24:21

Domácí dávají branku v oslabení! Matušík skvěle vybojoval kotouč v útočné třetině a našel volného MARTINA MAŘÍKA a ten se trefil přesně pod horní tyčku. Asistence: Jakub Matušík

24:09

23:41

Domácí znovu vyhazují až k Neužilovi. Hostům se nedaří dostat do útočné třetiny.

23:08

Domácí vyhazují až k Neužilovi.

22:35

Domácí Seidl dostává dvě minuty za podražení.

22:11

Hostující Fořt byl sám před Pancem, ale jeho střela skončila ve výstroji domácího brankáře.

20:27

Domácí jdou do dvoubrankového vedení! Mrkvička skvěle vybojoval kotouč a nahrál volnému DAVIDU KELLNEROVI a ten nádherně zakončil blafákem do backhandu a zavěsil pod horní tyčku. Asistence: Vojtěch Mrkvička

20:02

20:01

20:00

19:33

Vzájemné vyloučení. Za domácí Heršálek dvě minuty za držení. Za hosty Hlaváč dvě minuty za nafilmovaný pád.

18:16

17:41

Jebavý střílel hned po vhazování, ale jeho střelu Panec vyrazil do ochranné sítě.

17:32

Střela Klementa od modré čáry skončila v lapačce Pance.

17:06

Hra vysokou holí v podání hostujícího týmu. Vhazování v obranném pásmu hostů.

17:03

Domácí vyhazují.

16:11

Domácí jdou do vedení! Mařík jel sám na branku byl faulován a rozhodčí nařídíl trestné střílení. MARTIN MAŘÍK se rozjel a střelou na lapačku nedal Neužilovi šanci. Bez asistence

16:11

Trestné střílení pro domácí! Pojede Mařík

15:46

Vyloučen domácí Heršálek na dvě minuty za nedovolené bránění.

15:33

15:21

Kellner vyhazuje.

14:19

13:33

Domácí budou vyloučeni. Vyloučen Dvořák na dvě minuty za hru vysokou holí.

13:16

Postavení mimo hru v podání hostujícího týmu.

12:53

Domácí se dostali do přečíslení tři na dva a Seidl našel krásně Mrkvičku, ale jeho střelu Neužil vyrazil vyrážečkou.

12:33

Hra vysokou holí v podání hostujících hráčů. Vhazovat se bude po pravici Neužila.

11:42

Zakázané uvolnění Vrchlabí.

11:22

Vrchlabí vstřelilo branku!
Hosté vyrovnávají! Kotouč se ocitl u nohy Pance a hosté do jeho brusle mlátili a nakonec puk dostali do sítě. Střelcem branky je PATRIK URBAN. Bez asistence

11:01

Střela Urbana skončila ve výstroji Pance. Vhazovat se bude po jeho levici.

10:31

Střela Fořta byla zblokovaná nad branku Pance.

09:10

Domácí mají kotouč za vlastní brankou a snaží se rozehrát.

08:20

Domácí jdou do vedení! Kanov byl hned po buly sám na modré čáře a jeho střelu tečoval LADISLAV HLAVEŠ do proti pohybu hostujícího brankáře. Asistence: Jan Kanov, Jakub Matušík

08:15

Hostující Lenoch dostává dvě minuty za držení.

07:59

Zayml nabil na modrou čáru Györimu, ale jeho střela byla zblokovaná do ochranné sítě.

07:53

Hosté hrají v plném počtu.

07:37

Hosté znovu vyhazují až k Pancovi.

06:50

Střela Kanova byla zblokovaná a hosté vyhazují.

05:53

Domácí budou mít k dispozici přesilovou hru. Vyloučen hráč hostů Matějka na dvě minuty za hákování.

04:37

03:52

Střelu Maříka od modré čáry zblokoval jeden z hostujících obránců.

02:44

Hostující Urban se objevil sám před Pancem, ale blafák do backhandu se mu nepovedl.

02:06

Györi se objevil sám před brankářem, ale jeho střela šla těsně vedle branky.

00:56

Tábor začal zápas velkým tlakem, ale Kanova střelu zblokoval jeden z hostujících obránců.

00:01

Hockey Club Tábor: Panec (Klestil) – Havran, Černý, Hlaveš, Kanov, Heršálek, Dvořák – Kellner, Mrkvička, Seidl – Březina, Matušík, Mařík – Kolomý, Zayml, Györi

HC Stadion Vrchlabí: Neužil (Sobotka) – Hamerský, Lenoch, Kadavý, Jebavý, Klement, Hlaváč, Skočovský – Jakubec, Filip, Šťastný – Bláha, Jirků, Vlach – Matějka, Urban, Fořt – Kerekanič, Srnský

Rozhodčí: Jechoutek – Dančišin, Matějíček.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

9:1

Branky a nahrávky: 9. Hlaveš (Kanov, Matušík), 17. Mařík (TS), 21. Kellner (Mrkvička), 25. Mařík (Matušík), 26. Mrkvička (Kellner), 28. Mařík (Dvořák), 36. Hlaveš (Mařík), 47. Györi (Mrkvička), 56. Mrkvička (Kanov) – 12. Urban

HC Tábor: Panec (Klestil) – Havran, Černý, Hlaveš, Kanov, Heršálek, Dvořák – Kellner, Mrkvička, Seidl – Březina, Matušík, Mařík – Kolomý, Zayml, Györi

Rozhodčí: Jechoutek – Dančišin, Matějíček