28:20

konec (18:9)

25.01.2015, 19:00 • Lusail Multipurpose Hall • Tomáš Podzimek (@PodzimT)

Tipsport: 1.12 15.0 8.0 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Španělsko zvítězilo nad Tuniskem 28:20 a doplnilo tak Katar a Slovinsko ve čtvrtfinále. V něm se utkají s vítězem zápasu Island-Dánsko.

Dnešní čtveřici čtvrtfinalistů doplnilo Chorvatsko, které v souběžně hraném utkání po vyrovnaném průběhu porazilo Brazílii 26:25.

To je ode mě pro dnešek vše, budu se těšit u dalších přenosů. (20:31:47)

60

Konec zápasu. (28:20)

60

Obrana Španělů již nebyla koncentrovaná a v poslední minutě inkasovala dvě branky. (28:20)

60

V poslední minutě ještě Tunisané snižují. (28:19)

59

Na desetibrankový rozdíl ve skóre vzápětí navyšuje z pravého křídla Victor Tomas. (28:18)

59

Dvě minuty před koncem zápasu upravuje ještě výsledek z levého křídla Oussama Boughanmi. (27:18)

55

Tu proměnil Valero Rivera. (27:17)

55

Juan Andreu vybojoval v krátkém čase druhou sedmičku. (26:17)

54

Tu proměnil technickou střelou přes prsty Victor Tomas. (26:17)

53

Juan Andreu byl faulován při střelbě, rozhodčí nařídili sedmimetrový hod. (25:17)

52

Na druhé straně se opět prosazuje španělský hráč s číslem 26, Jesus Antonio Garcia. (25:17)

51

Oussama Boughanmi si z křídla seběhl do prostoru spojky a odtamtud vyslal gólovou střelu. (24:17)

50

Jesus Antonio Garcia rychle využívá přesilovku, prosadil se z proskoku na levé spojce. (24:16)

49

Wissem Hmam je vyloučen na dvě minuty. (23:16)

47

Oussama Boughanmi snižuje při přesilové hře po vyloučení Aguinagaldeho z levého křídla. (23:16)

46

Gonzalo Perez de Vargas si ve 46. minutě zápasu drží úspěšnost svých zákroků na 44 procentech. (23:15)