Tipsport extraliga

HC Olomouc – HC Oceláři Třinec

2:4

konec (0:1, 0:2, 2:1)

25.01.2015, 17:20 • Zimní stadion Olomouc. Kapacita: 5.500 míst. • Jan Matúš (@honzashepp)

Tipsport: 3.85 4.5 1.72 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je tedy z dnešního utkání vše. Já se s vámi loučím a přeji vám příjemný zbytek večera. (19:42:16)
Oceláři tedy nakonec porazili domácí Olomouc 4:2, která na vývoj utkání začala reagovat svými brankami příliš pozdě a domácí už jen kosmeticky upravili konečný výsledek.7

Nejlepší hráči utkání:

Vyrůbalík (OLO) – Klesla (TRI)

60:00

59:40

Touš je za olomouckou bránou, odkud se domácí nyní nemohou dostat.

59:23

Oceláři pouze vyhazují puk přes celé kluziště na zakázané uvolnění.

59:09

Současně jsou na trestnou lavici posláni Rostislav Marosz (OLO) a Tomáš Linhart (TRI), jenž si odsedí dvě minuty za hrubost.

Roman RÁC - 2:4

58:52

Olomouc právě vstřelila branku!
Mora se usadila ve svém útočném pásmu, kde nakonec Marosz nahrál mezi kruhy, kam si najel ROMAN RÁC, jenž se svou pohotovou střelou prostřelil Hamerlíka. Asistence: Rostislav Marosz, Aleš Jergl.

58:36

Škůrek zblokoval střelu Adamského a Mora ihned vyráží do útoku.

57:58

Třinec kombinuje ve svém útočném pásmu, ale je to zatím bez střelby.

57:17

Hosté se zatím nemohou dostat do svého útočného pásma.

57:05

Puk je za bránou Ocelářů.

56:31

Třinec bude hrát další přesilovou hru, protože si dvě minuty za hákování odsedí na trestné lavici Martin Cibák (OLO). Domácí útočník navíc dostal ještě osobní desetiminutový trest.

55:46

Rácovi však ujel puk z hole, a toho Hamerlík využil a vypíchl jej svou holí.

55:46

Domácí pojedou trestné střílení! Klesla totiž zahákoval Ráce v samostatném úniku a rozhodčí neváhali ani vteřinu.

Tomáš RACHŮNEK - 1:4

55:21

Domácí příznivci se přece jen dočkávají alespoň jedné branky, protože se po krásné invididuální akci prosadil TOMÁŠ RACHŮNEK, jenž si narazil puk s Hermanem a poté už jen zakončoval do zcela prázdné brány. Asistence: Jakub Herman.

54:05

Tomáš Vošvrdu tedy v bráně Olomouce střídá Jakub Urbisch.

2:4

Branky a nahrávky: 56. Rachůnek (Herman), 59. Rác (Marosz, Jergl) – 17. Hrabal (Polanský), 34. Nosek (Doudera, Polanský), 39. Klesla (Dravecký, Adamský), 55. Klesla (Hrabal)

HC Olomouc: Vošvrda (55. Urbisch) – Houdek, Skrbek, Škůrek, Vyrůbalík, Staněk, Ondrušek, Rašner – Rác, Marosz, Cibák – Zuzin, Herman, Laš – Rachůnek, Patera (C), Dlouhý – Jergl, Knotek, Buc.

HC Oceláři Třinec: Hamerlík (Hrubec) – Klesla (C), Hrabal, Linhart, Galvas, Doudera, Nosek, Foltýn – Rákos, Kreps, Orsava – Dravecký, Polanský, Adamský – Růžička, Plíhal, Matuš – Cienciala, Jašek, Chmielewski.

Rozhodčí: Homola, Pavlovič – Lučan, Kis