konec (0:1)

24.01.2015, 18:30 • Cambuurstadion, Leeuwarden • Martin Dvořák

Tipsport: 5.1 3.5 1.68 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (20:25:13)
Až nyní pískl sudí van Boekel do píšťalky a definitivně tak ukončil snahu domácích o vyrovnání, která ale přišla hodně pozdě, až po gólu De Riddera ve druhé minutě nastaveného času. Do té doby hráli prim hosté, kteří si tak dnešním vítězstvím upevňují první místo v ligové tabulce.

90+6

90+6

Jenže končí již šestá minuta nastaveného času a sudí van Boekel stále neukončil zápas.

90+5

Rozhodčí nastavil pět minut, probíhají tedy poslední vteřiny tohoto zápasu. Ještě je tu volný kop pro PSV, po zákroku Pereiry.

90+3

Střídání v týmu PSV Eindhoven: ze hřiště odchází Luciano Narsingh, přichází Nicolas Isimat-Mirin.

Daniel DE RIDDER - 1:2

90+2

Cambuur právě vstřelil branku!
Domácí se přece jenom prosazují, z volného kopu snižuje na 1:2 DANIEL DE RIDDER, střídající domácí hráč se trefil parádně.

90+2

Hosté rozehráli z levé strany, ale míč putuje pouze do rukavic Nienhuise.

90+1

Depay působí jako "tank" v soubojích s bránícími hráči Cambuuru, nyní vybojoval další roh pro PSV.

90

Ani z druhého rohu se PSV neprosazuje, míč směřuje až na jeho polovinu.

89

PSV má rohový kop, domácí odvrací, ale hosté si rohový kop z pravé strany zopakují.

87

Depay rozehrál volný kop, ale nasměroval míč přímo do náruče Nienhuise.

86

Mac-Intosh fauluje, ukázkový hokejový bodyček, domácí již jako by nestíhali tempu soupeře a často si pomáhají fauly.

85

Posledních pět minut mají domácí na to, aby alespoň zkorigovali nepříznivé skóre.

83

Locadia se snažil vybojovat rohový kop na pravé straně, nepovedlo se, odkop od branky Cambuuru.

81

Střídání de Jonga je vynucené, jak patrno, hráč odchází rovnou do kabin, lékařský zákrok je nezbytný.

81

Střídání v týmu PSV Eindhoven: ze hřiště odchází Luuk de Jong, přichází Jürgen Locadia.

79

Hostující de Jong a domácí van de Streek jsou ošetřováni přímo na ploše, domácí hráč již "vyskočil" na nohy.