1:3

konec (1:0)

18.01.2015, 17:00 • Estádio do Bonfim • Jan Číhal

Tipsport: 4.45 3.3 1.82 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Utkání je u konce, Braga v něm nakonec potvrdila roli favorita a na hřišti Setúbalu zvítězila 3:1. Rozhodlo se na začátku druhého poločasu, kdy se nejdříve v 54. minutě krásnou ranou trefil Danilo a za tři minuty si srazil míč do vlastní sítě Venâncio. Domácí v závěru oslabil Yann, který se nechal vyprovokovat a dostal červenou kartu. Vítězství Bragy potvrdil v poslední minutě Zé Luís a hosté si tak připisují důležité 3 body. Ode mě je to pro dnešní utkání ve, loučím se s vámi, přeji pěkný zbytek večera a zase někdy u onlajnů nashledanou. (19:03:03)

90+7

90+6

Žlutou kartu za protesty ještě dostává domácí Cabral.

ZÉ LUÍS - 1:3

90+6

Braga právě vstřelila branku!
Střela domácích po standardní situaci byla zblokována a po následném protiútoku dostal přesnou přihrávku ZÉ LUÍS, který prostřelil Batistu a potvrdil vítězství Bragy.

90+5

Djavan fauloval Miguela Pedra a je z toho ještě jedna standardní situace pro domácí.

90+4

Na druhé straně mohl pojistit výsledek Silva, v situaci 2 na 1 se ale rozhodl přihrávat a nebyl přesný.

90+3

Po dalším centru před Matheuse se bude kopat od brány hostů.

90+3

Žlutou kartu dostává hostující André Pinto.

90+2

Hosté chvíli udrželi míč v rohu hřiště, nakonec se ale bude kopat od Batistovy brány.

90+1

Pro míč si s přehledem došel Matheus, který s rozehrávkou nespěchá.

90+1

Nejvýše ze všech vyskočil Santos, po jehož zásahu budou domácí kopat roh.

90+1

Nastavuje se 5 minut.

90

Sene vybojoval další přímý kop v blízkosti rohového praporku.

89

Domácí ještě budou mít šanci na vyrovnání, nyní budou zahrávat přímý kop na polovině hřiště.

88

Baiano se pokusil o střelu z dálky, míč mu ale sjel po nártu a končí hodně daleko od Batistovy pravé tyče.

87

Do zakončení se tlačil Suk, nakonec je z toho jen kop od Matheusovy brány.

Yann se ohnal po Baianovi a byl vyloučen.

85

Psychicky to nezvládl domácí Yann, který se ve vzájemném souboji ohnal po Baianovi a po zásluze musí předčasně pod sprchy!