Regionální liga mladšího dorostu

KHL Meteor Třemošná – HC Slovan Ústí nad Labem

3:4

konec (1:0, 1:1, 1:3)

17.01.2015, 18:00 • Sport Aréna Třemošná • Info o důležitých událostech (Tereza Košťálová)

Zápas skončil za stavu 3:4. Slovan si po boji domů odváží z Třemošné tři body. Třemošná sice dlouho vedla, ale Ústí nad Labem se ve třetím dějství rozjelo a střílelo góly jak na střelnici.

Z Třemošné je to ode mě pro dnešek vše a těším se u online přenosu opět někdy příště. Přeji hezký zbytek víkendu. Tereza Košťálová (21:00:10)

60:00

59:09

Oddechový čas pro domácí.

56:30

Dmytro Batryn (UNL) je vyloučen na dvě minuty za držení hole.

55:59

Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
Využitá přesilovka! Autorem branky je SEBASTIAN DÖRNER. Asistence: Tomáš Čermák.

55:27

Tomáš Hefler (TRM) je vyloučen na dvě minuty za hákování.

55:12

Oddechový čas pro hosty.

54:04

Využitá přesilovka! Autorem branky je PAVEL VIDLIČKA. Asistence: Matěj Harkabus.

52:46

Lukáš Šíma (TRM) je vyloučen na dvě minuty za podražení.

51:57

Třemošná právě vstřelila branku!
Autorem branky je JAKUB BITTNER. Asistence: Tomáš Mužík.

47:55

Marek Veselý (UNL) je vyloučen na dvě minuty za zdržování hry – vyhození puku mimo hřiště.

45:33

Využitá přesilovka! Autorem branky je TOMÁŠ ČERMÁK. Asistence: Sebastian Dörner.

45:02

Jakub Bittner (TRM) je vyloučen na dvě minuty za zdržování hry – vyhození puku mimo hřiště.

Dnešní utkání sleduje 155 diváků.

40:01

Druhá třetina byla na branky vyrovnaná, ale Třemošná i tak stále vede o jeden gól. Slovan má ale stále naději na výhru.

Stav po druhé třetine: 2:1.

40:00

39:45

Erik Mareš (UNL) je vyloučen na dvě minuty za zdržování hry – sevření puku.

38:38

Marek Veselý (UNL) je vyloučen na dvě minuty za sekání.

31:05

Autorem branky je SEBASTIAN DÖRNER. Asistence: Marek Veselý.

28:18

Vzájemné vyloučení! Tomáš Soukup (TRM) je vyloučen na dvě minuty za hrubost. Mario Tipán (UNL) je také vyloučen na dvě minuty za hrubost.

27:37

Autorem branky je TOMÁŠ MUŽÍK. Asistence: Jakub Helus.

22:55

Lukáš Šíma (TRM) je vyloučen na dvě minuty za krosček.

20:01

V první dvacetiminutovce byli úspěšnější domácí. Těm se podařilo otevřít skóre hned po necelých dvou minutách zásluhou Tomáše SOUKUPA. Dalších čtyřicet minut rozhodne o vítězi.

Stav po první třetině: 1:0.

20:00

19:56

Autorem branky je LUKÁŠ ŠÍMA. Asistence: Tomáš Mužík.

01:54

Tomáš Soukup (TRM) je vyloučen na dvě minuty za vražení na hrazení.

3:4 sn (1:0, 0:2, 2:1 – 0:1)
Příjemný sobotní podvečer z Třemošné, kde zanedlouho budeme svědky zápasu 1. kola nadstavby A ELIOD ligy mladšího dorostu. Mladší dorostenci HC Meteor Třemošná vyzvou mladší dorost HC Ústí nad Labem.
Vítáme Vás u on-line přenosu z Třemošné, kterým Vás bude provázet Tereza Košťálová. Utkání začíná v 18:00 hod.

Stadion: Sport Aréna Třemošná, Třemošná 330 11, Třemošná.

3:4

Branky a nahrávky: 20. Šíma (Mužík), 28. Mužík (Helus), 52. Bittner (Mužík) – 32. Dörner (Veselý), 46. Čermák (Dörner), 55. Vidlička (Harkabus), 56. Dörner (Čermák)

KHL Meteor Třemošná: Sedláček – Soukup, Tichý, Šibra, Razím, Hefler, Zelenka, Morawetz – Hajšman, Reitspies, Markov – Šíma. Procházka, Šucha – Helus, Mužík, Bittner – Rybák. Trenéři: Pavel Vostřák, Dušan Andrašovský.

HC Slovan Ústí nad Labem: Volke – Štěpánek ml., Stuchlý, Štochl, Mareš, Vidlička – Dörner, Čermák, Veselý – Batryn, Harkabus, Gottfried – Tipán, Janoušek, Šindelář. Trenéři: Jan Čaloun, Jiří Sochor.

Rozhodčí: Malá – Cibulka, Jelínek