DHL Extraliga juniorů

HC Olomouc – HC Motor České Budějovice

4:2

konec (2:0, 1:1, 1:1)

17.01.2015, 16:30 • Zimní stadion Olomouc. Kapacita: 5.500 míst. • Michal Sobecký

Tipsport: 1.72 4.5 3.25 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

53:47

Tomáš Ministr (OLO) pro změnu dostává stejně dlouhý trest za držení.

53:40

Dominik Točík (CEB) – dvě minuty za sekání.

52:44

Trestná lavice se po krátké odmlce opět zaplní. Dvěma minutami ocenili rozhodčí počínání Karla Váchy (CEB), který jde sedět za podražení.

49:32

Při brždění olomoucké ofenzívy se však provinil sekáním Dominik Točík (CEB).

48:52

Rozhodčí ukazuje podražení a posílá na trestnou právě Davida Nesvadbu (OLO).

45:19

Olomouc jde do čtyř. Menší trest inkasuje Šimon Beták (OLO), který podrazil jednoho ze soupeřů.

40:01

Začínáme netradičně vyloučením. Dvě minuty dostává David Ruda (CEB), který odpyká trest pro mužstvo.

37:27

Střídačku domácích nemine trest za příliš mnoho hráčů na ledě. Dvě minuty si odsedí Tomáš Ministr (OLO).

34:00

Petr Škopek (CEB) a Matěj Tomek (OLO) současně vyloučení, oba na dvě minuty.

32:54

Matěj Pavlovský (OLO) dostává dvě minuty za držení hole. V signalizované výhodě ale dostal jeden z domácích sekeru přímo před rozhodčím. Píšťalka však podruhé nezazněla.

15:30

Za hákování sudí trestají Aleše Jekliče (OLO).

08:22

Dvě minuty za hákování dostává Alex Rašner (OLO).

06:10

Počet hráčů na ledě se srovná. K Ministrovi se na trestných přidává také Dominik Točík (CEB). Ten se provinil vysokou holí.

05:17

Uvidíme první přesilovku zápasu. Na dvě minuty si jde odpočinout Tomáš Ministr (OLO) za držení protihráče.

4:2

Branky a nahrávky: 1. Ostřanský (Rašner, Beták), 15. Ostřanský (Jergl), 28. Jergl (Beták), 54. Jergl (Brandýs, Ostřanský) – 30. Ruda (Marek, Švec), 60. Pašek (Panáček)

HC Olomouc: Urbisch (Slezák) – Nesvadba, Kraigher, Rašner, Tomek, Brandýs, Hes, Jeklič – Ostřanský, Jergl, Markl, Bauer, Pavlovský, Ministr, Beták, Kropáč, Konečný, Janás.

HC Motor České Budějovice: Kváča (Kadlec) –Škopek, Hanus, Malovec, Matoušek, Kutiš – Ruda, Šuhaj, Marek, Točík, Švec, Vácha, Panáček, Vostřák, Koupal, Pašek, Suchánek.

Rozhodčí: Vaněk – Goňa, Vožda