17.01.2015, 18:00 • Jablonec nad Nisou • Info o změnách stavu (Jan Kacíř)

Tipsport: 1.8 4.4 2.73 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

40:01

40:00

37:50

Vlci právě vstřelili branku!
Při hře 4 na 4 zvyšuje náskok domácích JAKUB MULAČ, který tečoval Abrahamovu střelu. Asistence: Lukáš Abraham a Tomáš Zeman.

28:36

Řisuty právě vstřelily branku!
Domácí obrana zaváhala. Landa našel při brejku 2 na 1 hůl MATĚJE KOSA, který nelenil a pokořil brankáře, jemuž se v kabině přezdívá "kužel". Asistence: Tomáš Landa.

24:09

Z trestného střílení se blafákem prosazuje PATRIK MAĎAR.

20:01

Po první třetině může být šťastnější domácí tým který drží nad svým soupeřem náskok jedné branky. Zajímavostí také je, že už během první třetiny byly k vidění dohromady čtyři přesilové hry 5 na 3. Obě mužstva si vyzkoušela tuto výhodu shodně dvakrát, přičemž hostům se podařilo z jedné z nich vytěžit snížení stavu. Uvidíme co nám přinese druhá část.

20:00

13:23

Hosté využívají přesilovou hru 5 na 3. Autorem branky je MATĚJ KOS. Asistence: Ladislav Vlček.

08:49

Pilařovu střelu dorazil za gólmana JAN ŠULC. Asistence: Petr Pilař.

02:41

Autorem branky je KAMIL BŘÍŠKA. Asistence: Martin Tondr.

00:01

Domácí nastupují na led v bílé kombinaci dresů a hostující tým v modrém provedení.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00 a budeme z něj přinášet změny stavu.

4:2

Branky a nahrávky: 3. Bříška (M. Tondr), 9. Šulc (Pilař), 25. Maďar, 38. Mulač (Abraham, Zeman) – 14. Kos (Vlček), 29. Kos (Landa)

HC Vlci Jablonec nad Nisou: Stejskal (Bouška) – Pilař, M. Tondr, Čechura, Pulec, Zeman, Abraham – Šulc, Bříška, Tondr – Mulač, Brokeš, Nevyhoštěný – Homolka, Vařecha, Maďar – Žďárský, Peřina, Frk.

Rozhodčí: Michal Orlický – Michal Hynčica, Roman Mašek.