Michael Frolík (WPG) 1+0, 3 střely, čas na ledě 18:28
Ondřej Pavelec (WPG) 60 minut, 46 zák., 1 gól, 97.9%.
1. Ondřej Pavelec (WPG) 46 zák., 1 gól, 97.9%

Střely na branku: 47 – 22 (9-11, 22 – 6, 16 – 5)
Trestné minuty: 6 – 10
Využité přesilové hry: 0/7 – 0/2
Bodyčky: 23 – 34
Vyhrané vhazování: 46 – 21.
To byl zápas! Dallas od první do poslední minuty ostřeloval Pavelce ze všech možných pozic, celkem na něj vyslal neskutečných sedmačtyřicet ran, jenže kladenský rodák předvedl parádní výkon a inkasoval pouze v závěru zápasu, kdy Trevor Daley snižoval na konečných 1:2. Winnipeg doslova vytěžil z minima maximum, většinu času strávil v obranném pásmu, ale i to stačilo na těsnou výhru a zisk dvou bodů.

60:00

59:55

S tímto už Dallas nic nezmůže, domácí z tohoto zápasu odejdou poraženi.

59:50

Spezza střílel z pravé strany, Pavelec opět zasáhl a Winnipeg krátce poté odpravil puk ze třetiny.

59:35

Eakin u zadního mantinelu posunul kotouč na Seguina, kterému se ale zamotal mezi nohama a Jets vyhodili.

59:11

Jamie Benn se dostal ke střele z pravé strany, Ondřej Pavelec ovšem vyrazil puk do pravé strany.

59:05

Lindy Ruff si po ofsajdu svých svěřenců vybírá oddechový čas.

59:01

Wheeler zpoza branky přihrál před na Littla, kterého odstavil Daley.

59:00

Poslední minuta třetí třetiny.

Trevor DALEY - 1:2

58:44

Dallas právě vstřelil branku!
Ondřej Pavelec čisté konto neudrží, pouhých 76 vteřin před koncem je poprvé překonán. Postaral se o to TREVOR DALEY, který českého gólmana propálil střelou z vrcholku levého kruhu. Asistence: Jason Spezza, Ryan Garbutt.

58:36

Laddovo vyhození doklouzalo za brankovou čáru na druhém konci hřiště – icing.

58:14

Seguin posunul na modrou Goligoskimu, jehož střelu zablokoval Michael Frolík.

58:07

Jamie Benn byl u vyhozeného puku dřív než Scheifele, a tak je pískán další icing.

57:51

Nyní ale bude muset být Pavelec ve střehu, jeho spoluhráči vyhodili na zakázané uvolnění.

57:44

Šavlovačka před Pavelcem žádné ohrožení pro českého brankáře neznamená, Jets se rychle přibližuji zisku dvou bodů.

57:25

Anders Lindback je na střídačce, Stars to zkouší v šesti!

57:19

Perreault přihrával z pravé strany do prostoru, ve kterém byli jen hráči Dallasu.

56:52

Stars už musí pospíchat, nyní však drží puk jen ve střední třetině.

56:34

Goligoski nahodil puk, ten si dojel Jamie Benn, který nabídl kotouč Daleymu, jenže Pavelec střelu zastavil.

56:27

Evander Kane napálil kotouč do Lindbacka, který si poradil i s následnou dorážkou.

56:05

Hemský na pravé straně narazil do čárového rozhodčího, kvůli kterému přišel o útočnou třetinu.

55:44

Domácím dvakrát nevyšla rozehrávka a Winnipeg bude po icingu vhazovat v útočném pásmu.

55:00

Zakázané uvolnění Tryskáčů z kanadského Winnipegu.

54:52

V ochozech to jen zahučelo. Eakin zpoza branky přihrál Ja. Bennovi, jehož dělovka prověřila pevnost hrazení za Pavelcem.

54:37

Lowry zavezl puk za Lindbacka, kde byl sám a neměl moc šancí udržet touš ve své moci.

54:09

Goligoski s Klingbergem zakládají nový útok z obranné třetiny Stars.

53:57

Sceviour si sjel k brankovišti, jenže nedostal přesnou přihrávku.

53:29

Volný Sceviour branku minul, stejně dopadl také Horcoff.

52:59

Winnipeg v posledních okamžicích svého soupeře do ničeho nepouští a drží soupeře daleko od Pavelce.

52:38

Demers s Jordiem Bennem nic nevykoumali, druhý jmenovaný poslušně vrátil kotouč obráncům Jets.

52:28

Hra je přerušena, oba týmy si můžou odfrknout v průběhu komerční přestávky.

52:11

Dallasu rychle dochází čas, na vstřelení dvou branek mají domácí už jen osm minut.

51:54

51:53

Alex Goligoski neměl kudy vystřelit, a tak aspoň nahodil do rohu kluziště.

51:24

Goligoski zachytil puk a přihrával před branku, tam však nenašel žádného muže v zeleném.

51:01

Spezza viděl naprosto volného Seguina, který ale v tomto zápase marně hledá střelecké štěstí.

50:54

Goligoski z osy hřiště trefil pouze mantinel za brankou.

50:24

Jets znovu vypíchli puk alespoň do středního pásma, kde byl u puku jako první Kane, který v úniku tentokrát minul.

50:10

Byfuglien se s pukem nepáral a odpálil jen ven z obranné třetiny.

49:54

Mark Stuart zahákoval Roussela a hlavní rozhodčí byli nekompromisní.

49:49

Stars si opět zahrají přesilovou hru, do písknutí to ale ještě zkouší v šesti.

49:31

Švédský obránce Klingberg Ondřeje Pavelce neohrozil, pálil mimo.

49:14

Eakinovu střelu mohl dorážet Garbutt, ale ten netrefil kotouč.

49:04

Jamie Benn v posledních minutách nesleze z ledu, nyní to zkoušel bekhendem, ale Pavelec byl na správném místě.

48:36

Jamie Benn před brankovištěm ještě přihrával Spezzovi, jenž Pavelce tradičně nepřekonal. Český gólman skvěle zasáhl levým betonem.

48:20

Frolík v pohodě vyhazuje, domácí tým nečeká v závěru zápasu nic lehkého.

47:59

Ladd zastavil pas od Goligoskiho, Stars se musí vrátit do středního pásma.

Evander KANE - 0:2

47:34

Winnipeg právě vstřelil branku!
Dallas je po celý zápas výrazně aktivnější, ale nyní ve vlastní přesilovce inkasuje těžký direkt. EVANDER KANE udělal si z Daleyho i Jamieho Benna udělal kužely a nepovedenou střelou s velkým štěstím překonal Anderse Lindbacka. Asistence: Mark Stuart.

47:12

Kane v oslabení odpravil kotouč do útočné třetiny, kde o něj bojuje Lowry.

46:58

Goligoski špatně přihrál na Horcoffa, z čehož vyplynul ofsajd Dallasu.

46:39

Hemský přihrál Demersovi, jehož střelu srazil mimo hřiště obětavý Slater.

46:18

Obrana Jets naprosto zapomněla na Tylera Seguina, proti kterému Pavelec předvedl úžasný semafor.

46:02

Stars v útočném pásmu motali hlavy obránců tak dlouho, až se sami obrali o útočné pásmo.

45:35

Jets na úvod oslabení vyhodili přes všechny čáry, rozehrávat musí Daley.

45:24

Blake Wheeler v boji u mantinelu zasáhl hokejkou do obličeje Colea, který to odnesl krvavým šrámem. Útočník Jets dostává trest 2+2 minuty.

45:01

Z levého kruhu netrefil branku Brian Little.

44:50

Icing Stars.

44:23

Jamie Benn dostal výbornou zadovku, ale rychle se k němu stáhl protihráč a nedovolil mu zakončit.

44:06

Obrovská minela domácích hráčů, před brankou se s pukem najednou ocitl Perreault, proti kterému výborně zasáhl Lindback.

43:48

Ten si musel dávat pozor při akci Roussela, jenže francouzský útočník z bezprostřední blízkosti neuspěl.

43:35

Dallas zatím nemá takový tlak jako ve druhé třetině, zaměstnanější gólman ale je znovu Pavelec.

43:14

Střelu Halischuka ihned zablokoval Goligoski.

42:39

Ze stejného místa nad levým kruhem střílel i Spezza, ale výsledek byl podobný.

42:36

42:15

Seguin dostal nabito od Daleyho, ale střelou zasáhl Ladda.

41:52

Winnipeg v oslabení vyhazuje až na hůl Anderse Lindbacka.

41:42

Ritchie po přihrávce Ja. Benna zakončoval bekhendem, český gólman ve službách Jets mu gólovou radost nedovolil a schoval kotouč do lapačky.

41:28

Na druhé straně musel zasahovat Ondřej Pavelec proti nebezpečné ráně aktivního Daleyho.

41:18

Scheifele svou střelou vyrazil hůl Klingbergovi.

41:05

Kane nahodil puk, který zpět do útočného pásma Stars zaváží Hemský.

40:44

Jeden z hráčů Jets odpravil kotouč na střídačku, následuje buly před Pavelcem.

40:36

Byfuglien na útočné modré čáře podrazil Garbutta a přesilová hra Winnipegu je u konce.

40:05

Eakin vyhrál první vhazování třetí třetiny, kotouč se vydal k Lindbackovi.

40:01

Statistiky po 2. třetině:

Střely na branku: 31 – 17 (ve 2. třetině 22 – 6)
Zablokované střely: 7 – 19
Trestné minuty: 6 – 8
Využité přesilové hry: 0/3 – 0/2
Bodyčky: 18 – 26
Vyhrané vhazování: 31 – 15.
Winnipeg díky dvěma českým hokejistům drží těsné vedení i před začátkem třetí třetiny. Michael Frolík se v první třetině postaral o zatím jedinou branku. Ondřej Pavelec ve druhé části zase předvedl spoustu skvělých zákroků, kterými trápí nervové soustavy marně střílejících hráčů Dallasu.

Který z týmů vyhraje třetí třetinu?

40:00

39:59

Wheeler už nestihl vystřelit, a tak druhá část skončí bez jediné vstřelené branky.

39:37

Goligoski s pomocí mantinelu osvobodil svůj tým vyhozením k brance soupeře.

39:28

Tyler Seguin podle rozhodčích narazil na hrazení Michala Frolíka. Hodně přísné vyloučení.

39:12

Demers tentokrát vystřelil, ovšem Pavelec kotouč na poslední chvíli uviděl a vyrazil.

39:08

Demersovo nahození zastavil Pavelec, který však nevyhodil a Stars udrželi pásmo.

39:00

Poslední minuta druhé třetiny.

38:57

Frolík posunul puk za modrou čáru, Harrison nestihl zareagovat a dostal se s pukem do ofsajdu.

38:24

Někteří diváci se už radovali z gólu, jenže Roussel s Garbuttem nenašli recept na překonání Pavelce.

37:53

Hemský nabil Spezzovi, který z levého kruhu zasáhl hokejku Bogosiana.

37:35

Spezza vyhrál vhazování pro Hemského, jehož střelu Pavelec vyrazil ramenem.

37:31

Další icing Jets.

37:19

Sceviour roztáhl hru na levou stranu na Moena, ale Ondřej Pavelec sklapl betony včas.

36:59

Horcoff nestihl Moenovu přihrávku, Winnipeg se vzápětí nedostal ani za půlku.

36:29

Ti toho v útočné třetině ve druhé periodě moc nevymysleli, hra se rychle vrátila do útočné zóny Dallasu.

36:08

Klingberg se vydal za Pavelce, poté však špatně přihrál a u puku jsou hosté.

36:00

Rovné čtyři minuty před koncem druhé části je odpískání zakázané uvolnění Tryskáčů.

35:53

Eakin nepřekonal Pavelce, který uspěl i proti dorážejícímu Goligoskimu.

35:36

Goligoski dlouhým pasem vyzval k zakončení Garbutta, ten nemířil přesně.

35:17

Daley měl spoustu času ke střele, která byla zablokovaná. Jamie Benn ještě dostal přihrávku od Seguina, ale Pavelec se bleskurychle přesunul k levé tyči, čemuž hráči Dallasu už nemůžou uvěřit.

35:11

Winnipeg se provinil zakázaným uvolněním, hra se vrátí před Pavelce.

34:52

Hemský se dostal mezi dva soupeře, kteří ho společně namáčkli k hrazení.

34:27

Jamie Benn se natlačil před Chiarota, ovšem nezakončil tak, jak by si fanoušci Dallasu představovali.

34:17

33:59

O další osvobození se postaral Oleksiak, Jets se tato přesilovka vůbec nedaří.

33:34

Stars ale soupeře k ničemu nepouští, díky Garbuttovi je kotouč u Pavelce.

33:19

Enstrom s Garbuttem jsou na ledě, pokračuje klasická přesilovka 5 na 4.

33:13

Ladd se dostal za branku, kde ho důrazně odstavil Goligoski.

32:57

Eakin k radosti publika vyhodil kotouč přes všechny čáry.

32:37

Ladd přihrál k brankovišti na Wheelera, který nestihl ideálně tečovat puk.

32:17

První přesilová hra pro Winnipeg. Dallas jde do tří kvůli podražení v podání Trevora Daleyho.

32:07

Daley netušil, že má puk za zády, Bogosian ale nevystřelil vůbec přesně.

31:47

Seguin vyhrál buly pro Jamieho Benna, který znovu prověřil fantastického gólmana v brankovišti Jets.

31:44

Střela Goligoskiho se od Pavelcova betonu vydala do ochranné sítě.

31:40

Chiarot netrefil puk, čehož mohl využít Eakin, který si dal puk na forhend, jenže Pavelec loktem vyrazil.

31:24

Daley pálil od modré čáry, čímž jen otestoval mantinely za brankou.

31:19

Vyloučení na obou stranách. Toby Enstrom odchází za katr kvůli hákování Garbutta, ten se provinil držením soupeřovy hole.

31:07

Anders Lindback vyřešil nepřehlednou situaci a schoval puk pod lapačkou. Následná potyčka Colea a Pelusa žádný větší konflikt nevyvolala.

30:55

Spezza to vzal na sebe, švihem ale stav zápasu nezměnil.

30:42

Přihrávku Horcoffa zachytil Lowry, ten nic nevymýšlel a nahodil, čímž vrátil puk Dallasu.

30:15

Kroužili, kroužili, ale nezakončili.

29:59

Po dlouhé době jsou v útočném pásmu také hosté, kteří krouží okolo Lindbacka.

29:42

Pavelec byl při střele Jordieho Benna u pravé tyčky včas a Frolík vyhodil.

29:15

Roussel ještě přihrál na Oleksiaka, který pálil po odrazu puku od mantinelu, ale opět musel sklopit hlavu, protože Pavelec.

28:51

Roussel těsně před brankou tečoval střelu od modré, puk nezasáhl ideálně a Pavelec nemusel zasahovat.

28:47

28:44

Goligoski dával puk před branku na teč, ta možná přišla, ale Ondřej Pavelec znovu ukázal, že se rozchytal k parádnímu výkonu.

28:14

Demers ani Goligoski se o první branku Dallasu nepostarali, Jets vzápětí vyhodili.

27:50

Skvělý Ondřej Pavelec! Ten nejprve vyrazil střelu Seguina, poté si poradil i s dorážkami Spezzy a Ritchieho a na závěr neskutečným způsobem levou rukou zastavil další dvě dorážky Jamieho Benna.

27:29

Dallas ve třetí početní výhodě zakládají útok z obranného pásma.

27:18

Spezza naznačil střelu a přihrál Seguinovi, ten ještě posunul Ritchiemu, jenž přestřelil a stav zůstává nezměněn.

26:58

Seguin v roli falešného obránce jen tak nahodil a Pavelec neměl problém s vyražením.

26:47

Stars si zahrají přesilovku po hákování Dustina Byfugliena.

26:41

Rychlý brejk Dallasu! Roussel parádně uvolnil Klingberga, ale ani on z pravého kruhu Pavelce nepřekonal.

26:23

Goligoski natlačil Wheelera k zadnímu mantinelu, a tak útočník Jets nemohl vystřelit.

26:07

Roussel vjel do útočného pásma po levé straně, ale Pavelec proti jeho střele zasáhl lapačkou.

25:59

Jets se zmohli jen na vyhození do středního pásma, odtamtud ale Dallas nepřesně rozehrál a je z toho icing.

25:34

Daley ani Roussel se svými pokusy neuspěli, Pavelec stále drží čisté konto.

25:00

Peluso měl v úmyslu nahodit puk o mantinel do útočného pásma, místo toho vyhodil na svou střídačku.

24:34

Lowry střílel z otočky, dalekonosnému pokusu ovšem chyběla přesnost.

24:14

Kane s Halischukem několik vteřin bojovali u mantinelu a nakonec ukořistili puk pro Winnipeg.

23:47

Jordie Benn minul branku a od mantinelu se puk odrazil až za branku Lindbacka.

23:34

Frolík zachyboval a přihrál na hůl Seguina, ten posunul na Jamieho Benna, ale Pavelec puk za svá záda nepustil.

23:08

Ritchieho pokus byl obranou Jets už poněkolikáté sražen mimo nebezpečný prostor.

22:53

Eakin se prokličkoval středním pásmem, na modré čáře už ale byl zastaven.

22:26

Goligoski z vlastní třetiny přihrál Horcoffovi, který udržel Stuarta za svými zády, ale Pavelec byl úspěšnější.

21:52

Spezza vypomohl obraně a vyhodil tak šikovně, že kotouč směřoval na Pavelce.

21:23

Hemský chtěl vysunout Colea, jenže dříve u puku bylo obranné duo Jets.

21:13

Poprvé ve druhé třetině zahrozil také Winnipeg, jenže Anders Lindback s přehledem zakročil.

20:51

Ritchie vystřelil zápěstím z pravé strany, mířil ale nepřesně.

20:35

Goligoski napřáhl až ke střeše arény, ale na Pavelce tvrdou střelou nevyzrál

20:14

Eakin přenechal Daleymu, jenž pálil bekhendem, avšak Pavelec prokázal dobrý postřeh.

20:05

Cody Eakin uspěl na buly nad Bryanem Littlem a druhá třetina už je v plném poudu.

Vyhrané vhazování: 14 – 7.
Máme za sebou svižnou první třetinu, ve které si oba týmy vytvořili hned několik šancí, ale využitá byla pouze jedna. O to se ve čtvrté minutě postaral Michael Frolík, díky kterému můžou být Jets v první přestávce spokojenější. Stars i díky přesilovým hrám dostali svého soupeře několikrát pod tlak, jenomže Ondřej Pavelec zatím neinkasoval.

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

20:00

19:55

Dallas má kotouč v držení u vlastní branky, v první periodě se už nic nestane.

19:27

Goligoski přihrál podél mantinelu jen na Scheifeleho, ale ten zasáhl Frolíkovu brusli.

19:13

Velká škoda pro Dallas, že Garbutt v nadějně vypadající akci vjel do ofsajdu.

19:00

Poslední minuta první třetiny.

18:46

Z něj domácí nic nevytěžili, Spezza byl tvrdě naražen na mantinel a Jets získali puk.

18:29

Blok i na druhé straně a Dallas může zásluhou Spezzy rychle do útoku.

17:58

Střela Klingberga byla zablokovaná, hráči Winnipegu Pavelcovi hodně pomáhají.

17:30

Před Seguinem byl rychleji Enstrom, ale ten si nepočínal příliš zkušeně a v obranné třetině přišel o kotouč.

17:20

Daley si najel na levou stranu, avšak Pavelec byl pozorný stejně jako na druhé straně Lindback proti pokusu Kanea.

16:58

Harrison chtěl vystřídat, a tak odevzdal kotouč Stars.

16:37

Teď už Pavelec zasahoval poté, co jeden z domácích hráčů objel branku a bekhendem zakončil.

16:33

Antoine Roussel se natlačil před Harrisona, ale střelu z levého kruhu na poslední chvíli zablokoval Stuart.

15:51

A znovu český útočník Michal Frolík, jehož další ránu Lindback betonem vyrazil.

15:33

Frolík svou druhou branku nepřidal, střela byla tečovaná.

15:25

Bogosianovu střelu od modré čáry Anders Lindback s menšími potížemi zlikvidoval a nedovolil Pelusovi dorážet.

15:11

Chris Thorburn z levé strany nezamířil mezi tři tyče.

14:50

Krátce po vhazování pálil Chiarot, který poslal puk na hrudník dobře postaveného Lindbacka. Následuje komerční pauza.

14:45

Zakázané uvolnění Dallasu Stars.

14:18

Kane se vřítil do útočné třetiny, bekhendový pokus však Lindback viděl.

14:14

Cole na levém křídle neuspěl, obrana Winnipegu ho k ničemu nepustila.

13:44

Moen ztratil puk ve středním pásmu, avšak Jets toho nevyužili a vydali se kombinovat do obranné třetiny.

13:16

Bogosianova dlouhá přihrávka nenašla žádného spoluhráče a dolétla na icing.

12:57

Frolík posunul na Scheifeleho, jenž z osy hřiště Lindbacka moc neohrozil.

12:41

Kotouč se dotkl někoho na střídačce Winnipegu, následuje buly ve středu hřiště.

12:18

12:11

Bogosian vyhodil a z této přesilové hry už asi nic nebude.

11:54

Goligoski si několikrát přihrál s Demersem, nic nebezpečného ale nevymysleli.

11:39

Tyler Seguin opět neuspěl, puk byl tečován a vyletěl ven ze hřiště.

11:23

Ja. Benn dlouhou přihrávkou hledal Spezzu, ale tomu puk přeskočil čepel hole.

11:04

Seguinova dělovka byla sražená jedním z obránců do rohu hřiště.

10:46

Další střelu vyslal Spezza, jenže český brankář opět dokázal vyrazit.

10:31

Tečovaná střela v podání Daleyho byla nebezpečná, ale Pavelec si poradil.

10:18

O pár chvil později už ano. Na trestnou lavici za podražení Seguina usedl Mathieu Perreault.

10:12

Frolík byl atakován Seguinem a skončil na ledě, vylučovat se však nebude.

09:51

Nahození Daleyho zastavil Pavelec, který ihned zakládá útok Winnipegu.

09:20

Na ledě jsou čtvrté útoky, které bojují o kotouč u zadního mantinelu v útočné třetině Jets.

08:56

Nyní se Hemský nestihl vrátit a Demers vjel do ofsajdu.

08:43

Hemský znovu zasáhl Chiarota, avšak kotouč sám dojel a udržel pásmo.

08:30

Stars čekají na dostřídání na vlastní polovině.

08:04

Wheeler se řítil do přečíslení s Laddem, ale prvně jmenovaný špatně přihrál a puk skončil v rohu.

07:55

Seguin v pádu vystřelil z ostrého úhlu, ovšem Pavelec se zaskočit nenechal.

07:40

Klingberg podél modré čáry nepřihrál Oleksiakovi, vzápětí byla hra přerušena kvůli přihrávce rukou.

07:07

Demersovu střelu Pavelec vyrazil k Hemskému, který však trefil Chiarota.

07:06

06:55

Winnipeg toto oslabení přežije bez úhony, Stars se pořádně neusadili v útočném pásmu.

06:33

Puk se dotkl ochranné sítě, vhazuje se po pravici Ondřeje Pavelce.

06:26

Hemského rána z pravého mantinelu byla sražená mimo branku.

06:02

Daley pálil od modré, jenže trefil předním clonícího obránce.

05:39

Přechod do útoku v podání Dallasu zastavilo postavení mimo hru.

05:32

Jets vyhazují a Dallas se ocitá s kotoučem za brankou Lindbacka.

05:15

Pavelec musel řešit nepříjemnou situaci po Seguinově střele, vše však zvládl.

05:04

Andrew Ladd za brankou podrazil protihráče a dostává menší trest.

04:57

Domácí si zahrají přesilovku, před písknutím to ještě Dallas zkouší v šesti.

04:37

Hemský byl na útočné polovině úplně sám, a tak o kotouč přišel ještě před modrou čárou.

04:23

Ofsajd Winnipegu.

04:11

Jets se znovu tlačili dopředu, ale Bogosianova přihrávka byla zastavena.

Michael FROLÍK - 0:1

03:53

Hosté se ve čtvrté minutě dostávají do vedení! Perreault ze zadního mantinelu našel mezi třemi obránci MICHAELA FROLÍKA, který viděl místečko u pravé tyčky Lindbackovy branky a trefil přesně. Asistence: Mathieu Perreault.

03:24

Ritchie jenom nahodil za Pavelce a odjel střídat, další akci zakládá Byfuglien.

02:51

Čtvrtý útok Winnipegu se před Lindbackem neudržel.

02:24

Wheeler to zkoušel z pravého kruhu, ovšem Lindback byl pozorný a puk vyrazil.

01:48

Ryan Garbutt Pavelce neohrozil, vystřelil hodně nepřesně.

01:43

Harrison alespoň posunul puk do středního pásma a umožnil Jets vystřídat.

01:21

Roussel nabil na střelu Klingbergovi, který z vrcholku levého kruhu prověřil Pavelce.

00:56

Frolík ještě udržel útočné pásmo pro Winnipeg, který se však vrátil na vlastní polovinu.

00:26

Ten samý hráč se sám protlačil před Lindbacka, který si připsal svůj první úspěšný zákrok.

00:16

Ja. Benn přihrával zpoza branky, jenže k puku se dostal Brian Little.

00:01

Vybraní hráči již stepují na modrých čarách, kde si tradičně vyslechnou hymny obou zúčastněných zemí.

Dallas Stars: Lindback (Lehtonen) – Klingberg, Goligoski, Daley, Oleksiak, Demers, Jo. Benn – Ritchie, Seguin, Ja. Benn (C) – Hemský, Spezza, Cole – Garbutt, Eakin, Roussel – Sceviour, Horcoff, Moen.

Winnipeg Jets: Pavelec (Hutchinson) – Bogosian, Enstrom, Byfuglien, Chiarot, Harrison, Stuart – Wheeler, Little, Ladd (C) – Frolík, Scheifele, Perreault – Halischuk, Lowry, Kane – Peluso, Slater, Thorburn.

Rozhodčí: Joannette, Walsh – Galloway, Shewchyk.