HC Dukla Jihlava – AZ Havířov

3:1

konec (0:0, 0:0, 3:1)

16.01.2015, 18:00 • Horácký zimní stadion, Jihlava • Tomáš Lysý (@tomaslysy86)

S konstatováním, že Dukla Jihlava porazila Havířov poměrem 3:1 se s Vámi loučí a hezký večer přeje Tomáš Lysý. (20:31:13)
Dnešní duel mezi Jihlavou a Havířovem rozhodla třetí třetina. V rozmezi sedmačtyřicáté až jednapadesáté minuty nastřílela Dukla svému sokovi tři góly a díky tomu získala plný počet bodů. Postupně se trefil Jiří Ondráček a dvakrát Daniel Kolouch. Za hosty korigoval devětačtyřicet vteřin před koncem na konečných 3:1 Ondřej Kosina.

60:00

59:50

Rána Spálovského od modré nebyla přesná, puk šel těsně vedle pravé tyče.

59:35

Po buly doskákal puk ke Kořenářovi, který žabičku bezpečně kryje.

59:33

Václav Sonnek je na střídačce, hosté to zkusí v šesti bez gólmana.

59:33

Oddechový čas pro Havířov.

59:11

Havířov právě vstřelil branku!
Čisté konto dnes Josef Kořenář neudrží, ač by si ho zasloužil. Po akci Cihláře se dostal k puku Spálovský, posunul jej zpět do ohně, kde kotouč přiklepl Peterka k ONDŘEJI KOSINOVI a ten jej u levé tyče zblízka dotlačil do branky. Asistence: Lukáš Peterka, Adam Spálovský.

58:58

Dominik Cihlář šikovně objel branku a poté hledal své spoluhráče, leč neúspěšně.

58:00

Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny a zřejmě i celého zápasu, kterým si Dukla upevní první místo v tabulce.

57:44

Dukla hraje v plném počtu.

57:29

Dukla bez potíží hlídá střední pásmo, pro hosty je prostor před Kořenářem při jejich přesilovce nyní hodně zapovězené území.

57:00

Také tentokrát byl pokus Havířovských o zavezení puku do útočného pásma neúspěšný.

56:39

A po jeho pravici nyní proběhne vzahování.

56:22

Jihlava se osvobozuje, puk je na druhé straně u branky Sonnka.

55:44

Poslední šance pro hosty, jak vstřelit alespoň čestký úspěch. Vojtěch Pražák (JIH) odchází na trestnou lavici kvůli podražení.

Na vyloučení: 7-6.

55:31

U levé tyče Kořenáře se pokoušel propasírovat puk do sítě Lukáš Peterka. Ani on zatím kouzlo jihlavského brankáře neodčaroval, gólman Dukly zasáhl svým betonem.

55:14

Hra se znovu stěhuje před Sonnka, protože hosté rozehráli nepřesně, a to na zakázané uvolnění.

53:47

Na druhé straně se hosté s velkým důrazem opřeli do Kořenáře, kterému spadla helma a hra je tak přerušena. To by byla stejně, neboť domácí fantom měl puk ve své výstroji.

3:1

Branky a nahrávky: 47. Ondráček (Vala, Oščádal), 49. Kolouch (Mejzlík, Huňáček), 51. Kolouch (Pražák, Mejzlík) – 60. Kosina (Peterka, Spálovský)

HC Dukla Jihlava: Kořenář (Brož) – Srnský, Pražák, Huňáček, Váňa, Klofáč, Smutný, Krtek – Oščádal, Vala, Ondráček – Kousal, Najman, Peschout – Kolouch, Mejzlík, Čermák – Berka. Trenér: Petr Svoboda

AZ Havířov: Sonnek (Gerža) – Spálovský, Mrowiec, Srníček, Dudek, Szturc, Trombik – Moravčík, Wróbel, Kurovský – Polak, Stružík, Macuh – Pacoň, Peterka, Cihlář – Kosina, Hendrych, Langer. Trenér: Martin Janeček

Rozhodčí: Czubaj – Rittich, Polák