HC Sparta Praha – Piráti Chomutov

3:1

konec (1:1, 0:0, 2:0)

16.01.2015, 17:30 • Incheba arena, Praha • Info o změnách stavu (Ondřej Kolář)

Všechny body berou hráči Sparty. Ve třetí třetině byli aktivnější hráči Chomutova a to hlavně díky řadě nepřesností z hokejek domácího týmu. Prosadit se ovšem nedokázali, zatím co domácí Sparta hned dvakrát, a tak zůstávají všechny body na Spartě, která zvítězila po vyrovnaném zápase 3:1. Děkuji za Vaši pozornost. (19:47:22)

60:00

59:33

Sparta právě vstřelila branku!
VOJTĚCH KOMÁREK trefil prázdnou branku přes celé kluziště potom, co Chomutovský tým odvolal brankáře. Bez asistence.
Oddechový čas pro hosty.

55:51

Vyloučen hráč Chomutova Jaroslav Kulich 2 min za hrubost.

49:12

Vyloučen hráč Chomutova Patrik Lidák 2 min za zdržování hry.

46:37

ALBERT MICHNÁČ zachytil nepovedenou střelu chomutovského obránce a únikem přes celé kluziště zakončil kličkou do bekhendu. Bez asistence

43:04

Vyloučen hráč Chomutova Zdeněk Gröger 2 min za faul loktem

42:44

Vyloučen hráč Sparty Vojtěch Kulda 2 min za podražení.

40:01

Druhá třetina patřila domácí Spartě, která si vytvořila několik dobrých příležitostí. Střela sparťanského Pšeničky měla gólové parametry ovšem skončila na tyči. Chomutov hlavně bránil a vydával se do protiútoků, ale ty zastavila buď domácí obrana, nebo brankář. A tak i po druhé siréně platí stav 1:1. Třetí třetina začne zhruba v 19:05.

40:00

34:59

Tým Sparty je vyloučen za příliš mnoho hráčů na ledě. 2 min.

27:22

Tým Chomutova dostává 2 min za příliš mnoho hráčů na ledě.

20:01

První třetina nám ukázala vyrovnanou hru. Ani jeden z týmů si nevytvořil větší tlak, a tak je skóre vyrovnané 1:1. Druhá třetina začne zhruba v 18:18.

20:00

19:14

Vyloučen hráč Sparty Tomáš Pšenička 2 min za hrubost

16:12

TOMÁŠ PŠENIČKA dostal krásnou nahrávku mezi chomutovské beky a sám před hostujícím brankářem nezaváhal a zakončil mezi nohy. Asistence: Tomáš Jandus.

14:56

Vyloučen hráč Chomutova Marcel Hlaváček 2 min za nesportovní chování.

14:17

Vyloučen hráč Sparty Radek Jeřábek 2 min napadení.

11:41

Piráti právě vstřelili branku!
MATYÁŠ SVOBODA prostřelil domácího brankáře střelou nad levým betonem. Asistence: Daniel Bukač.

8:23

Vyloučen hráč Chomutova Marcel Hlaváček 2 min za krosček

6:25

Vyloučen hráč Sparty Jakub Wojnar 2 min podražení.

00:01

HC Sparta Praha: Brízgala (Chour) – M. Jandus (A), Duben (C), Eliáš, Jeřábek, Zeleňák, Janda, Pacovský, Bureš, Sedliský – Kulda (A), T. Jandus, Michnáč, Pšenička, Maršoun, Wojnar, Komárek, Dubský, Procházka

Piráti Chomutov: Zvědělík (Pavlát) – Lidák (C), Hlaváček, Göger, Novák (A), Bukač, Hajič – Toman, Polák, Lyszczarczyk, Kulich, Palička, Svoboda, Tůma, Rindoš (A), Hřebíček, Dejmek

Rozhodčí: Jílek – Komárek, Prášek.
V 7. nadstavbovém kole RAKO extraligy staršího dorostu se střetnou třetí Sparta s jedenáctým Chomutovem. Pražané mají zatím v této části sezony na kontě pět výher a pouze jedinou porážku, Piráti dosud zvítězili pouze dvakrát a čtyřikrát prohráli.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30 a budeme z něj přinášet změny stavu.

3:1

Branky a nahrávky: 17. Pšenička (T. Jandus), 47. Michnáč, 60. Komárek – 12. Svoboda (Bukač)

Rozhodčí: Jílek – Komárek, Prášek