12.01.2015, 18:00 • Zimní stadion Ústí nad Labem • Barbora Wolfová

Tipsport: 2.0 4.3 2.64 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Jaroslav Kůs (KAD)
Ladislav Gengel (UNL) (20:36:48)

62:53

Kadaň právě vstřelila branku!
Hosté vstřelují rozhodující branku a uzavírají utkání. Opět několikátá dorážka hostí. JAKUB NOVÁK dokázal protlačit puk okolo tyčky až za brankovou čáru. Asistence: Lukáš Novák.

62:35

Na druhou stranu vyjíždí Roubík s Rodem, Roubíkovu střelu Moučka vyrazil.

61:05

Rod nepřesnou přihrávkou ohrozil vlastní bránu, ale jeho spoluhráči situaci zachránili a puk vyvezli.

60:20

Hosté se probojovali do útoku, Tona však domácí obrana nepustila k zakončení.

60:01

60:00

59:44

Račuk projížděl sám a z levého kruhu vystřelil na Petráska, který má puk pod kontrolou.

59:05

Po nepřesné střele Mrázka na druhé straně vystřelil Kloz, ale Mouček pozorně puk chytá do lapačky.

58:22

Zakázané uvolnění hostí umožňuje domácím vhazování po levici Moučka.

58:00

Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny a stav utkání je stále nerozhodný 5:5.

57:40

57:25

Na konci kombinací u Moučka stál hostující hráč, který vyhazuje puk z pásma.

56:25

Hostům se daří vyhodit puk až k Petráskovi.

56:06

Oddechový čas pro hosty.

55:58

Mouček nyní předvádí neskutečné zákroky. Domácí jej nastřelují ráznými ranami ze všech pozic.

55:00

Domácím zbývá ještě mnoho času přesilové hry. Ale musí bránit.

54:29

Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
Domácí opět využívají přesilové hry a vyrovnávají stav utkání na 5:5. Z mezikruží vypálil Rod a u levé tyčky přesně dorážel DAVID TŮMA. Asistence: Tomáš Rod, Tomáš Kolafa.

5:6

Branky a nahrávky: 10. Gengel (Merta, Baránek), 30. Vávra (Pořický), 37. Rod (Roubík, Holomek), 49. Kolafa (Rod), 55. Tůma (Rod, Kolafa) – 22. Šagát (Račuk, Kůs), 31. Hlava (Ton), 32. Tejnor (Pavlas, Šagát), 34. Šagát (Mazanec), 50. Šagát (Müller, Kůs), 63. J. Novák (L. Novák)

HC Slovan Ústí nad Labem: Petrásek (Volke) – Kolafa, Holomek, Brož, Vágner, Černý, Pohl, Smetana – Tůma, Roubík, Rod – Baránek, Gengel, Metra – Pořický, Kloz, Vávra – Vykouk, Hanzl, Budínský

Sportovní klub Kadaň: Mouček (Maštalířský) – Tejnor, Pavlas, Mazanec, Mrázek, Trefný, Opalek, Šulák – Ton, Charousek, Jíra – Šagát, Kůs, Račuk – Novák J., Novák L., Hlava – Müller, Chrpa

Rozhodčí: Škrobák – Belko, Kokrment