3:2

po prodl. (1:1, 0:0, 1:1 - 1:0)

12.01.2015, 17:30 • Horácký zimní stadion, Jihlava • Libor Kucza (@LiborKucza)

Tipsport: 2.64 4.3 2.0 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Je dobojováno! Utkání bylo po celou dobu trvání velmi vyrovnané. Nebylo tedy s podivem, že dospělo až do prodloužení. V něm rozhodl šibalským zasunutím puku Tomáš Čachotský. Dukla tak zdolala Chomutov 3:2 po prodloužení. Já vám děkuji za pozornost a u dalšího on-line přenosu nashledanou! (20:06:57)

Tomáš ČACHOTSKÝ - 3:2

64:08

Dukla právě vstřelila branku!
Jihlavští hokejisté rozhodují o svém vítězství. TOMÁŠ ČACHOTSKÝ prokázal svůj um. Obkroužil branku a zasunul puk ke vzdálenější tyči. Asistence:

63:31

Jan Rutta (CHM) obdržel menší trest za nesportovní chování.

62:40

Hovorkovu ránu domácí zblokovali, přesto hosté pokračují v útočném pásmu.

62:27

Tak to je neskutečné, hlavní sudí udělují tresty jako na běžícím páse. Jiří Dobrovolný (JIH) je potrestán za hrubost.

61:50

Hra se přelévá z jedné strany na druhou, ovšem ani jeden z celků se nemůže prosadit.

60:58

Petr Šidlík se proháčkoval až do útočného pásma, kde se pokusil vypálit. Hostující zadáci k němu však příkladně přistoupili a eliminovali jej.

60:28

Piráti si v přesilové hře příliš dobře nepočínali, Dukla hraje v plném počtu.

60:01

Základní hrací doba je u konce, ve třetí části byly k vidění dvě branky. Nejprve poslal hosty do vedení Roman Chlouba, za domácí poté vyrovnal Adam Zeman. Který z celků urve bonusový bod? Sledujte i nadále náš onlajn přenos!

60:00

59:27

Až nyní se Piráti znovu usadili v útočném pásmu, avšak domácí zatím odolávají.

58:42

Jihlavští se zatím brání velmi dobře, Tomáš Čachotský navíc v útočném pásmu pošetřil čas.

58:17

Další trest na jihlavské straně. Zdeněk Čáp (JIH) obdržel menší trest za napadení.

57:52

Vhazovat se bude před Kopřivou, neboť hosté vyhodili přes všechny čáry. Dočkáme se rozhodnutí v základní hrací době, nebo přijde na řadu prodloužení?

56:51

Zdeněk Čáp uháněl s Markem Melenovským do přečíslení, ovšem zkušený forvard celou akci nepřesnou přihrávkou zhatil. Skóre je tak stále nerozhodné.

3:2

Branky a nahrávky: 8. Diviš (Čachotský, Kaláb), 56. Zeman (Šidlík, Kaláb), 65. Čachotský – 20. Hovorka (Skinner, Gajovský), 46. Chlouba (Kadlec)

HC Dukla Jihlava: Sáblík (Halász) – Korím, Dobrovolný, Čermák, Kaláb, Čáp, Schejbal, Šidlík – Čachotský, Melenovský, Diviš – Jergl, Maliník, Důras – Prokš, Zeman, Semorád – Kuřítko, Matula, Malec

Piráti Chomutov: Kopřiva (Hanuljak) – Havel, Titov, Toman, Skinner, Bartejs, Scalzo, Rutta, Koma – Hovorka, Gajovský, Hřebejk – Květoň, Růžička, Dušek – Sinisalo, Kämpf, Kaše – Kadlec, Chlouba, Veselý

Rozhodčí: Čech, Pražák – Jindra, Zíka