2:1

po prodl. (0:0, 0:1, 1:0 - 1:0)

12.01.2015, 17:30 • Ice Hockey Center 2004 • Antonín Domanický (@ADomanicky)

Tipsport: 2.05 4.0 2.86 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Slovan část zápasu vedl, ovšem nedisciplinovaností daroval v závěru třetí třetiny Podolsku vyrovnání. V nastalém prodloužení se radovali hosté. (19:57:53)

62:48

Viťaz právě vstřelil branku!
Alexej Semenov vyslal pořádnou střelu od modré a teč MARIA KEMPEHO zařídila výhru v prodloužení.

62:10

Kucherjavenko mířil pod břevno, ale brankář hostů si se střelou věděl rady.

61:15

Lunter lehkou střelou prověřil Säteriho.

60:21

Porseland tvrdě střílel, Backlund byl připraven zakročit.

56:21

Porseland pálil z ostrého úhlu, Backlund chytá.

54:30

Slovan doplatil na častá vyloučení a MAXIM AFINOGENOV se přesnou střelou prosazuje. Asistence: Denis Grebeškov.

53:24

Tomáš Netík si posedí dvě minuty za hákování.

52:07

Jakubov dostal puk za Backlunda a rozhodčí se byl poradit s kolegou u videa, ale dospěl k závěru, že branka dosažena nebyla. Jaké štěstí pro hosty.

51:10

49:45

Berdjukovova střela od modré končí v lapačce gólmana Slovanu.

49:10

Těsně před návratem Šťastného dostává Bratislava další trest za příliš mnoho hráčů na ledě.

48:29

Cyganov chyboval ve svém pásmu, ale Bartovič nedokázal ideálně zakončit.

47:45

Backlund zlikvidoval střelu Koroljova.

47:16

Šťastný (SBA) je vyloučen na dvě minuty.

47:11

Tísněný Kousal nedokázal zakončit ideálně.

41:20

Lunter pálil jak mohl, avšak Säteri jeho pokus chytil.

40:33

Do třetí třetiny vstoupili aktivněji domácí. Afinogenov ihned z úvodu prověřil Backlunda.

40:01

Zápas by měl pokračovat přibližně v 19:09.
Zásahy brankářů: 8:10
Teprve v závěru druhé třetiny jsme se v tomto zápase dočkali prvního gólu. Slovan se zásluhou Hudáčka dostal do vedení a uvidíme, jak se bude zápas dále vyvíjet.

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

40:00

38:10

Slovanu dodal gól odvahu a mají stále pod kontrolou puk, snaží se útočit.

37:28

Slovan právě vstřelil branku!
LIBOR HUDÁČEK se dostal k odraženému puku a poslal jej k odraženému puku a poslal jej do odkryté klece. Asistence: Martin Štajnoch, Ladislav Nagy.

36:32

Porseland vyvezl puk mimo nebezpečí.

35:42

Vešchenko (CEC) dostává dvouminutový trest za hákování.

35:40

33:40

Kdosi z obránců srazil mimo nebezpečí střelu Nagyho.

33:17

Luža střílel z dobré pozice avšak Säteri likvidoval zákrok.

32:40

Porseland (CEC) je vzápětí vyloučen za držení hole. Přesilovka 5 na 3 pro Slovan, to už je více než nadějné.

32:30

Vyloučen je Ivanov (CEC) za podražení. Slovan má možnost otevřít skóre dnešního utkání.

31:05

V úniku dva na jednoho byli Soloduchin a Berdjukov. První jmenovaný vzal vše na sebe a tvrdou ranou donutil Backlunda k zákroku.

28:28

Whitova střela z uctivé vzdálenosti mířila těsně mimo brány, nikdo z hostujících nestihl puk tečovat správným směrem.

26:38

Surového střela se odrazila od gólmana Säteriho na hokejky hráčů Bratislavy. Dorážku ovšem gólman Viťazu zlikvidoval zákrokem a tak i nadále sledujeme bezgólové utkání.

25:20

Slovanu se zatím nedaří vyhrávat vhazování a tak se domácí snadno dostávají do akcí.

24:11

Se Soloduchinovo střelou si poradil Backlund a hra se přerušuje.

23:21

Kousalova střela trefila jen jednoho z hostujících obránců. Následně se ke střele dostal Kempe a trefil jen zadní mantinel za bránou Slovanu.

21:17

20:41

Kempeho střelu Backlund vyrážel před sebe. Následně Sleznjov dorážel a gólman Slovanu puk raději podržel.

20:01

Druhá třetina začne přibližně v 18:18 hodin.
Zákroky brankářů: 9:6
Ihned v úvodu třetiny se musel Slovan bránit v pětiminutovém oslabení po trestu Murleyho. Viťaz ale tuto příležitost nevyužil a ani přesilovky Slovanu se nestali gólovými. Stav je stále 0:0, avšak domácí si přenesli část početní výhody do druhé části zápasu.

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

20:00

19:20

Po Kousalově střele zakročil Backlund, ale domácí jsou stále na puku.

19:17

Ještě před koncem třetiny zde máme další vyloučení. Starosta (SBA) oslabí Slovan kvůli podražení, kterého se dopustil.

17:14

Sloduchin měl příležitost, ale před brankou zakončil nad horní tyč.

16:33

Domácí v plném počtu. Slovanu se nepodařilo zužitkovat nabídnutou přesilovou hru.

14:33

Vyloučen je Koroljov (CEC) za vražení na hrazení.

13:35

Ve velké šanci se objevil Michal Vondrka, avšak Säteri zvládl famózně zasáhnout a zachránit tak svůj tým od jistého gólu.

13:25

13:02

Dlouho si Slovan vyměňoval kotouč a snažil si vytvořit střeleckou pozici. Nakonec se hostům podařilo se osvobodit.

11:25

Podražení se dopustil Kucherjavenko (CEC) a oslabí tak svůj tým na dvě minuty.

09:15

Slovan poprvé v zápase vážněji ohrozil bránu. Jeglič ujel všem a tváří v tvář Säterimu nezvládl ideálně zakončit a nepřekonal tak domácího gólmana.

07:40

Grebeškov se dostal po pohledné přihrávce Soloduchina k dobré střele z kruhu. Trefil jen betony gólmana.

06:47

Backlund odolal dělovce Seleznjova od modré a lapil kotouč do své lapačky.

05:33

Hosté v plném počtu. Slovan se zvládl ubránit náporu domácího týmu a ustát tak pětiminutové oslabení.

04:10

Sloduchin prověřil svou střelou Backlunda.

02:15

Backlund vyrazil jen před sebe a Kousal netrefil při dorážce puk ideálně.

0:33

Murlay navíc dostal trest pět minut a osobní trest do konce utkání. Trest za svého spoluhráče odpyká Lunter.

00:33

Vyloučen je Murley (SBA) za vražení na hrazení. Slovenský tým se tak z úvodu zápasu musí bránit.

00:01

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

HC Slovan Bratislava: Backlund (Baroš) – Luža, Sersen, Štajnoch, Kozák, Starosta, White, Kudrna – Murley, Nagy, Bartovič – Jeglič, Tičar, Netík – Surový, Hudáček, Vondrka – Šťastný, Lunter, Ölvecký.

Rozhodčí: Hofman, Kulakov – Lazarev, Palej.
Slovan Bratislava je na tom v tabulce západní konference KHL ještě hůře. S šestapadesáti body se drží na dvanáctém místě a za ním už je pouze Záhřeb s Atlantem. V posledních pěti utkáních pak slovenský tým třikrát prohrál, jednou padl na nájezdy, a poslední zápas Lokomotive Jaroslavl těsně vyhrál 2:0.
Viťaz je v současné chvíli na desáté příčce tabulky západní konference KHL. Po pětačtyřiceti utkáních mají hráči týmu z Podolsku na svém kontě osmapadesát bodů a snaží se atakovat hranici osmého místa, které by je přiblížilo play-off. V posledních pěti utkáních ale dvakrát nezvládli prodloužení a třikrát prohráli v základní hrací době.
Krásný den přeji všem příznivcům hokejové zábavy! Na programu dne je zápas Kontinentální hokejové ligy. A to mezi Viťazem Moskevská oblast a HC Slovanem Bratislava.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.

2:1

Branky a nahrávky: 55. Afinogenov (Grebeškov), 63. Kempe (Semenov, Porseland) – 38. Hudáček (Štajnoch, Nagy)

HC Viťaz Moskevská oblast: Säteri (Lisutin) – Semenov, Porseland, Seleznjov, Berdjukov, Grebeškov, Kudinov, Vašchenko – Cyganov, Kousal, Kempe – Koroljov, Kucherjavenko, Soloduchin – Vyglazov, Šitikov, Jakubov – Mamin, Kokšarov, Afinogenov – Ivanov.

Rozhodčí: Hofman, Kulakov – Lazarev, Palej