NHL

Minnesota Wild – San Jose Sharks

3:4

po prodl. (2:0, 0:1, 1:2 - 0:1)

07.01.2015, 02:00 • Xcel Energy Center, St. Paul • Martin Schwarz (@MartinSmuci)

Tipsport: 2.2 3.7 2.86 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

57:58

Vyloučení na domácí straně, Thomas Vanek dnes podruhé odchází na trestnou lavici. Dostává totiž dvě minuty za nedovolené bránění, ač se mu to moc nelíbí.

33:12

Vyloučení na straně Minnesota Wild. Dvě minuty za hákování dostává nepříliš tímto faktem nadšený Thomas Vanek.

31:03

Nové situace na obou stranách. Z domácí barikády vyloučen na dvě minuty Mikko Koivu, za Žraloky zase sedí za katrem Logan Couture.

24:12

Dvě minuty za podražení musí jít odsedět Mikko Koivu, jenž podrazil protihráče.

21:55

Nepříjemnost pro San Jose, jejich jedinec musí odjet na trestnou lavici. Dvě minuty za nedovolené bránění odpyká za katrem Matt Tennyson.

18:00

Nepříjemnost pro Minnesotu, protože San Jose bude mít přesilovku k dobru. Dvě minuty za držení dostává od rozhodčího Justin Falk.

09:47

První vyloučení zápasu. Dvě minuty za sekání inkasuje hostující hokejista Barclay Goodrow, jenž doufá, že jeho tým nedostane branku v oslabení.

3:4

Branky a nahrávky: 16. Zucker (Pominville), 18. Spurgeon (Zucker, Pominville), 53. Zucker (Coyle) – 31. Karlsson (Burns, Pavelski), 47. Pavelski (Couture), 48. Wingels (Sheppard, Burns), 64. Vlasic (Braun)

Minnesota Wild: Kuemper – Brodin, Suter, Spurgeon, Scandella, Folin, Falk – Pominville, Koivu, Zucker – Niederreiter, Brodziak, Vanek – Fontaine, Coyle, Cooke – Carter, Haula, Sutter

San Jose Sharks: Stalock – Burns, Vlasic, Braun, Dillon, Tennyson, Irwin – Couture, Pavelski, Karlsson – Wingels, Marleau, Goodrow – Nieto, Sheppard, Hertl – McGinn, Desjardins, Scott

Rozhodčí: Pochmara, O'Rourke – Cvik, Galloway

Diváci: 19 043