HC ZUBR Přerov – SHK Drtiči Hodonín

2:1

konec (0:1, 1:0, 1:0)

07.01.2015, 18:00 • Ivo Raiskub

Sedlákova trefa do odkryté klece už neplatí, ale to nic nemění na tom, že si Zubři připisují po vyrovnaném utkání plný bodový zisk. (20:20:13)

60:00

59:50

Rozum míří na střídačku, hosté hrají power-play.

59:30

Zubři drží kotouč za brankou Hodonína a nechtějí hosty pustit ke kotouči.

58:08

Zubři špatně rozehráli a mohli být jedině rádi, že jeden z hodonínských hráčů nedokázal trefit zcela odkrytou branku za Vojtkem.

57:21

Hodonín cítí, že se blíží závěr zápasu a lavička hostů si bere oddechový čas.

56:10

Hodonín momentálně obstřeluje branku Zubrů, kteří si nemohou v těchto chvílích oddechnout.

54:08

Šťastný opět tečoval pokus Kudělky, tentokrát ale Rozum vykryl pokus domácích.

53:19

Zmatky v přerovské obraně byly pořádné. Zubrům se dlouho nedařilo zachytit kotouč. Nakonec se to povedlo až obránci Palovi, který vyhodil puk do středního pásma a osvobodil svůj celek z tlaku hostí.

52:07

Přerov právě vstřelil branku!
Zubři strhávají vedení na svoji stranu. DAVID ŠŤASTNÝ se dnes střelecky prosazuje již podruhé. Útočník domácího celku úspěšně tečoval Goišovu střelu za Rozumova záda. Asistence: Jiří Goiš, Zdeněk Sedlák.

51:42

Hra se hodně kouskuje, vhazovat se bude v oblasti hodonínské klece.

50:45

Zubři vyhazují kotouč přes všechny čáry a píská se zakázané uvolnění.

49:10

Vojtek si lapačkou vychutnal tvrdý pokus obránce Dufka.

47:38

Jurásek v pádu stihl zakončit, ale Vojtka nepřekvapil.

46:39

Sedlák se natlačil z levého křídla do zakončení. Brankář Rozum se přitiskl k levé tyči a kotouč za svá záda nepropustil.

46:12

Hodonínští vyhazují kotouč na zakázané uvolnění.

45:38

Kotouč doskákal kotouč přímo před hokejku obránce Poláka, který z první poslal kotouč do lapačky brankáře Rozuma.

44:22

Hra se v poslední třetině přelévá ze strany na stranu a rozhodně se je na co dívat.

43:41

Školoud vyslal do samostatného nájezdu Radka Procházku, který upaloval zcela sám na brankáře Rozuma, kterého přelstít nedokázal.

42:46

Na opačné straně Rozum zasahuje proti jedovaté střele Sedláka.

42:17

Vojtek parádně vychytal levým betonem dorážku Peše.

41:33

David Kudělka (PŘE) 2 minuty za nedovolené bránění.

40:01

Po čtyřiceti minutách je stav nerozhodný 1:1. Zubři dlouhou dobu nebyli schopni srovnat krok s hosty, ale nakonec se jim to povedlo při dvojnásobné přesilovce, kdy se prosadil tvrdým projektilem obránce Kudělka. Uvidíme co nám přinese poslední třetina, která začne cca v 19:44.

40:00

39:10

Hodonín hraje v plném počtu a vybojoval si vhazování v oblasti přerovské klece.

38:31

Vyloučení na straně domácích, Jan Kolář (PŘE) 2 minuty za sekání.

38:01

Domácí fanoušci si mohou oddychnout, protože jejich celek dokázal proměnit přesilovou hru a je srovnáno. Tvrdou střelu Kudělky tečoval těsně před Rozumem dobře postavený DAVID ŠŤASTNÝ. Asistence: David Kudělka, Jiří Polák.

37:34

Brankář Hodonína dnes působí jako magnet na kotouče a zároveň neprostupná zeď. Zuby si na něm vylámal i tvrdě střílející Pala.

37:09

Michal Kuba (HOD) posílá svůj celek do tří. Přesně minutu a 17 vteřin budou hrát domácí přesilovou hru pěti proti třem.

36:26

2 minutky za podražení si odpyká hodonínský Jakub Tomi. Pro domácí je tu další šance využít přesilovou hru. Zatím se jim dnes nepovedla využít ani jedna.

35:17

Rozum vyhodil kotouč při rozehrávce do ochranné sítě a buly před jeho svatyní se bude opakovat.

34:02

Hosté jsou v pěti a dokázali se ubránit přesilovce domácích.

33:50

Neschopnost domácích zasunout kotouč do odkryté branky. Rozum je sice všude, kam se domácí hráči podívají, ale šancí k jeho překonání už měli nespočet.

33:21

Ještě 17 vteřin bude hrát Hodonín oslabení. Tentokrát jsou ale hosté pouze ve třech proti pěti domácím.

33:10

Kudělka a ani Polák nedokázali svými pokusy přelstít pozorného Rozuma.

31:49

Petr Pokorný (HOD) vyfasoval 2 minuty za zdržování hry a Zubři budou hrát minutu a 18 vteřin přesilovku čtyři na tři.

31:38

Počet hráčů na ledě se vyrovná. Jakub Sajdl (HOD) 2 minuty za držení.

31:07

Matěj Málek (PŘE) 2 minuty za faul loktem. Hodonín má šanci zvýšit své vedení v následující přesilové hře.

30:33

Kratochvíl si svůj trest odpykal a Zubři jsou zase kompletní.

30:18

Vlček špatně rozehrál a trestat to mohl Grman. Jeho střelu ale Vojtek vyrazil.

29:19

Vojtek kryje ramenem ostrou střelu Michala Kuby.

28:33

Hodonín si zahraje přesilovou hru. Potrestán je Šimon Kratochvíl (PŘE) na 2 minuty za sekání.

28:04

Vlčkova tvrdá střela končí v moci Rozuma. Brankář Hodonína na tvrdý pokus domácího obránce v pohodě viděl.

27:51

Zubři předvádí fanouškům festival spalování šancí. Šebek vybídl do tutové šance Dostálka, ale ten se zakončením také neuspěl, protože nedokázal v závěru trefit branku Rozuma.

27:19

David Šťastný si objel dvakrát branku Hodonína a předložil puk před prázdnou branku obránci Palovi. Ten se ale nabídky tak zaleknul, že trefil pouze přesouvajícího se Rozuma.

25:19

Nyní už se pokračuje ve hře, kotouč je v držení domácích.

24:27

Zasáhnout musel až domácí lékař, který poskytl útočníkovi Hodonína rychlou pomoc a hráč hostí nakonec za potlesku tribun opouští ledovou plochu po svých.

24:27

Na ledě zůstal ležet po jednom z ataků hodonínský Jiří Zapletal a moc dobře to s nim nevypadá.

23:30

Málek našel v další tutovce domácích Petra Školouda, ale ani ten ležícího Kevina Rozuma nepřelstil.

23:04

V tutovce se ocitl domácí Petr Sakrajda, který dělovkou z místa kousíček před brankovištěm nepřekonal brankáře Rozuma.

22:10

Přesilovka domácích je u konce, Zapletal může zpátky do hry.

20:40

Zubři navazují i tentokrát na neproduktivní přesilové hry, Hodonín je v oslabení a je více na kotouči než domácí.

20:09

Šťastný byl v úniku podražen a Zubry čeká hned z kraje prostřední třetiny přesilová hra pět na čtyři. Jiří Zapletal (HOD) 2 minuty za hákování.

20:01

Dvacet minut dnešního duelu je za námi a skóré je zatím příznivější pro hosty, kteří vedou díky přesné teči Zdeňka Juráska z deváté minuty. Zubři měli k dispozici hned dvě přesilové hry, ale využít nedokázali ani jednu z nich.

20:00

19:53

Vrbova svižná střela z ostrého úhlu končí v moci pozorného Vojtka. Ještě stihneme minimálně jedno vhazování.

19:20

Probíhá poslední minuta první dvacetiminutovky.

18:12

Polák namířil svůj pokus z modré čáry hodně vedle hodonínské klece. Buly se bude odehrávat v obranné třetině Hodonína.

17:18

Vrbova ostrá střela byla sražena Osinou do ochranné sítě. Hodonín má větší chuť do hry i bojovnost a Vojtek je momentálně tím, kdo má o něco více práce, než jeho protějšek.

16:54

Hodonínským byl při přechodu do útočného pásma odpískán ofsajd.

16:17

Školoud a vzápětí ani Šimon Kratochvíl nedokázali z ideálních pozic trefit brankové zařízení.

15:42

Domácí chybují často v defenzivě a možná proto se nedostávají tak často k ohrožení hodonínské klece.

15:10

Doslova tragická přesilovka domácích je u konce, Jurásek je zpátky na ledě a Hodonín je kompletní.

13:56

Zubři zatím v této přesilovce neohrozili branku Rozuma. Vhazuje se po jeho pravé ruce.

13:29

Goišova přihrávka na Kudělku byla hodně nepřesná a dvojice Sajdl, Charvát uháněla zcela sama na branku Vojtka. Pro domácí jediné štěstí, že teč druhého jmenovaného skončila v ochranné síti.

13:07

Zdeněk Jurásek (HOD) vyfasoval dvouminutový trest za nedovolenou výstroj.

13:00

Blinka nabil na modrou Vlčkovi, jehož dělovku kryje Rozum do náručí. Přerov bude hrát další početní výhodu pěti proti čtyřem.

12:32

První oslabení zvládl Hodonín na jedničku, protože se dokázal ubránit.

12:30

Kevin Rozum zlikvidoval několik dorážek domácích a Zubři si vynutili vhazování před brankou Hodonína.

11:52

Sedlákova žabička jen proskočila brankovištěm Rozuma a kotouč doskákal na hokejku jednoho z hodonínských, který puk odstřelil do bezpečí.

11:20

Hodonín v pohodě vyvezl ve vlastním oslabení kotouč za branku Vojtka a Zubři musejí znovu zakládat přesilovkovou kombinaci.

10:52

Rozum si v první přesilovce Zubrů hned připisuje důležitý zákrok, když dokázal udržet kotouč těsně před brankovou čarou.

10:32

Domácí celek si zahraje jako první přesilovou hru v dnešním utkání. Petr Pokorný (HOD) 2 minuty za nedovolené bránění.

9:35

Zubři se snaží z inkasované branky oklepat a vydávají se rychle do útočného pásma.

8:47

Drtiči právě vstřelili branku!
Tohle byla otázka času, kdy Hodonín využije jedno z neustále otevřených okének v přerovské defenzivě. Ťukec na jeden dotek dokončil šťastnou a přesnou tečí mezi Vojtkovy betony ZDENĚK JURÁSEK. Asistence: Michal Kuba, Petr Peš.

8:34

Jurásek přebruslil vracejícího se Janotu a Vojtek jeho štiplavou střelu srazil hokejkou do bezpečných prostor.

8:12

Kotouč si to namířil mimo hrací plochu a hra se přesouvá do středního pásma, kde se bude také vhazovat.

6:33

Kudělkovu přizemní ránu Rozum bez obtíží vytěsnil, Hodonín míří do útočného pásma.

5:58

Domácí mají potíže vyvést kotouč z vlastní třetiny, Hodonín totiž dobře napadá své protihráče.

5:33

Pokus Charváta srazil bránící Osina do ochranné sítě. Vhazovat se bude po pravé ruce brankáře Vojtka.

5:18

Vojtek i s notnou dávkou štěstí dokázal špičkou betonu vykopnout do bezpečí ostrou dorážku Jiřího Zapletala. Následně bylo na přerovském brankovišti pořádné rušo.

4:06

Blinkova střela branku přestřelila a oba celky posílají na ledovou plochu čerstvé formace.

3:18

Pohlednou kombinaci mezi Dostálkem a Radkem Procházkou ukončil druhý jmenovaný, který nezpracoval lehkou přihrávku svého spoluhráče.

2:44

Hodonín hraje především ze zabezpečené obrany a oba celky vyčkávají na menší zaváhání soupeře.

2:07

Protiútok domácích končí odpískaným ofsajdem. Jelikož to byl ofsajd úmyslný, tak se hra přesouvá před svatyni Martina Vojtka.

1:31

Hodonín se domácího celků vůbec nebojí a brankář Vojtek si připisuje další úspěšný zásah.

0:54

Juráskovo prudké nahození tečoval těsně před Vojtkem Michal Kuba. Brankář Zubrů na poslední chvíli dobře zasáhl lapačkou.

0:27

Zubři se okamžitě nastěhovali před branku Rozuma a hosté posílají puk na icing.

00:01

HC ZUBR Přerov: Vojtek (Slovák) – Pala, Osina, Kudělka, Polák, Vlček, Janota, Zbořil, Andrýsek – Goiš, Sedlák, D. Šťastný – Šebek, Procházka, Dostálek – Sakrajda, Kolář, Blinka – Š. Kratochvíl, Školoud, Málek.

SHK Hodonín: Rozum (Kotvan) – Dufek, Černohous, Zezula, Tomi, Pokorný, Škápik, Zapletal, Peš, Grman, Kuba, Sajdl, Jurásek, Vrba, Charvát, Vanek, Mika, Sedlák.

Rozhodčí: Vaněk, Kašík – Holibka.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

2:1

Branky a nahrávky: 39. D. Šťastný (Kudělka, Polák), 53. D. Šťastný (Goiš, Sedlák) – 9. Jurásek (Kuba, Peš)

SHK Drtiči Hodonín: Rozum (Kotvan) – Dufek, Černohous, Zezula, Tomi, Pokorný, Škápik, Zapletal, Peš, Grman, Kuba, Sajdl, Jurásek, Vrba, Charvát, Vanek, Mika, Sedlák.

Rozhodčí: Vaněk, Kašík – Holibka