3:2

po prodl. (1:1, 1:1, 0:0 - 1:0)

07.01.2015, 13:00 • KrK Uralec • Marek Pavlica

Tipsport: 1.8 3.9 3.64 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Je za námi dnešní zápas, ve kterém nakonec vítězství v prodloužení utrhl Jekatěrinburg. Domácí si vítězství v dnešním zápase zasloužili, jelikož byli po celou dobu aktivnějším týmem. Těším se s Vámi na další zápas hokejové KHL. Přejí příjemný zbytek dne. (15:23:07)

Alexandr NĚSTĚROV - 3:2

62:13

Jekatěrinburg právě vstřelil branku!
ALEXENDR NESTEROV rozhoduje tento zápas, kdy po pěkné individuální akci prostřeluje střelou zápěstím Ivannikova! Asistence: Alexandr Loginov

61:46

První střelu v prodloužení mají na svědomí hosté. Martin Zaťovič vyzkoušel pozornost lehkým nahozením Jakuba Kováře. Ten ukrývá kotouč do své lapačky a bude se vhazovat před jeho brankou.

60:33

Domácí se dožadovali přesilové hry po zákroku na Brulého. Rozhodčí, ale nechává hru pokračovat dál a faul se nepíská.

60:01

Který z týmů vyhraje celé prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:28

V poslední minutě se dějí neuvěřitelné věci! Domácí mohli tento zápas rozhodnout! Nejprve ve velké šanci Palushaj přestřelil Ivannikovu branku a z následné střely Brulého zazvonila tyč!

59:00

Poslední minuta třetí třetiny.

58:16

Palushaj se pokoušel nenápadnou střelou nachytat Ivannikova, ten byl, ale ve správný čas na správném místě a kotouč chytá!

56:39

Simakov s Rybakovem se snažili něco vymyslet, jejich snahu jim, ale překazil Romanov, který obral Simakova o kotouč.

55:40

Běží nám poslední minuty třetí třetiny a ani jeden z týmů se nikterak závažně do útoku nehrne.

55:01

Třetí formace Jekatěrinburgu drží kotouč v obrané třetině hostů.

54:13

Černikov teď dojížděl odražený kotouč a bruslí se snažil dostat puk za Kovářovi záda, ten si tuhle situaci s přehledem pohlídal.

53:05

Michnov se snažil projít do obrané třetiny hostů, na modré čáře jej, ale zastavil Šulakov.

52:37

Nikitěnkova rána zápěstím jde mimo.

51:48

Jakub Kovář má na svém účtě připsaný další zákrok po střele Fedorova.

51:15

Nyní nám oba týmy začínají hrát opatrněji, ani jeden z nich nechce udělat chybu, která by mohla rozhodnout dnešní zápas.

48:11

Nyní se po dlouhé době ukázali i hosté a po nahození Zaťoviče se bude vhazovat před Kovářem.

47:29

Hosté jsou v plném počtu.

47:17

Obrovský závar v brankovišti Togliatti! Ale ani teď bohužel pro domácí nekončí kotouč za zády Ivannikova.

46:03

Megalinskij dostal nabito mezi kruhy, odkud vyslal velmi prudkou ránu, ale Ivannikovi svým betonem střelu zneškodnil!

45:29

Hosté hráli v šesti! Jekatěrinburg bude mít výhodou dvouminutové přesilové hry 5 na 4!

45:22

Levandovskij s Nesterovem se objevili zcela sami před Ivannovskim! Hostujíc obrana byla, ale důsledná a kotouč odehrála do bezpečí!

44:39

Alexej Strelcov vystřelil na Jakuba Kováře, který si s jeho pokusem poradil a ukrývá kotouč do své výstroje.

44:11

Přesilová hra hostů končí, domácí se bez problému ubránili a jsou v plném počtu.

43:01

Jekatěrinburgu se daří vyhodit kotouč ze své třetiny.

42:35

Hráči Togliatti se usadili v pásmě domácích.

42:11

Hosté budou mít možnost další přesilové hry v dnešním utkání! Na trestnou lavici usedá kapitán domácího týmu Sergej Gusev.

41:59

Levandovskij vystřelil backhandovou střelu, s kterou si bez problému poradil Ivannikov.

41:04

Zatím jsme neviděli ani jednu střelu na branku, hra je hodně opatrná.

40:05

Domácí vyhráli úvodní vhazování a zakládají svůj první útok ve třetí třetině.

40:01

Je za námi druhá třetina, která měla naprosto totožný průběh jako ta první. Domácí se dostali ihned v úvodu do vedení, ale hosté následně srovnali z přesilové hry díky Šenfeldovi. Uvidíme zda se o vítězi rozhodne již ve třetí části. Třetí třetina začne přibližně v 14:40.

Který z týmů vyhraje třetí třetinu?

40:00

39:30

Michnov vyzkoušel pozornost Ivannikova, který jeho pokus vyráží do rohu kluziště.

39:00

Poslední minuta druhé třetiny.

38:11

Aktivita domácích pokračuje! Ivannikov měl teď co dělat, aby udržel i nadále nerozhodný stav!

37:09

Domácí jsou v závěru druhé třetiny jasně aktivnější. A hostům velmi zatápí před jejich brankou!

36:22

A opět velká šance Nesterova! Kotouč poskakoval na brankovišti, ale Nesterov jej bohužel pro domácí nedokázal dopíchnout za Ivannikovi záda!

36:03

Vhazuje se ve střední třetině.

35:12

Nesterov využil velké chyby hostující obrany a ocitl se sám před Ivannikovem, ale kotouč napálil pouze do jeho výstroje!

34:48

Druhá formace Jekatěrinburgu je velice aktivní a dělá hostům problémy.

34:03

Lazarev si vybojoval kotouč u mantinelu, připravil si ho na střelu a tvrdou ránou vyzkoušel pozornost Ivannikova, který svým levým betonem perfektně vykryl!

32:15

Jefimova rána končí vedle!

31:44

30:55

Palushaj se řítil téměř sám na Ivannikova z pravé strany, dokázal sice vystřelit, ale pouze vedle hostující branky!

29:36

velká šance domácích! Obrovský závar před Ivannikovem vyřešil Romanov, který vyhazuje kotouč přes všechny čáry!

Anton ŠENFELD - 2:2

28:46

Togliatti právě vstřelilo branku!
A máme vyrovnáno! Togliatti využívá druhou přesilovou hru v dnešním zápase! ANTON ŠENFELD vyslal přízemní střelu na Jakuba Kováře, který měl zakrytý výhled a kotouč skončil za jeho zády! Asistence: Dimitrij Vorobjov, Martin Zaťovič

27:03

Hosté sice kombinuje ve třetině Jekatěrinburgu, ale ještě si nedokázali vytvořit nějakou větší šanci.

26:28

Od modré to zkusil Barancev, jeho střela jde, ale vedle!

26:06

Togliatti kombinuje ve třetině Jekatěrinburgu.

25:23

A Artom Garajev za zákrok na Jiřího Hunkese dostává trest 5 + do konce utkání! Následuje tedy pětiminutová přesilová hra hostů 5 na 4!

25:23

Jiří Hunkes za pomocí svých spoluhráčů odchází z ledové plochy a míří rovnou do kabin, utkání pro něho zřejmě skončilo.

25:23

Na ledě zůstává ležet Jiří Hunkes, doufejme, že to nebude nic vážného.

24:23

Další zákrok na svůj účet si připisuje Ivannikov, který chytil střelu Simakova.

Alexandr LOGINOV - 2:1

23:17

Domácí jdou znovu do vedení! ALEXANDR LOGINOV napřáhl na modré a jeho tvrdá rána prošla až za Ivannikovi záda! Asistence: Gilbert Brulé, Anton Lazarev

22:49

Garajev byl teď utvrdě atakován Nikitěnkem! Rozhodčí, ale faul nepískají!

22:03

Zakázané uvolnění hostů.

21:35

Jurij Petrov se ocitl sám před Jakubem Kovářem, který předvedl perfektní zákrok a velkou šanci Petrova zneškodnil!

20:45

Ivannikov teď špatnou rozehrávkou málem nabídl domácím velkou šanci!

20:01

Je za námi první třetina, ve které oba týmy vstřelil po jedné brance, stav je tedy 1:1. Těšme se společně na druhou třetinu, která začne přibližně v 13:50.

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

20:00

19:42

Závěřečná minuta třetiny patří hostům, kteří drží kotouč na svých hokejkách.

19:00

Poslední minuta první třetiny.

18:54

Domácí jsou v plném počtu. Togliatti si v přesilové hře nedokázalo vytvořit žádnou vyloženější šanci.

17:59

A opět se daří domácím kotouč vyhodit ze své třetiny.

17:22

Hostům se nedaří usadit v pásmu domácích.

16:54

A bude to další přesilová hra pro hosty! Na trestnou lavici usedá Levandovskij.

16:02

Hosté zakládají další ze svých útoků, na ledě jsou druhé formace obou týmů.

14:35

Domácí se snaží po obdrženém gólu ihned zvýšit svojí aktivitu.

13:14

Hosté přesilovou hru využívají! STANISLAV ROMANOV se nejlépe zorientoval před brankou Jakuba Kováře a srovná stav na 1:1! Asistence: Andrej Nikitěnko, Alex Mastrjukov

Stanislav ROMANOV - 1:1

12:44

Před dotírajícím Mastrjukovem ukryl kotouč do své lapačky Jakub Kovář.

12:28

Na trestnou lavici usedá Trjamkin, hosté budou hrát dvouminutovou přesilovou hru 5 na 4!

12:01

Dobrá šance Megalinskijho ! Megalinskij dostal přihrávku mezi kruhy odkud vyslal tvrdou střelu zápěstím, ale Ivannikov byl ve správný čas na správném místě a s jeho pokusem si poradil!

10:58

Po střele Palushaje si připisuje další zákrok Ivannikov.

10:10

Domácí obrana úplně zaspala a za svými zády nechala zcela osamoceného Nikitěnka, který napálil kotouč pouze do připraveného Kováře!

09:46

Třetí formace Jekatěrinburgu teď hostům dělá velké problémy v jejich třetině!

09:08

Megalinskij dostal nabito na modrou čáru, odkud pálil ihned z první a Ivannikov měl s jeho pokusem co dělat!

08:34

Palushaj se ocitl po nahození od modré čáry zcela sám před Ivannikovem, ale branku trestuhodně minul!

07:55

Jefimov se snažil dostat do třetiny Jekatěrinburgu, ale o kotouč byl odzbrojen Šulakovem.

07:25

S nahozeným kotoučem si bez problému poradil Ivannikov. Vhazuje se po jeho pravici.

06:04

Megalinskij hledal své spoluhráče křižnou přihrávkou před branku, ale nikoho svým pasem nenašel.

05:16

Jakub Kovář ukryl raději kotouč do své lapačky, po nahození Hunkese.

04:49

Momentálně se nám hra odehrává zejména ve středním pásmu, jsme svědky hodně nepřesné hry od obou týmů.

04:03

Martin Zaťovič teď kroužil s kotoučem v obraném pásmu Jekatěrinburgu, nakonec se odhodlal ke střele, ale branku bohužel pro hosty minul.

03:17

Zakázané uvolnění domácích.

02:55

Jekatěrinburg zakládá další útočnou akci s poza své branky.

02:03

Domácí kombinují s kotoučem v obraném pásmu hostů.

01:12

Po nahození Trjamkina se bude vhazovat před Ivannikovem.

Anton LAZAREV - 1:0

00:29

Tak to je skvělý vstup do utkání domácích!Gilbert Brulé projel lechce střední pásmem až mezi kruhy, kde předložil zpětnou přihrávku ANTONOVI LAZAREVOVI , který střelou zápěstím překonává Ivannikova! Asistence: Gilbert Brulé, Aron Palushaj

00:01

Který z týmů vyhraje první třetinu?

Dobrý den, vítám Vás u dalšího zápasu hokejové KHL mezi týmy Avtomobilist Jekatěrinburg a Ladou Togliatti. Společně doufejme, že nám hráči obou těchto týmu předvedou co nejpohlednější hokej a vstřelí co nejvíce branek.

Avtomobilist Jekatěrinburg
Jekatěrinburg si prozatím drží poslední možnou postupovou příčku zaručující postup do play-off. Domácí se nachází na osmém místě Východní konference se ziskem 51 bodů, které nasbírali za 16 výher a 25 porážek. Ovšem v tabulce domácích týmů je na tom Jekatěrinburg ještě lépe. Pátá pozice a zisk 37 bodů z celkově 23 odehraných zápasů, to je vizitka domácího týmu na svém kluzišti. V posledních pěti zápasech Jekatěrinburg utrpěl hned 4 porážky a pouze jednou zvítězil, nutno ovšem podotknout, že ve všech zápasech proti nim nastoupili velmi silní soupeři. Nejproduktivnějším hráčem domácích je ruský útočník Alexej Simakov, který odehrál 41 zápasů, ve kterých vstřelil 7 gólů a připsal si 14 asistencí.

Lada Togliatti
Hosté z Togliatti jsou na tom v tabulce hůře než domácí. V dosavadních 43 zápasech, které odehráli dokázali hosté nasbírat pouze 43 bodů a to za 16 výher a 27 porážek, díky této bilanci se řadí na 11 místo Východní konference. Togliatti je také třetím nejhůře střílejícím týmem z celé Východní konference KHL. V tabulce hostujících týmů patří Ladě 10 příčka, kdy na venkovních kluzištích dokázala Lada zvítězit pouze 6 utkání z 22 odehraných. Nejproduktivnější hráčem hostů je ruský útočník Jurij Petrov, který odehrál 43 zápasů ve kterých vstřelil 6 branek a připsal si 14 asistencí.

Kazaň – Lada 3:0
Magnitogorsk – Lada 2:0
Lada – Jugra 4:3 sn
Traktor Čeljabinsk – Lada 2:1
Slovan Bratislava – Lada 2:3 sn

Československá stopa v zápase
Jakub Kovář (Jekatěrinburg) – 41 zápasů (91,8%)
Martin Zaťovič (Lada) – 43 zápasů (8+6)
Jiří Hunkes (Lada) – 43 zápasů (3+4)
Peter Podhradský (Lada) – 25 zápasů (3+7)
Karol Sloboda (Lada) – 32 zápasů (2+2)
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:00.

3:2

Branky a nahrávky: 1. Lazarev (Brulé, Palushaj), 24. Loginov (Brulé, Lazarev), 63. Nesterov (Loginov) – 14. Romanov (Nikitěnko, Mastrjukov), 29. Šenfeld (Vorobjov, Zaťovič)

Avtomobilist Jekatěrinburg: Kovář (Ustinsky) – Lepistö, Loginov, Megalinskij, Antonov, Gusev, Metljuk, Trjamkin, Žuravljov – Brulé, Lazarev, Palushaj – Klimenko, Rybakov, Simakov – Levandovskij, Nesterov, Michnov – Garejev, Jemelin, Jefimov

Lada Toljatti: Ivannikov (Glass) – Hunkes, Barancev, Romanov, Vorobjov, Podhradský, Ogurcov, Šulakov – Černikov, Petrov, Golubev – Bělousov, Zaťovič, Šenfeld – Strelcov V., Fedorov, Strelcov A. – Gurjanov, Nikitěnko, Mastrjukov

Rozhodčí: Bulanov, Buturlin – Parfjonov, Sysujev