ELIOD extraliga mladšího dorostu

HC Olomouc – HC Kometa Brno

1:6

konec (0:1, 0:3, 1:2)

03.01.2015, 12:45 • Zimní stadion Olomouc. Kapacita: 5.500 míst. • Jan Matúš (@honzashepp)

58:07

A tak je tu ještě jednou vyloučení na hostující straně, kdy si dvě minuty za podražení odsedí Libor Zábranský (OLO).

42:47

Kometa bude hrát svou třetí přesilovou hru v utkání, protože si dvě minuty za podražení odpyká Petr Wolf (OLO).

39:44

V závěru druhé třetiny tu je ještě vyloučení na domácí straně, protože si dvě minuty za podražení odsedí Tomáš Dajčar (OLO).

21:03

Mora bude mít ihned v úvodu druhé třetiny výhodu přesilové hry, protože si Libor Zábranský (KOM) odsedí dvě minuty za podražení.

16:56

Jenže tlak Komety přináší první vyloučení domácího hráče, protože je na dvě minuty za sekání vyloučen Petr Krejčí (OLO).

07:47

A tak přece jen si Mora zahraje první přesilovou hru v utkání, když už tentokrát dostává dvě minuty za podražení Štěpán Kučera (KOM).

1:6

Branky a nahrávky: 47. Skopal (Dajčar) – 6. Klenec (M. Novák, Süss), 36. Kučera (M. Novák), 37. Süss (M. Novák), 40. Matula (Svoboda, Kučera), 45. Mikyska (Klenec, M. Novák), 56. M. Novák (Kučera, Vašíček)

HC Olomouc: Schejbal (Galuška) – Dajčar, Krejčí, D. Mader, Vosátko, Galvas, Holiš, Klesla – Kořenek, D. Štefka, Pěcha, Skopal, M. Urban, Podlaha, Janečko, Palinek, Wolf, Spatharis, Skřivánek.

HC Kometa Brno: Dostál (Šindelka) – Jeřábek, Zábranský, Kučera, Buchal, Vašíček, Gloz, Mikyska – M. Novák, Klenec, Gajarský, Matula, Süss, Svoboda, Kunc, J. Novák.

Rozhodčí: Cik – Axman, Novotná