HC Dynamo Pardubice – Piráti Chomutov

6:2

konec (3:0, 0:0, 3:2)

03.01.2015, 15:30 • ČEZ Arena Pardubice • Marek Votke (@MaraVotke)

Celkem pět branek padlo v poslední třetině. Stejně jako v té první Východočeši vsítili tři oproti chomutovským dvěma a zaslouženě zvítězili 6:2. Z pardubické ČEZ Areny se s vámi s přáním příjemného vstupu do nového roku loučí Marek Votke. (17:44:27)

60:00

59:51

Josef Horyna (PCE) dostává devět vteřin před koncem dvě minuty za faul kolenem, ale na dnešním průběhu utkání to již s největší pravděpodobností nic nezmění.

59:02

Pardubice drží kotouč na hokejkách a utkání se dohrává.

58:01

Rozběhly se poslední dvě minuty dnešního utkání.

57:04

Matyáš Svoboda z bezprostřední blízkosti pálil na Kloučka, ale pardubický brankář chytá!

56:20

Zakázané uvolnění Pardubic.

54:54

Piráti právě vstřelili branku!
Chomutov další přesilovku přesilovku využívá za třiadvacet vteřin! Adam Polák našel na modré ALANA LYSZCZARCZYKA, a ten se přízemní střelou nemýlil! Asistence: Adam Polák.

54:32

Máme tu další vyloučení. Dominik Cach (PCE) inkasuje dvě minuty za podražení.

52:54

52:49

Který si ihned po vhazování připisuje další zákrok.

52:44

Přesilovka se domácím příliš nedaří, teď se dokonce vhazuje před Kloučkem.

51:11

Chomutov se ale dostává až do svého útočného pásma a šetří cenné vteřinky.

50:54

Tomáš Běhula (CHM) dostává dvě minuty za faul kolenem a Východočeši budou mít převahu jednoho muže.

50:04

Pardubice právě vstřelily branku!
Na druhé straně Zvědělík nestačil na další šanci domácích a je to 6:1! Jakub Martinec vyslal střelu na chomutovského brankáře, kterou za jeho záda dorazil ONDŘEJ MACHALA. Asistence: Jakub Martinec.

49:24

Alan Lyszczarczyk si vyjel do mezikruží a nebezpečně vypálil na Kloučka! Pardubický brankář s obtížemi chytá!

47:12

JOSEF RINDOŠ nádherným příklepem od modré využívá přesilovku a snižuje na 1:5 ze svého pohledu! Asistence: Martin Hřebíček.

46:49

Jakub Martinec (PCE) dostává dvě minuty za podražení a je tu další přesilovka pro chomutovský tým.

46:19

6:2

Branky a nahrávky: 4. Ružička (Hoskovec), 11. Rudy, 20. Martinec (Rudy), 41. Machala (Rohlík), 44. Kučera (Faltys), 51. Machala (Martinec) – 48. Rindoš (Hřebíček), 55. Lyszczarczyk (Polák)

HC Dynamo Pardubice: Klouček (Vlk) – Kučera, Boček, Šklíba, Faltys, Rudy, Mikulčák, Horyna – Tomaník, Petrus, Jajcay, Ružička, Bureš, Martinec, Hoskovec, Cach, Roubal, Krejčík, Voženílek, Rohlík, Machala.

Piráti Chomutov: Zvědělík (Kotrla) – Lidák, Hlaváček, Dvořák, Běhula, Gröger, D. Novák, A. Novák – Toman, Polák, Lyszczarczyk, Kulich, Palička, Svoboda, Tůma, Rindoš, Hřebíček, Dejmek.

Rozhodčí: Kareš – Huryta, Urubčík