Mistrovství světa do 20 let

USA U20 – Německo U20

6:0

konec (2:0, 2:0, 2:0)

29.12.2014, 02:00 • Bell Centre, Montréal (kapacita 21287 míst) • Adam Lacek (@laci_17)

Tipsport: 1.03 13.0 16.0 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je ode mě pro tuto chvíli vše, přeji vám krásný vstup do nového dne a u dalších online přenosů se s vámi loučím na počtenou! (04:25:52)
Dnešní utkání mezi USA a Německem skončilo dle papírových předpokladů jednoznačným vítězstvím amerických mladíků v poměru 6:0. Američané rozložili své branky rovnoměrně po dvou do všech třetin, o mnoho více radosti je pak připravil skvělý brankář Sharipov.

Skóre otevřel již v 5. minutě Auston Matthews, na něhož o pár minut později navázal Hudson Fasching. První třetinu vyhráli Američané na střely drtivým způsobem 22:5.

Na začátku druhé části hry se prosadil také Sonny Milano, jedna z hlavních postav dnešního duelu. Ve 36. minutě se pak poprvé v dnešním zápase prosadil Dylan Larkin.

Ve třetí třetině už Američané trochu ustoupili od své aktivní hry, ke konci zápasu ale ještě přidali dvě branky. Nejdříve se po parádní akci prosadil v 55. minutě kapitán Jack Eichel. V samotném závěru pak ještě svou druhou brankou večera stanovil konečné skóre Dylan Larkin.

USA U20 právě vstřelilo branku!
Sharipov nejdříve dalším neuvěřitelným zákrokem zastavil Larkinův pokus. V akci ale pokračoval Zach Werenski, jehož střelu srazil jeden z německých obránců, na další střelu DYLANA LARKINA už byl ale i Sharipov krátký! Asistence: Hudson Fasching a Zach Werenski.

59:01

Sonny Milano se začátkem poslední minuty dnešního zápasu započal již druhou padesátku střel.

58:35

Schmidpeter je na ledě, Němci hrají v plném počtu.

58:16

Američané už se vyloženě baví hokejem, Chase de Leo z dobré pozice minul branku.

57:41

Eichel se parádně uvolnil, jeho přihrávka ale nenašla hokejku Alexe Tucha, který už ani nepočítal, že by se mohl dostat k zakončení.

57:27

Další střelecký pokus Willa Butchera sražen do rohu.

57:04

Jack Eichel opět pálil, jeho střelu tentokrát srazil Trinkberger.

56:35

Opět se bude vylučovat na německé straně, za hákování míří na trestnou lavici právě autor poslední střely Marc Schmidpeter.

56:12

Brandon Halverson opět s chladnou hlavou likviduje střelecký pokus Marca Schmidpetera z velké dálky.

55:46

Z boje o kotouč u mantinelu v obranném pásmu Německa vzešli vítězně právě němečtí hráči, kteří rozjíždí nový útok.

55:13

Němci nemohou pokračovat dál ve hře, je jim totiž odpískáno postavení mimo hru.

54:57

Hráči USA nemohou pokračovat ve hře, jelikož jim je odpískána hra vysokou holí, vhazovat se tak bude před Halversonem.

54:42

Američané opět s pukem v útočném pásmu, vstřelená branka jim vlila opět novou krev do žil.

Jack EICHEL - 5:0

54:09

Dlouhou pasáž hry bez přerušení přerušuje až pátá americká branka! Tyler Motte přihrál před branku na JACKA EICHELA, který už mohl střílet z první, ještě si ale objel branku, povodil jak brankáře Sharipova, tak Wagnera se Sturmem a pohodlně zasunul puk do odkryté branky! Asistence: Tyler Motte a Alex Tuch.

53:25

Kanadské obecenstvo by přálo Němcům alespoň čestný úspěch, což je znát z mohutného ohlasu při každé německé střele.

52:54

Američané se plácají s pukem ve vlastním pásmu, s postupem času ve třetí třetině se z jejich hry vytratila chuť.

52:08

Louis se střelou zblízka neprosadil, úspěšný nebyl ani v následující akci Hayden.

51:40

Při přechodu do útočného pásma se hráči USA dostali do postavení mimo hru.

51:22

Nyní Brandon Halverson špatně rozehrál a musel rychle spěchat zpátky mezi své tři tyče, neboť Vladislav Filin rychle střílel.

50:51

Američtí mladíci v posledních minutách ale polevili až moc, Němci se trochu dostávají do hry, Halverson ale zatím může zůstat v klidu.

50:05

Třetí třetina se již přehoupla do své druhé poloviny, Američané už se nikam dopředu moc bezhlavě neženou.

49:40

Brandon Carlo svou střelou šikovně hledal hokejku Jacka Eichela, který ale nedokázal usměrnit puk do branky.

48:59

Další sražená střela končí v ochranné síti, vhazovat se bude před Sharipovem.

48:39

Anthony DeAngelo neměl na modré čáře komu přihrát, a tak po několika otočkách na místě pouze poslal puk podél mantinelu dál.

48:07

Rozhodčí nyní odpustili Američanům zakázané uvolnění, nechtějí moc zasahovat do hry.

47:25

Bender je zpátky na ledě, Němci hrají v plném počtu.

47:00

Noah Hanifin se pokusil propálit vše, co mu stálo v cestě. Až na jedinou překážku v podobě Sharipova se mu to povedlo.

46:40

Ilja Sharipov si připisuje další úspěšný zákrok proti střeleckému pokusu Dylana Larkina z vrcholu pravého kruhu.

46:21

Nahození McCoshena končí za brankou, v následné akci neuspěl s dalším pokusem ani Sonny Milano.

45:52

Milano špatně posunul puk po mantinelu a Trinkberger osvobozuje svůj tým.

45:25

Za podražení míří na trestnou lavici již podruhé ve třetí části hry obránce Tim Bender, který ve včerejším zápase s Kanadou dostal cenu pro nejlepšího hráče utkání.

44:49

John Hayden zcela sám před Sharipovem netrefil branku, Američané si ale zahrají další přesilovou hru!

44:36

Markus Eisenschmid se důrazem probojoval k odraženému kotouči, dostal se dokonce až do zakončení, které ovšem Halverson pokryl na své hrudi.

44:00

Po odrazu od americké hokejky se puk dostal až do ochranné sítě, vhazovat se tak bude před Halversonovou brankou.

43:30

43:18

Obránce Will Butcher se dostal až do předbrankového prostoru, z dobré pozice ale minul branku.

42:56

Compherovi další rána bez přípravy nesedla, Američané se ovšem nadále drží s pukem v útočném pásmu.

42:27

J. T. Compher střílel z vrcholu levého kruhu, Sharipov si s jeho pokusem dokázal poradit.

41:51

Američané kombinovali hodně rozvážně, Schmaltzova přihrávka hledala v mezikruží Motteho, puk ale vycestoval až do středního pásma.

41:30

Na trestnou lavici za sekání míří obránce Tim Bender.

41:00

Američané si zahrají přesilovou hru, zatím jim je poskytnuta výhoda.

40:33

Na druhé straně pálil rovněž v dobré pozici Frederik Tiffels, německý útočník ale netrefil branku.

Ostrý vstup do třetí třetiny v podání hokejistů USA.

40:10

Tyler Motte se rychle dostat do úniku, Sharipov ale vytáhl další výborný zákrok!

40:01

Třetí třetina začne přibližně v 3:50.
Druhá třetina nabídla v podstatě obdobnou podívanou jako první část hry, Američané navýšili své vedení o další dvě branky a pohodlně si kráčí za povinnými třemi body, které je posunou v tabulce skupiny A na druhé místo za Kanadu.

Němci byli ve druhé části hry ještě bezzubější než v první periodě a za dnešní výkon si zatím nezaslouží ani pochvalu. Ve 23. minutě se prosadil Sonny Milano, který měl i několik dalších šancí, které nevyužil. Na 4:0 pak ve 36. minutě zvyšoval Dylan Larkin.

Střely na branku: 33:7

40:00

39:31

V závěru druhé části hry se Němci konečně dokázali usadit na menší chvíli v útočném pásmu, ránu Marca Schmidpetera od modré čáry ale Halverson v naprostém klidu pokryl.

39:05

Filin pouze nahodil puk do útočného pásma a rychle prchá na střídačku.

Sharipov předvedl další skvělý zákrok. Jeho lapačka přitahuje střely USA jako magnet.

38:27

Sharipov se opět vyznamenal úžasným zákrokem! Sonny Milano se dostal opět do samostatného úniku, s kličkou do bekhendu si ale na německého brankáře nepřišel!

37:59

Po zakázaném uvolnění Němců se bude vhazovat opět před německou brankou.

37:34

Němci sice získali na malou chvíli kotouč, ani jej ale nedokázali dostat ze svého obranného pásma a už o něj znovu přišli.

37:00

Jack Eichel v další šanci střílel rovněž mimo branku, poté se puk ocitl opět v ochranné síti, vhazovat se bude před německou brankou.

36:36

Ian McCoshen měl nyní hodně času i prostoru na střelu, zamířil ale mimo tři tyče.

36:10

Američané nyní uklidňují hru za vlastní brankou.

35:37

Do samostatného úniku se nyní dostal po vynikající přihrávce Butchera Anthony Louis, branku ale těsně přestřelil.

Dylan LARKIN - 4:0

35:04

Američané přidávají další branku! DYLAN LARKIN zavezl kotouč do útočného pásma, prohnal se kolem Bendera a poté hledal přihrávkou před branku Motteho, před kterým ale puk nešťastně zasáhl Janik Moser, jenž jej poslal za Sharipovova záda! Asistence: Noah Hanifin.

34:36

Po sražené Eichelově přihrávce skončil kotouč až v ochranné síti, vhazovat se bude před Sharipovovou brankou.

34:15

Eisenschmid se vrací na led, Němci se dokázali v oslabení ubránit.

33:46

Sharipov opět zasahuje, tentokrát proti výpadu Alexe Tucha.

33:25

Po pohledné kombinaci a Matthewsově krásné přihrávce napříč celým pásmem pálil u pravé tyčky volný Jack Eichel, Sharipov se ale stihl přesunout a střelu amerického kapitána pokrýt.

33:06

Fasching se vrací na ledovou plochu, Američané hrají v plném počtu.

Fantastický semafor Sharipova po střele J.T. Comphera.

32:38

Sharipov nyní předvedl úžasný zákrok lapačkou proti střele J. T. Comphera!

32:15

Síly na ledě se opět vyrovnají, za hákování je vyloučen Markus Eisenschmid.

31:49

Benderova tvrdá rána od modré čáry pouze orazítkovala zadní hrazení, Němci se ale usazují v útočném pásmu.

31:26

Němcům se ovšem nedaří ani v početní výhodě, nyní se dokonce dopustili zakázaného uvolnění.

31:06

I přes vytrvalý tlak USA se Američané dopustili útočného faulu, na trestnou lavici za nedovolené bránění už míří Hudson Fasching.

30:53

Milano servíroval puk před branku, kde operoval Larkin, jenž se k puku přes těsnou obranu ale nedostal.

30:12

Sharipov nyní vyhlavičkoval střelecký pokus Anthony DeAngela do ochranné sítě, vhazovat se bude po levici německého brankáře.

29:56

DeAngelo vracel puk na modrou čáru, jeho přihrávka byla zablokována, Američané ale zůstávají s pukem usazeni v útočném pásmu.

29:05

Eichel našel na druhé tyči Motteho, jemuž ale nesedla střela, kotouč končí v rohu.

28:47

Němci dnes nejsou schopni se dostat k nějakým střeleckým příležitostem, včera proti Kanadě si ve druhé třetině dokonce připsali na své konto více střel než domácí výběr, dnes je to zatím bída.

28:08

Sudí dlouho nechal hráče bojovat o puk u mantinelu, poté už hru ale přerušil, vhazovat se bude před německou brankou.

27:35

Tuomie už v rovnovážném počtu hráčů na ledě střílel od pravého mantinelu, branku ale přestřelil.

27:19

Hayden se vrací na ledovou plochu, Američané hrají v plném počtu.

26:32

Halverson si v naprostém klidu sebral kotouč po střele Parkera Tuomieho, situace ale byla celkem nebezpečná, z pohledu Němců v dnešním zápase dost výrazná.

26:12

Larkin nyní ušetřil několik cenných vteřin při oslabení a zaslouženě míří střídat.

25:50

Němci kombinují v útočném pásmu, žádné zakončení z jejich snažení ale ještě neplynulo.

25:19

Za hrubost nyní míří na trestnou lavici americký útočník John Hayden.

24:47

Frederik Tiffels si dobře připravil puk na střelu, z mezikruží ale trefil pouze clonícího obránce před sebou.

24:08

Američané opět bojovali o puk v útočném pásmu, Sharipov tentokrát mohl zůstat v klidu.

23:37

Také Wissmann se vrací na ledovou plochu, Němci hrají v plném počtu.

23:22

Wood je na ledě, začíná velmi krátká přesilová hra USA.

Sonny MILANO - 3:0

22:48

Nakonec se ale elitní formace Američanů prosazuje! SONNY MILANO se dostal opět ke kotouči ve středním pásmu, situaci dva na jednoho chtěl vyřešit přihrávkou na Comphera, Moser ale zastavil puk na brankovišti a Milano měl z dorážky lehkou práci! Bez asistence.

22:35

Butcher našel ideálně u tyčky volného Milana, jenžale trefil pouze dobře se přesunuvšího Sharipova!

22:04

Ze souboje o puk jako vítěz vzešel Fasching, jenž rychle našel Dylana Larkina, jehož střela zápěstím z mezikruží končí úspěšným zákrokem lapačkou v podání Ilji Sharipova.

21:37

Síly na ledě se ale rychle vyrovnají, za sekání je vyloučen Kai Wissmann.

21:22

Nyní si Němci ovšem zahrají první přesilovou hru v zápase, za držení protihráče je vyloučen Miles Wood.

21:07

Němci nedokázali vyvézt kotouč z vlastního pásma, ještě před modrou čárou jim byl puk odebrán.

20:30

Eichel to zkusil individuálně, z pravé strany ale z úhlu se svou střelou neuspěl.

20:01

Druhá třetina začne přibližně v 2:59.
První třetina dnešního utkání mezi USA a Německem se vyvíjela zcela dle předpokladů. Američané od úvodních minut tlačili, první branky se dočkali celkem rychle, když se v 5. minutě po vytočení zpoza branky prosadil Auston Matthews.

Druhou branku pak přidal ve 13. minutě Hudson Fasching. Sharipova dvakrát zachránila tyč, největší německou šanci měl v oslabení Pfohl, který ale svůj únik nezakončil gólově. USA tak po prvních dvaceti minutách vede nad Německem 2:0.

Střely na branku: 22:5

20:00

19:52

V závěru první dvacetiminutovky se ještě o vzrušení před Halversonem postaral Janik Moser, jehož střelu americký brankář musel krýt.

19:20

Tuchova tvrdá střela z pravé strany nyní Sharipovovi propadla výstrojí, puk ale končí mimo tři tyče.

19:01

Už běží poslední minuta první třetiny, Američané kombinují na vlastní polovině.

18:36

Hraje se dlouho bez přerušení, což výrazně přispívá plynulé hře, která juniorskému hokeji svědčí.

18:05

Po další chybě v americké rozehrávce se k bekhendové střele dostal Maximilian Kammerer, Halverson jeho pokus v klidu sráží do rohu.

17:23

Fabio Pfohl nahodil od levého mantinelu puk pouze do protějšího rohu, kde o něj ale ještě bojují jeho spoluhráči.

16:52

Anthony Louis se také ukázal divákům, jeho střelu ale Sharipov v klidu sráží do bezpečí.

16:24

Po Tiffelsově střele se na hranici brankoviště dostal k dorážce Dominik Kahun, beton Halversona ale nedokázal přelstít.

15:53

Hudson Fasching nyní dlouho otálel se střelou až mu Němci sebrali puk z hokejky.

15:12

Muller je na ledě, Němci hrají v plném počtu.

15:04

Eichel přenechal puk Matthewsovi, který trefuje opět tyč Sharipovovy branky!

14:35

Američtí hráči se nyní sami vyhnali s pukem až do středního pásma, odpískán ofsajd.

14:07

Will Butcher pálil z pravé strany velmi tvrdě, až při svém pokusu zlomil hokejku. Wagner pak celkem v poklidu vyhazuje přes všechny čáry.

Fabio Pfohl měl obrovskou šanci snížit na rozdíl jedné branky.

13:42

Eichel jako poslední hráč ztratil puk a Fabio Pfohl se řítil zcela sám na Halversona, německý útočník zvolil střelu, netrefil ale vůbec branku!

13:12

USA si navíc zahrají další početní výhodu, za hru vysokou holí je totiž vyloučen německý obránce Jonas Muller.

12:56

Američané se opět usazují v útočném pásmu a snaží se něco vymyslet.

Hudson FASCHING - 2:0

12:30

Akorát v době, kdy se vyloučený Tuomie vracel z trestné lavice, Američané střílí branku! SHaripov ještě ustál střelu Larkina, který ale poté zpoza branky vrátil puk do brankoviště, kde se nejlépe zorientoval HUDSON FASCHING, jenž nadvakrát doklepl puk do sítě! Asistence: Dylan Larkin.

12:12

Larkin našel na druhé tyči volného DeAngelo, jenž ale z ostrého úhlu nezamířil přesně.

11:48

Po trochu uspávací kombinaci Američanů vypálil od modré čáry zápěstím Anthony DeAngelo, Sharipov s menšími problémy zasáhl.

11:17

Sonny Milano se pokusil překvapit Sharipova střelou z velkého úhlu, trefil pouze spodní oblouk branky.

10:51

Mottemu nesedla střela, americký útočník navíc trefil prvního hráče před sebou, který následně i vyhazuje do bezpečí.

10:28

USA si zahraje první přesilovou hru v dnešním zápase, Parker Tuomie si při zastavování Eichela musel pomoct hákováním.

Ukázka dovedností šikovného Alexe Tuche.

10:04

Alex Tuch šikovně vybruslil až před branku, odkud ale střelou zápěstím netrefil prostor mezi třemi tyčemi.

09:41

Na druhé straně z dobré pozice střílel Markus Eisenschmid, střela mu ale příliš nesedla.

09:13

Sharipov si připisuje další úspěšný zákrok proti střele J. T. Comphera z pravé strany.

08:50

Hudson Fasching se individuálně po křídle neprosadil, následný střelecký pokus Dylana Larkina likviduje Ilja Sharipov.

08:23

Puk vypadl mimo hrací plochu, vhazovat se bude ve středním pásmu.

07:56

Sharipov nyní ani nevěděl jak zasáhl proti střele Nicka Schmaltze.

07:21

Němci stejně jako ve včerejším zápase zvýšili na agresivitě, opět tak ale učinili až v době, kdy prohrávají.

06:55

Halverson si připisuje první zákrok v dnešním zápase, střela od modré čáry ho ale nemohla překvapit.

06:27

Alex Tuch se pokusil napodobit Matthewse a rovněž se pokoušel o vyjetí zpoza branky, německý brankář se svými obránci si tentokrát poradil.

05:54

Američtí junioři nyní dlouho kombinovali ve vlastním obranném pásmu, své soupeře ještě dnes k ničemu nepustili.

05:15

Celkem rychle vstřelená branka by měla Američany uklidnit.

Auston MATTHEWS - 1:0

04:44

Američané se ujímají vedení! AUSTON MATTHEWS dostal puk za branku, dokázal se uvolnit od Wagnera a rychlým vyjetím před branku překvapil Sharipova, jemuž propasíroval kotouč někde pod betony za brankovou čáru! Asistence: Nick Schmaltz.

04:11

Sharipov si připisuje další úspěšný zákrok, v následné akci se pak Američané dostali do postavení mimo hru.

03:33

Halverson rychle vytřepal puk ze své výstroje a rozehrává za svou branku.

03:09

Eichel z pravé strany našel mezi kruhy volného Alexe Tuche, jehož střelu likviduje Ilja Sharipov.

02:34

Američtí mladíci ale začali opravdu hodně aktivně, hned v úvodu si už vypracovali několik zajímavých a především gólových situací.

02:02

Faschnig vybídl ke skórování Tylera Motteho, který ale z velmi dobré pozice nedokázal tresti poloprázdnou branku!

01:29

Nick Schmaltz sice našlápl s pukem do útočného pásma, neměl ale absolutně žádnou podporu spoluhráčů.

00:55

Američané začali utkání hodně zostra, Němci se naopak při svém prvním útočném snažení neprosadili.

Sharipova zachránila hned v úvodu zápasu levá tyč.

00:31

Nyní už měl Sharipov značnou dávku štěstí, po ráně Brandona Carla od modré čáry totiž zazvonila tyč německé branky!

00:17

Jack Eichel jako první vyzkoušel Sharipovovu pozornost, německý brankář předvedl úspěšný zákrok.

00:01

Oba týmy jsou již nastoupeny na modrých čarách, po představení se už nebude nic bránit úvodnímu vhazování.
Podobně jako v NHL i utkání na juniorském MS začínají s mírným zpožděním oproti původnímu plánu.
Na ledové ploše se dnes objeví také jeden český zástupce, z pozice čárového sudího bude utkání řídit Miroslav Lhotský, jako hlavní se dnes představí slovenský rozhodčí Baluška.
V obou brankovištích se rovněž představí jiní brankáři než v úvodních utkáních. V brance USA začne Brandon Halverson, Thatcher Demko, jenž odchytal zápas s Finskem, nebyl k dnešnímu zápasu ani nominován. Německou branku pak bude hájit Ilja Sharipov.
V kádru Německa oproti včerejšímu utkání s Kanadou došlo ke změně kapitána. Včera s kapitánským céčkem na prsou nastoupil Markus Eisenschmid, dnes jako lídr povede Němce Dominik Kahun.

USA U20: Halverson (Nedeljkovic) – Butcher (A), Carlo, Hanifin, McCoshen, Werenski, DeAngelo, Collins – Eichel (C), Milano, Tuch – Schmaltz, De Leo, Matthews – Motte, Larkin, Fasching – Compher, Louis, Hayden (A) – Wood. Trenér: Mark Osiecki.

Německo U20: Sharipov (Reich) – Bender, Wagner, Muller, Moser (A), Trinkberger, Wissmann, Säftel, Kurz – Tuomie, Michaelis, Eisenschmid (A) – Tiffels, Kahun (C), Eder – Sturm, Schmidpeter, Pfohl – Filin, Kammerer. Trenér: Pat Cortina.

Rozhodčí: Baluška (SVK), Kaukokari (FIN) – Lhotský (CZE), Malmqvist (SWE).

Pokud byste měli k dnešnímu online přenosu jakékoliv otázky, připomínky nebo dotazy, nebojte se mě kontaktovat na mém Twitteru!
NĚMECKO U20

Němci se letos představují mezi juniorskou elitou potřetí v řadě. V roce 2013 uhájili svou příslušnost v souboji o udržení před Lotyšskem, loni pro změnu uspěli v duelu s Norskem. Také letos se od Němců moc nečeká, jasným cílem pro svěřence kouče Cortiny je záchrana.

Ve včerejším zápase proti domácí Kanadě předvedli Němci výkon, za který se nemusí vůbec stydět. Konečná prohra 0:4 zní sice jednoznačně, Kanaďané ale vstřelili tři branky v přesilové hře. Němci dokonce ve druhé třetině byli aktivnější a přestříleli domácí hráče v poměru 10:6.

První zápas Německa na letošním MSJ:

Německo U20 – Kanada U20 0:4 (0:2, 0:0, 0:2)

Branky a nahrávky: 5. McDavid (Petan, Morrissey), 13. Lazar (McDavid, Petan), 50. Domi (Reinhart), 56. Bowey (Petan, McDavid).

Sestava Německa: Reich (Sharipov) – Muller, Moser, Bender, Wagner (A), Trinkberger, Wissmann, Säftel, Kurz – Wiederer, Tiffels, Kahun (A) – Tuomie, Michaelis, Eisenschmid (C) – Filin, Kammerer, Eder – Sturm, Schmidpeter, Pfohl.
USA U20

Američané se po loňském nepovedeném šampionátu chtějí letos vrátit zpátky na medailové pozice. V posledních pěti letech mladíci ze Spojených států Amerických dokázali dvakrát juniorský šampionát vyhrát (2010 a 2013).

V prvním zápase američtí junioři v pátek porazili Finsko 2:1 po samostatných nájezdech. Největší hvězdou týmu je Jack Eichel, jenž zároveň dělá i kapitána. Známé jméno v útoku je také Sonny Milano, jinak ale trenér Mark Osiecki pozval celkem mladý výběr s několika novými tvářemi.

První zápas USA na letošním MSJ:

USA U20 – Finsko U20 2:1 po náj. (1:1, 0:0, 0:0 – 0:0)

Branky a nahrávky: 14. Tuch (Eichel., Deangelo), rozh. náj. Leo – 2. Rantanen.

Sestava USA: Demko (Halverson) – Butcher (A), Carlo, Hanifin, McCoshen, Werenski, Deangelo, Collins – Eichel (C), Tuch, de Leo – Schmaltz, Milano, Matthews – Motte, Larkin, Fasching – Compher, Wood, Hayden (A) – Louis.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky toho nejlepšího juniorské hokeje, který každoročně nabízí světový šampionát hráčů do 20 let na přelomu roku. Ve třetí hrací den jsou na programu dva zápasy, ve druhém z nich budeme sledovat souboj mezi USA a Německem, utkání začíná ve 2:00!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 02:00.

6:0

Branky a nahrávky: 5. Matthews (Schmaltz), 13. Fasching (Larkin), 23. Milano, 36. Larkin (Hanifin), 55. Eichel (Motte, Tuch), 60. Larkin (Fasching, Werenski)

Rozhodčí: Baluška (SVK), Kaukokari (FIN) – Lhotský (CZE), Malmqvist (SWE)