43:32

Oddechový čas pro zlínské Ševce.

43:32

Tým Ševci Zlín právě vstřelil branku!
A chvíli na to jejich přesila na ledě nese ovoce, Lukáš Chludil skóruje a minutu a půl před koncem utkání zvyšuje na 3:2 pro Ševce.

43:30

Zlín hraje bez gólmana!

43:14

Haas zkoušel parádičku a neuspěl.

41:23

Ďurač v úniku dělovkou nepropálil Hamrlu.

40:48

Kredba u tyče netrefil mezírku mezi Hamrlou a pravou tyčí.

39:58

Haasova střela jen těsně minula pravou tyč Hamrlovy branky.

37:57

Plíšek proti Hamrlovi. Zlínský gólman úspěšnější. Mimochodem, byla to první střela na zlínskou branku v této třetině.

37:47

37:26

Boleslav vyhazuje, Zlín musí až za bránu.

36:47

Vyloučen domácí Haas – vražení na hrazení.

35:34

Boleslavští nedokáží vyvézt puk pryč, Ševci jsou na puku mnohem lepší a hlavně rychlejší.

33:45

Jenže se neosvobodili na dlouho. Ševci obrátili rychle hru a Lukáš Chludil překonává ležícího Hradiského.

33:28

Teprve teď se Boleslavští vyprostili z tlaku.

32:31

Ševci uzamkli Boleslavské v pásmu a bojují o každý metr na ledě.

3:2

Branky a nahrávky: 12. Frömel (Matula), 34. Chludil (Frömel), 44. Chludil – 10. Sluka (Kredba), 20. Ďurač (Peca)

Ševci Zlín 2003: Hamrla (Synek) – Prčík, Čapka, Matula, Šindelek, Nábělek – Cunda, Chludil, Koníček, Háp, Frömel, Ševčík, Kráčalík.

BK Mladá Boleslav: Hradiský – Sluka, Mazancová, Lhota, Kubica, Krédl, Peca, Horák, Andlt, Plíšek, Němeček, Rejzl, Kredba, Medáček, Ďurač, Haas