Tipsport: 4.02 4.0 1.7 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je z mé strany vše, přeji vám příjemný zbytek svátků a u dalšího hokejového přenosu brzy nashledanou! (12:18:56)

Michel Miklík (CHA) -0+0, 2 střely, čas na ledě 19:08

Alexandr Salák (SIB) – 16 zásahů, 3 obdržené branky, úspěšnost zákroků 84,21%

Vhazování: 25/50 – 25/50
Trestné minuty: 8 – 10
Využití přesilovek: 0/5 – 1/4
Ubráněná oslabení: 3/4 – 5/5
Uktání je u konce! Sibir i na podruhé poraží Chabarovsk! Po včerejší výhře 4:1 dnes vítězí 5:3! Do vedení se dostali už ve čtvrté minutě, kdy se prosadil Tarasov. Hosté pak utkání góly Enlunda, Kugryševa a Hersleyho otočili a Sannikov zvyšoval už na 4:1! Domácí ještě dokázali snížit na 3:4, když se prosadil Tarasov a Krysanov. Ve třetí třetině jsme viděli domácí nápor, Miklík trefil pouze břevno a další střely úspěšné nebyly. V závěru při power-play domácích se trefil Monja a bylo hotovo.

60:00

59:44

Z mezikruží ještě pálil Miklík, jeho střela ale přesná nebyla.

Dmitrij MONJA - 3:5

59:08

Sibir právě vstřelil branku!
Sotva Borisov opustil klec, tak se hosté prosazují! DMITRIJ MONJA se dostal k puku ve středním pásmu a trefuje přesně! Asistence: Alexej Kopejkin, Igor Ožiganov.

58:47

Ježov rozjížďí akci z vlastního pásma.

58:11

Střela Rjazanceva prolétla těsně mimo pravé tyčky Salákovo branky!

58:01

Ježov ztratil puk na modré a Sibir vyhazuje.

57:59

Fisenko pouze nahodil puk na Saláka a vynutil si vhazování v pásmu Sibiru.

57:31

Hersleyho nahození tečoval do pásma Monja.

56:47

Koskiranta přihrával z levé strany Hersleymu na modrou, jehož střelu Borisov chytil do náruče.

56:04

Terjajev čeká za brankou Borisova na dostřídání spoluhráčů.

55:25

Od modré pálil Safronov, Sálak vůbec nic neviděl, ale puk prolétl mimo.

55:08

Střela Orlova prolétla mimo. Puk se posléze odrazil od mantinelu a Salák raději přerušil hru.

54:43

Kugryšev nezachytil rozehrávku Hersleyho a puk mají domácí.

54:07

Kugryšev dostal ideální přihrávku od Enlunda, jenže mířil mimo branku Borisova.

3:5

Branky a nahrávky: 4. Tarasov (Mäntylä), 33. Tarasov (TS), 38. Krysanov (Rjazancev) – 10. Enlund (Koskiranta), 14. Kugryšev (Hersley), 20. Hersley (Enlund, Koskiranta), 23. Sannikov (Šumakov), 60. Monja (Kopejkin, Ožiganov)

Amur Chabarovsk: Pečurskij (od 14. Borisov) – Mäntylä, Rjazancev, Ježov, Pereťjagin, Terjajev, Safronov, Loginov – Fisenko, Orlov, Lugin – Tarasov, Miklík, Krysanov – Litovčenko, Achmetov, Kopijenko – Jakovlev, Tverdochlebov, Železnov

HC Sibir Novosibirsk: Salák (Bespalov) – Hersley, Alexejev, Mamašev, Ožiganov, Ignatovič, Gimajev, Bělov – Kugryšev, Koskiranta, Enlund – Monja, Ullström, Kopejkin – Šumakov, Gubin, Sannikov – Bobrov, Vorošilo, Butuzov

Rozhodčí: Vjačeslav Bulanov, Alexander Sojn – Sergej Morozov, Roman Šichanov