Portugalská Primeira Liga

SC Braga – FC Paços Ferreira

3:0

konec (3:0)

22.12.2014, 20:00 • Estádio Municipal de Braga • Lukáš Podleśny (@LukasPodlesny)

Tipsport: 1.62 3.9 4.95 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mě je to pro dnešek vše a přeji vám dobrou noc. (21:55:44)
Je za námi předposlední utkání portugalské ligy před vánoční přestávkou a Braga v něm s přehledem zvítězila 3:0. Všechny branky padly již v prvním poločase a ve druhém si domácí hlídali pohodové vedení. Hosté se dostali do pár zajímavých šancí, ale v té největší trefil Cícero jen břevno Matheusovy brány a ten tak udržel čisté konto.

90+3

90+3

V samém závěru utkání ještě Braga zahrávala roh, který Defendi odvrátil do bezpečí a dnešní utkání je tímto u konce.

90+2

Po rozehrání volného kopu se dostal jeden z domácích k hlavičce, ale své zakončení z velké blízkosti poslal nad.

90+1

Eder odvedl fantastickou práci a vykoledoval si faul v blízkosti rohového praporku na půli Paçose. Za následnou reakci plnou frustrace vidí žlutou kartu Ricardo Ferreira.

90+1

Hlavní rozhodčí dnes nastavuje tři minuty.

90

Braga mohla dokonat debakl, ale před Ederem odvrátil centrovaný míč do bezpečí stoper Paçose Ferreira.

89

Dvakrát nyní faulovali domácí hráči a právě za jeden z faulů vidí žlutou kartu střídající Custódio.

87

Po krásné kombinaci se v tísni dostal k zakončení Cícero, ale právě kvůli tomu, že neměl dost prostoru, nemohl poslat míč do téměř odkryté brány!

87

Hra už je zase na druhé straně, kde se Paços snaží vstřelit aspoň jednu branku.

85

Po předchozím faulu zahrávali volný kop domácí, ale k ohrožení Defendiho brány nedošlo.

84

Po zmařené akci Edera střídají i domácí. Ze hřiště odchází i střelec třetí branky Rafa Silva, místo kterého si posledních pár minut zahraje Custódio.

83

V 83.minutě dochází k druhému střídání hostující celku. Indisponovaného Ricarda střídá Rafael Amorim.

82

Po zablokované střele z hranice malého vápna se hosté dožadovali pokutového kopu, ale o ruku se v žádném případě nejednalo.

81

Hráči Bragy si naprosto zbytečně komplikují pod vědomím velkého vedení život a branka Paçose visí ve vzduchu.

Cícero se skvěle položil do centru hlavou, jeho pokus ale skončil na břevnu.

80

Hostům dnes není přáno! Opět to byl Urreta, kdo centroval do velkého vápna a Cícero hlavičkou orazítkoval břevno Matheusovy brány.