6:1

konec (0:0, 3:0, 3:1)

21.12.2014, 11:00 • ZS Kotlina • Milan Sochor (@minusochor)

To je pro dnešek ode mne z Kotliny vše, tímto se s Vámi loučím a přeji příjemný zbytek nedělního dne. (13:03:53)
Třetí třetina byl na góly nejbohatší, když se nejprve podařilo snížit kladenskému Františku Plihlovi. To bylo však ze strany hostů vše a úřadovali zase domácí. Postupně se trefili Jiří Drobný, Tomáš Chlubna a Jan Krajcigr. Havlíčkův Brod tak jednoznačně svého soupeře přehrál.

60:00

59:57

Z mezikruží se domácím ještě podařilo vystřelit, puk už se pomaličku kutálel za hostujícího gólmana, kam se ale nakonec nedostal a zazněla siréna ukončující tento duel.

59:31

Rebelové kombinují a snaží si vytvořit střeleckou pozici.

59:08

Rebelové budou hrát proti třem Kladenským, David Bodor (KLP) je vyloučen na 2 minuty za hrubost.

59:02

Kladno se osvobozuje dlouhým vyhozením.

58:37

Hostující gólman zasáhl u své pravý tyče a puk přidržel, bude se vhazovat po jeho pravé ruce.

58:15

Aleš Hájek (KLP) je vyloučen na 2 minuty za hrubost a domácí zbytek utkání odehrají v početní převaze, pokud se jim nepodaří vstřelit branku.

57:13

Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
Teď už se ale skóre navyšuje, když se po přihrávce Davida Pazourka prosadil JAN KRAJCIGR, jenž dopomáhá k debaklu kladenského celku! Asistence: David Pazourek.

56:38

Dominik Kittler dostal přihrávku před brankoviště a zakončoval do protipohybu hostujícího gólmana, který šanci dokázal vychytat!

56:09

Ladislav Kaňka udržel puk u své levé tyče a hra je přerušena.

54:52

Jakub Bednár (KLP) dostává osobní desetiminutový trest za nesportovní chování.

54:52

Hosté svoji šanci nevyužili a tak udeřilo na druhé straně. TOMÁŠ CHLUBNA dostal přihrávku za obranu a šel sám na brankáře a střelou zblízka mezi betony kompletuje svůj hattrick! Asistence: Jan Krajcigr.

54:17

Hosté vytvářejí v útočném pásmu tlak a Aleš Hájek trefil z pravé strany tyč!

53:37

Střela Patrika Nováka od modré byla tečována, ale bránu netrefila.

53:02

Domácí nakonec přesilovou hru využívají, když Lukáš Brebera nabil a pravou stranu JIŘÍMU DROBNÉMU, jenž dělovkou prostřelil hostujícího gólmana a připisuje si svůj druhý zásah v utkání! Asistence: Lukáš Brebera.

52:36

Kladno se stále dobře brání a puk je za bránou Petra Spáčila.

52:09

Hosté vyhodili kotouč až do pásma Rebelů a nepovolili domácím přechod přes útočnou modrou čáru.

51:20

Aleš Hájek (KLP) dostává 2 minuty za sekání a Rebelové si zahrají přesilovou hru.

50:50

U střídačky vznikla potyčka a současně jsou vyloučeni na 2+2 minuty za hrubost vyloučeni Pavel Fikáček (KLP) a Martin Polák (HBR), bude se pokračovat ve hře 5 na 5.

50:03

Petr Spáčil i přes zakrytý výhled dokázal zakročit proti střele od modré čáry lapačkou, puk mu sice vypadl, ale domácí obrana ho odklidila.

49:39

Rebelům se nepodařilo přesně rozehrát a puk končí na zakázaném uvolnění.

49:22

David Jaburek se řítil do útočného pásma, neprošel ale přes domácího beka.

48:34

48:25

Puk ležel v klubku těl před Petrem Spáčilem, lépe se zorientovala domácí obrana a vyhodila kotouč přes všechny čáry.

48:10

Puk znovu v pásmu Kladna.

47:50

Kladno se dostalo do útočného pásma, ale domácí se brzy znovu osvobodili.

47:23

Puk je až za bránou Ladislava Kaňky, domácí se bezchybně brání.

46:56

Rebelové však dostali puk do středního pásma a hosty zatím nepouštějí ani přes modrou čáru.

46:34

Martin Polák (HBR) dostává 2 minuty za podražení a oslabí svůj tým.

46:12

Jakub Bednár nabruslil do útočného pásma po levé straně a z kruhu velice tvrdě vypálil, Petr Spáčil však puk pohotovým zákrokem zkrotil lapačkou.

45:08

Jakub Bednár se tlačil do zakončení u pravé tyče, domácím obrana mu ale zablokovala hůl a zakončení znemožnila.

44:04

PZ Kladno právě vstřelilo branku!
Hosté brzy využívají přesilovou hru, po střele Davida Bodora doklepl puk za ležícího gólmana FRANTIŠEK PLIHL a snižuje tím stav utkání! Asistence: David Bodor.

43:43

Dominik Kittler (HBR) je vyloučen na 2 minuty za hákování.

43:29

Domácí se nakonec dostali dopředu a donutili hosty vyhodit na zakázané uvolnění.

43:11

Domácí defenziva obrala Kladno o puk, ale je pod dobrým napadáním.

42:37

Domácí se provinili zakázaným uvolněním, tentokrát se bude vhazovat po levé ruce domácího gólmana.

42:21

Hosté to tedy vyřešili nahozením, které které Petr Spáčil přidržel a bude se vhazovat po jeho pravé ruce.

42:14

Kladno může rozehrávat, ale má problém dostat se přes střední pásmo.

41:29

Střelu zápěstím Jiřího Drobného chytil hostující brankář do své lapačky.

41:17

41:06

Ladislav Kaňka zasáhl proti střele zblízka u své levé tyče.

40:54

Domácí byli zastaveni ofsajdem.

40:34

Kladno se dostalo dokonce ke střele, která byla ale výrazně nepřesná.

40:03

Vhazování vyhráli hosté a mohou nasbírat pár sekund z trestu svého spoluhráče.

40:01

Oba celky na ledě, Rebelové budou hrát ještě minutu a 17 sekund v početní převaze.
Další třetina začne přibližně v 12:26.
Druhou třetinu získali Rebelové ve svůj prospěch, když se odkázali třikrát trefit a díky skvělému Petru Spáčilovi ani jednou neinkasovali. Gólový účet utkání otevřel Tomáš Chlubna, po němž svoji trefu přidal Jiří Drobný. Tomáš Chlubna se následně prosadil i podruhé v zápase a stanovil stav utkání, za kterého hráči odcházejí do kabin.

40:00

39:39

Rebelové kombinují v útočném pásmu, ale Ladislav Kaňka nemusí čelit nebezpečnější ráně.

39:17

Jiří Švec (KLP) dostává 2 minuty za nedovolené bránění a oslabí svůj tým.

39:16

Rebelové se dostali dopředu, když David Pazourek zavezl kotouč po pravé straně a počkal na z druhé vlny najíždějícího Tomáše Chlubnu, jehož střelu pokryl Ladislav Kaňka lapačkou.

38:26

Až teď Petr Veselá střílel z levé strany, Petr Spáčil jeho pokus vytěsnil levým betonem a puk letěl vysoko nad bránu.

37:49

Kladno se podívalo do útočného pásma, domácímu brankářovi ale žádnou práci nepřidělalo.

37:19

Jiří Drobný spěchal za nahozeným kotoučem, byl u něj dříve, ale hostující obrana ho poté dokázala zastavit.

36:05

Jan Lobo puk nabil TOMÁŠI CHLUBNOVI mezi kruhy, jenž se do puku pořádně opřel a jeho nechytatelná dělovka zapadla k levé tyči hostující klece! Asistence: David Pazourek, Ondřej Hlídek.

35:11

Hosté se hnali dopředu, puk si vzal z druhé vlny najíždějící Roman Jaburek, jeho tvrdá rána ale letěla vysoko nad bránu.

34:40

Další zákrok domácího muže s maskou, který předvádí výborný výkon.

34:31

33:19

Obrovská šance hostů, kladenští útočníci třikrát doráželi na poloodkrytou klec domácích, Petr Spáčil tam však dokázal nechat natažený beton, který hosté nedokázali přestřelit!

32:48

Domácí se však dobře brání a vyhodili puk přes všechny čáry.

32:31

Jiří Drobný (HBR) opět jako důležitý muž momentu, tentokrát však už ne v tolik příjemné situaci, jelikož dostává 2 minuty za sevření puku.

31:50

Jiří Drobný hledal žabičkou Lukáše Breberu mezi kruhy, puk však ze vzduchu dokázal sebrat hostující obránce.

29:28

Tomáš Chlubna napřáhl ke střele v prostoru mezi kruhy, tvrdý projektil se jen otřel o lapačku hostujícího gólmana a skončil těsně vedle levé tyče!

29:06

Rebelové jdou do dvoubrankového vedení! Lukáš Brebera předložil puk JIŘÍMU DROBNÉMU, jenž se zblízka dokázal prosadit! Asistence: Lukáš Brebera.

28:40

Adam Němec dostal na modré čáře nabito od Jiřího Drobného, který mu puk šikovně přistrčil, střela však narazila do prvního bránícího hráče.

27:57

Zakázané uvolnění domácího celku.

27:34

Martin Polák hledal mezírku mezi betony hostujícího gólmana, ten však nohy přitiskl k sobě včas.

26:59

26:53

Tomáš Chlubna zachytil kotouč na obranné modré čáře a ujížděl dopředu, jeho bekhendový blafák skončil na levém betonu Ladislava Kaňky!

26:23

Kladnu se nepodařilo rozehrát přesně a provinili se zakázaným uvolněním.

25:49

Domácí se dokázali osvobodit a dlouhým vyhozením se osvobozují.

25:17

Kladno kombinuje v útočném pásmu.

24:59

Dominik Kittler (HBR) je vyloučen na 2 minuty za vysokou hůl, hosté tak mají šanci odpovědět na domácí branku.

24:49

Domácí jdou do vedení! Puk putoval od Lukáše Brebery přes Dominika Kittlera k TOMÁŠI CHLUBNOVI, jenž dokázal kotouč dostat až za záda Ladislava Kaňky! Asistence: Dominik Kittler, Lukáš Brebera.

24:18

David Pazourek bojoval o puk v rohu útočného pásma, proti přesile ale neuspěl a útok mohou založit hosté.

23:35

Domácí chybně rozehráli a tak mohl jít dopředu Petr Veselý, na modré čáře ho však čistým bodyčkem poslal k ledu domácí obránce a Kladno se vystavilo do ofsajdu.

22:34

Jaromír Vlček střílel od pravého mantinelu, puk Ladislavu Kaňkovi z lapačky vypadl a tak mu pomohli jeho spoluhráči.

21:33

Kladenští si vytvořili tlak v útočném pásmu, domácí se dokázali ubránit. Střelu Matěje Černého z mezikruží vytěsnil domácí gólman betony.

20:53

Tomáš Chlubna pronikl do útočného pásma po levém křídle a zkoušel zakončit z velkého úhlu bekhendem, hostující klec se mu nepodařilo trefit.

20:03

Na vhazování byli úspěšnější hosté, k puku se ale rychle dostal Tomáš Chlubna, kotouč byl však brzy zbaven.

20:01

Na hrací ploše se objevují oba celky. První z kabin vycházeli hosté, Rebelové je následovali. Na led už míří i trio rozhodčích, druhá třetina za malou chvíli začne.
Další třetina začne přibližně v 11:45.
V první části hry jsme branku neviděli. Šance si vytvořily oba celky, ale nebezpečněji vyhlížely útoky Kladna. Petr Spáčil se vyznamenal výbornými zákroky a v těchto momentech podržel svůj tým.

20:00

19:53

Rozhodčí přerušuje hru, u střídačky zůstal ležet otřesený David Pazourek, ke kterému spěchá zdravotnice. Vše snad bude ale v pořádku.

19:12

18:57

17:59

Patrik Novák objel domácí bránu a zakončoval kolem pravé tyče Petra Spáčila, který tam natlačil svůj beton. Nebylo zřejmé, kde se puk nachází, všichni tak upřeli svůj zrak na pana rozhodčího, který upažil rukama. Hosté se pochopitelně trošku zlobí, branka však nepadla!

17:39

Kladno vyhazuje na zakázané uvolnění.

17:12

Počet hráčů na ledě se vyrovná, Lukáš Brebera (HBR) je vyloučen na 2 minuty za vysokou hůl.

16:57

Dlouho to hostům ale nevydrželo a jdou znovu do oslabení, Matěj Černý (KLP) se provinil podražením.

16:46

PZ Kladno přečkalo dlouhé oslabení bez újmy.

16:12

Hosté jsou ve čtyřech.

15:57

Kladenský brankář si poradil se střelou zblízka a po následném vhazování se hosté osvobodili dlouhým vyhozením.

15:36

Domácí dostaly soupeře pod tlak a na konci kombinace stál Jaromír Vlček, jehož ránu od modré čáry k protější tyči schoval Ladislav Kaňka do své lapačky.

14:46

Petr Veselý (KLP) ale ve svém pásmu vyhodil puk přímo přes mantinel a dostává 2 minuty za zdržování hry, Rebelové budou hrát proti třem Kladenským.

14:40

S pukem na holích ale hrají hosté a sbírají drahocenné vteřinky.

14:12

Aleš Hájek (KLP) obdržel dvouminutový trest za sekání, domácím se nabízí druhá přesilová hra.

14:09

Václav Motl to zkoušel bekhendem od modré čáry, trefil betony hostujícího brankáře.

13:17

Domácí dobře napadali rozehrávku hostů v jejich vlastním pásmu a ke střele se nakonec dostal Martin Polák, jehož ránu vytěsnil Ladislav Kaňka svojí vyrážečkou.

12:37

A uklidila ho na zakázané uvolnění, hra se tedy stěhuje opět před Petra Spáčila.

12:31

Střelu Matěje Černého z prostoru mezi kruhy domácí gólman vyrazil jen před sebe, puk však stačila uklidit domácí obrana.

10:31

Daniel Himl poslal puk přes brankoviště, kam ho ještě vracel František Plihl, puk ním projel nikým netečován za zády domácího gólmana. Tato dvojice si celou situaci zopakovala ještě jednou, když druhý jmenovaný dostal přesnou přihrávku k pravé tyči, kde ale fantastický zákrok předvedl Petr Spáčil, když se stihl přesunout a chytit puk do lapačky!

10:05

Jiří Drobný střílel zápěstím z pravého kruhu, puk ale zamířil těsně nad hostující klec.

09:39

V rohu vlastního pásma zůstal ležet Václav Motl a tak rozhodčí raději přerušuje hru, domácí hokejista snad bude v pořádku, na střídačku odjíždí za pomoci spoluhráčů po svých.

09:08

Hosté se provinili zakázaným uvolněním a tak se bude vhazovat po levici Ladislava Kaňky.

08:54

Adam Němec napálil kotouč od modré čáry, tento pokus ale zastavil obránce Kladna.

08:22

Petr Spáčil vůbec neviděl střelu Jiřího Švece z pravého kruhu, ten však domácí bránu minul.

08:02

Hra se stěhuje před domácího gólmana, Havlíčkovu Brodu byl odpískán úmyslný ofsajd.

07:08

Na druhé straně musel vytáhnout povedený zákrok Ladislav Kaňka, když se dokázal pravým betonem natáhnout k tyči, aby zabránil zakončení do prázdné brány.

06:55

Jakub Bednár se snažil o střelu z mezikruží, byl však zablokován domácí defenzivou.

06:22

Rebelové vepředu brzy ztratili kotouč a tak do rychlého protiútoku mohlo vyrazil Kladno, svoji akci ovšem zakončilo nepřesně.

05:41

Laxní rozehrávku hostů v jejich pásmu Rebelové zachytili a nebezpečnému zakončení zabránila jen jejich vlastní nepřesná přihrávka.

05:09

04:45

Domácí se usadili v útočném pásmu a kombinují, k vážnější šanci to ovšem zatím nevede.

03:56

Kapitán Kladna Petr Veselý ve vlastním oslabení ujel dopředu, v levém kruhu se uvolnil přes obránce a pokračoval sám na brankáře, svůj bekhendový blafák ale poslal jen těsně vedle levé tyče!

03:09

Patrik Novák (KLP) dostává 2 minuty za podražení.

02:52

Josef Šroubek dostal zajímavou nabídku u pravé tyče, puk však mezi tři tyče neusměrnil.

02:03

Daniel Himl vyzkoušel z mezikruží pozornost Petra Spáčila, ten vytěsnil střelu vyrážečkou.

01:49

Útočná snaha hostů je zastavena na modré čáře ofsajdem.

01:07

Dominik Kittler nahazoval puk do brankoviště ze záporného úhlu, puk se ale nebezpečně odrazil a Ladislav Kaňka jej raději přikryl lapačkou.

00:24

Tomáš Chlubna se tlačil dopředu, ale kousek za modrou čarou byl od puku odstaven.

00:03

Rebelové vyhráli úvodní vhazování a mohou postupně zakládat útok.

00:01

Oba týmy se již pozdravily na modrých čarách, po rituálech u branek nebude zápasu nic bránit, aby začal.

HC Rebel Havlíčkův Brod: Spáčil (Zelený) – Lobo, Mendl, Krajcigr, Vlček, Němec – Motl, Brebera "C", Chlubna "A" – Hlídek, Pazourek, Drobný – Přibyl, Kittler, Polák – Málek

PZ Kladno: Kaňka (Frolík) – Hájek, Novák, Procházka, Fikáček, Dolejší, Keller, Krejčík, Bednár, Veselý "C", Šroubek, Černý, Plihl, Bodor, Švec, Himl, Jaburek

Rozhodčí: Hejduk – Kotlík, Zídek.
Vítáme vás u on-line přenosu osmého kola skupiny o postup ligy juniorů, ve kterém se utká domácí HC Rebel Havlíčkův Brod a PZ Kladno. Utkání začíná v 11:00.

6:1

Branky a nahrávky: 25. Chlubna (Kittler, Brebera), 30. Drobný (Brebera), 37. Chlubna (Pazourek, Hlídek), 54. Drobný (Brebera), 55. Chlubna (Krajcigr), 58. Krajcigr (Pazourek) – 45. Plihl (Bodor)

Rozhodčí: Hejduk – Kotlík, Zídek