2:7
konec (1:3, 1:3, 0:1)
21.12.2014, 17:00
TJ Hluboká nad Vltavou – HC David Servis Č. Budějovice
2:7
konec (1:3, 1:3, 0:1)
Branky a nahrávky: 13. Černý (Miler), 22. Miler (Žlůva) – 8. Chaloupka (Suchánek, Fleischman), 11. Korbela (Hanzal, Šulčík), 15. Korbela (Hanzal, Šulčík), 33. Suchánek (Tupý, Mrázek), 37. Šulčík (Chaloupka), 38. Mrázek (Suchánek, Chaloupka), 58. Mrázek
Karty:
Neproměněná penalta:
TJ Hluboká nad Vltavou:
Dašek (Dědič) – Bělohlav, Král, Dušek, Heřmánek, Formánek, Žlůva, Moudrý, Miler, Černý, Troup, Oulík, Mavrenz, Švec, Víšek
Náhradníci:
Trenér:
HC David Servis Č. Budějovice:
Vojta (Jágr) – Chaloupka, Mrázek, Cikán, Zíka, Tupý, Brus, Suchánek, Hanzal, Šulčík, Dal. Mikeš, Korbela, Mrázek, Dan. Mikeš, Sumerauer, Michel, Fleischman, Pražák, Janda
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí:
Diváci:
1. třetina | ||||
07:14 | ||||
10:30 | ||||
12:57 | ||||
14:47 | ||||
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
21:12 | ||||
33:00 | ||||
36:01 | ||||
37:34 | ||||
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
57:51 | ||||
Konec |
Los Angeles – Arizona *22:00 4:2
Buffalo – Colorado 01:00 1:5
Toronto – Philadelphia 01:00 4:7
New Jersey – Washington 01:00 0:4
NY Islanders – Tampa 01:00 3:1
Carolina – NY Rangers • po s.n. (0:1) 01:00 2:3
Columbus – Chicago • po s.n. (2:1) 01:00 3:2
Montreal – Ottawa 01:10 4:1
Pittsburgh – Florida 01:10 3:1
Minnesota – Nashville • po prodl. 02:00 5:6
Vancouver – Calgary • po prodl. 04:00 3:2
San Jose – St. Louis • po prodl. 04:30 3:2
Fan Club HC Pardubice – AHC Phantoms Chomutov 08:00 0:10
HC Sharks Most – Fan Klub HC Kometa Brno 08:00 4:2
Fan Club Karlovy Vary – HC CHEZA Litvínov 09:00 2:2
HC Pilsfans 2009 – Fanklub HC Sparta Praha 09:00 0:2
Fan Klub HC Kometa Brno – Fanklub Lev Praha 11:00 4:1
HC Sharks Most – Fan Club Karlovy Vary 11:15 5:1
HC CHEZA Litvínov – Hradečtí Lvi 12:00 6:3
AHC Phantoms Chomutov – Fanklub HC Sparta Praha 12:15 8:3
Fan Club HC Pardubice – HC Pilsfans 2009 13:15 0:5
AHC Phantoms Chomutov – HC CHEZA Litvínov 14:00 3:5
HC Sharks Most – Fan Klub HC Kometa Brno 14:10 3:2
Fan Klub HC Kometa Brno – AHC Phantoms Chomutov 15:30 4:6
HC CHEZA Litvínov – HC Sharks Most 16:40 1:6
60:00
57:51
Autorem branky je FRANTIŠEK MRÁZEK.
40:01
40:00
37:34
Autorem branky je FRANTIŠEK MRÁZEK. Asistence: Rudolf Suchánek a Lukáš Chaloupka.
36:01
Autorem branky je ROMAN ŠULČÍK. Asistence: Lukáš Chaloupka.
33:00
Autorem branky je RUDOLF SUCHÁNEK. Asistence: Tomáš Tupý a František Mrázek.
21:12
Autorem branky je JOSEF MILER. Asistence: Ondřej Žlůva.
20:01
20:00
14:47
Autorem branky je JAROSLAV KORBELA. Asistence: Jiří Hanzal a Roman Šulčík.
12:57
Autorem branky je MILAN ČERNÝ. Asistence: Josef Miler.
10:30
Autorem branky je JAROSLAV KORBELA. Asistence: Jiří Hanzal a Roman Šulčík.
07:14
Autorem branky je LUKÁŠ CHALOUPKA. Asistence: Rudolf Suchánek a Petr Fleischman.
00:01
TJ Hluboká nad Vltavou: Dašek (Dědič) – Bělohlav, Král, Dušek, Heřmánek, Formánek, Žlůva, Moudrý, Miler, Černý, Troup, Oulík, Mavrenz, Švec, Víšek
HC David Servis Č. Budějovice: Vojta (Jágr) – Chaloupka, Mrázek, Cikán, Zíka, Tupý, Brus, Suchánek, Hanzal, Šulčík, Dal. Mikeš, Korbela, Mrázek, Dan. Mikeš, Sumerauer, Michel, Fleischman, Pražák, Janda.