18.12.2014, 18:00 • ČEZ Arena Pardubice. • Adam Joska (@AdamJoska2)

Konec zápasu. (20:09:43)

62:14

Pardubice právě vstřelily branku!
Kusého ránu ještě dokázal hustující gólman vyrazit lapačkou před sebe, ale na dorážku ONDŘEJE VÁLY už nestačil. Asistence: Denis Kusý a Martin Krajňák.

61:47

Ani Kusého střela k Skřebskému neprošla.

60:59

Pipkova dělovka příklepem od modré čáry byla sražena mimo tři tyče Liberce.

60:29

Po vyhraném vhazování se domácí ujali puku a kombinují v útočném pásmu.

60:22

Oddechový čas pro domácí.

60:22

Michal Beránek (LIB) vyloučen na dvě minuty za podražení.

60:08

U kotouče jsou Pardubice, ale Liberec je aktivně napadá.

60:01

Po šedesáti minutách je stav nerozdhodný 5:5, o vyrovnávají branku se dvě minuty před koncem zákldní hrací doby při hře bez brankáře postrala Jakub Jedlička. Následovat tak bude po krátké přestávce prodloužení.

60:00

59:33

Krajňákova přihrávka z levé strany před bránu na Kusého neprošla.

59:00

Probíhá poslední minuta třetí třetiny.

57:59

Liberec právě vstřelil branku!
Hostům se sice nejprve nedařilo dostat poskakující kotouč v předbrankovém prostoru do brány, ale nakonec se o vyrovnávající branku postrala JAKUB JEDLIČKA. Asistence: Tomáš Nezbeda a Jan Ordoš.

57:30

Hostující gólman zůstal na středačce, Liberec bude hrát v šesti hráčích v poli!

57:30

Oddechový čas pro hosty.

57:30

Sražený Ordošův střelecký pokus skočnil pouze v ochranné síti.

57:04

Odražený kotouč skončil na pardubické střídačce, bude se vhazovat ve středním pásmu.

56:33

Kusý si šikovně obhodil dva hráče a jel po pravé straně pouze na jednoho obránce, místo střely zvolil přihrávku na Pipka, který však poté mířil jen do Skřebského.

6:5

Branky a nahrávky: 12. Vála (Bažant, Panna), 17. Kusý (Krajňák), 19. Petira (Kysela, Havrda), 23. Vála (Nedbal, Budík), 36. Vála (Petira), 63. Vála (Kusý, Krajňák) – 1. Suska (Ordoš), 9. Huňa (Beránek, Havlas), 21. Ordoš (Beránek), 33. Jedlička (Ordoš), 58. Jedlička (Nezbeda, Ordoš)

HC Dynamo Pardubice: Husár (Klouček) – Petira, Vácha, Franc, Budík, Bažant, Nedbal, Vála – Chvojka, Havrda, Barkóci, Kusý, Rohlík, Pipek, Kysela, Krajňák, Panna.

Bílí Tygři Liberec: Skřebský (Pírs) – Mroz, Mrázek, Šír, Arlt, Beránek, Husa, Divila, Tržnický – Babec, Suska, Huňa, Jedlička, Lakatoš, Nezbeda, Ordoš, Žďárský, Havlas, Paločko, Heřmánek.

Rozhodčí: Kareš – Kis, Lučan