HC Dukla Senica – HK 32 Liptovský Mikuláš

4:1

konec (0:0, 3:0, 1:1)

17.12.2014, 18:00 • Zimný štadión Senica • Petra Beblavá sk

Po tretinách 0:0, 3:0,1:1 sa zápas končí. Hráči si podajú ruky a bude nasledovať tradičná ďakovačka a Peksovo číslo na pobavenie divákov.

Ďakujem vám za sledovanie prenosu, dúfam, že zostanete portálu Onlajny.eu verní a želám pekný zvyšok večera. (20:07:25)

60:00

59:20

Obaja bitkári dostali za hrubosť dve minúty a taktiež 10 minút za nešportové správanie. Hrá sa však 4 na 4.

59:20

Uhrík držal Blaškovi hokejku, začala strkanica a následná bitka. Kohútov museli rozdeliť rozhodcovia.

59:00

Zostáva posledná minúta dnešného stretnutia.

58:09

Krásna kombinácia domácich, no Penákovu strelu vyrazil Hollý ľavým ramenom.

57:19

Hollý má plné ruky práce, ale počína si výborne. Seničania už hrajú na krásu.

56:00

Po dlhej dobe závar pred Hollým, brankár hostí si však dobre poradil s každým pokusom.

55:25

Janček bol teraz pred bránou tiesnený domácim obrancom, inak by určite puk poslal nad ležiaceho Peksu.

54:21

Kapitán Senice nechcene ohrozil striedačku hostí, keď vypálil puk, ktorý skončil medzi hráčmi. Tí na neho vrhali prekvapené pohľady a Reissmuller len pokrčil ramenami a pozrel na čepel svojej hokejky.
Dnešné stretnutie sleduje 479 divákov.

52:30

Pred Peksom vznikla menšia šarvátka, ktorú rozhodcovia rozohnali.

52:05

Macík ovi chýbali milimetre, aby prekonal domáceho brankára, no pri ňom dnes stojí šťastena.

50:33

Domáci v plnom počte.

50:12

Hostia nehrajú presilovku zle, ale ešte nedokázali počas necelých 4 minút prekonať brankára Senice.

49:22

Strela hostí mierila do Peksovej lapačky. Brankár z Moravy však spravil ešte "salto", aby pobavil prítomných divákov.

49:01

Obrovské šťastie mal Peksa, ktorý chytil strelu i vyrazil všetky dorážky.

48:33

Surovka (SE) dostáva menší trest za nedovolené bránenie v hre.Hostia tak hrajú 5 na 3. Podarí sa im znížiť?

47:40

Vylúčenie na strane domácich si ide sadnúť Reissmuller(SE) za držanie.
Roháč (LM) dostal 10+10+DKZ.

46:17

Chvíľu to vyzeralo akoby hostia odmietali ďalej hrať, ale napokon sa teda postavili na buly a pokračuje sa v hre.

4:1

Branky a nahrávky: 23. Vereš (Všetečka, Penák), 24. Videlka (Blaško, Gula), 34. Vereš (Všetečka, Blaško), 45. Kalináč (Mikéska, Všetečka) – 43. Piatka (Poliaček, Uhrík)

HC Dukla Senica: Peksa – Reissmuller (C), Gula, Janík, Loydl, Všetečka, Mikéska, Zábojník, Fian – Jurák, Kalináč, Lichanec – Lantoš, Surovka, Mikolášek – Brzobohatý, Vereš, Penák – Daniel, Videlka, Blaško

HK 32 Liptovský Mikuláš: Hollý – Holiga, Moravčík, Kadlubiak, Školiak, Janči, Mezovský, Nitriansky, Oravec – Kuric (C), Bartík – Klimčík, Trochta, Roháč – Poliaček, Piatka, Legerský – Števuliak, Uhrík, Janček – Macík

Rozhodčí: Krist – Valo, Tvrdoň