konec (0:2)

17.12.2014, 20:45 • Goldsands Stadium • Martin Augustin (@ogy_16)

Tipsport: 4.0 3.47 1.77 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To už je z mé strany vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek večera! (22:44:13)
Fotbalisté Liverpoolu zvítězili na trávníku Bournemouthu 1:3 a postupují tak do semifinále Capital One Cupu. Hosté dominovali zejména v první půli, kterou po gólech Sterlinga a Markoviće vyhráli 0:2. Krátce po přestávce se pak podruhé v zápase trefil Raheem Sterling a teprve poté se dostal do hry i domácí lídr druhé nejvyšší soutěže. V 57. minutě Dan Gosling snížil na 1:3 a později mohl stejný hráč přiblížit svůj tým na rozdíl jediného gólu, ale to by jeho téměř dokonalou ránu nesměla zastavit branková konstrukce.

90+3

90+3

Hráči Liverpoolu dohrávají zápas s míčem na kopačkách. Ze sektoru hostujících fanoušků se ozývá chorál You'll Never Walk Alone.

90+1

Zpoza vápna vypálil Ritchie. Jones si s jeho přízemní ranou poradil a má balón v rukavicích.

90+1

Rozhodčí Clattenburg nastaví ještě tři minuty.

90

Střídání v týmu Liverpool FC: ze hřiště odchází Steven Gerrard, přichází Fabio Borini.

89

Hosté po standardní situaci odvrátili míč pouze k Francisovi, který ho poslal zpět do šestnáctky, kde se dostal k hlavičce Cargill. Mladý stoper Bournemouthu namířil pouze do středu brány, kde stál připravený Jones.