Španělský pohár

UD Almería – Real Betis

2:1

konec (0:0)

16.12.2014, 22:00 • Estadio de los Juegos Mediterráneos, Almería • Martin Dvořák

Tipsport: 2.4 3.03 2.8 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (23:51:53)
Dnešní odvetné utkání končí vítězstvím domácího týmu, který zdolává Betis Sevilla 2:1. Utkání to bylo spíše průměrné, ani jeden z týmů si nevytvořil déle trvající převahu, na šance byl zápas také skoupý, můžeme být rádi, že alespoň v závěru zápasu se hrál dobrý fotbal. Do další fáze Copa del Rey tak postupuje UD Almería, pro Betis Sevilla dnes pohárová pouť končí.

90+3

Rubén Castro nedává!

90+2

Tým Real Betis neproměnil pokutový kop, Rubén Castro pouze "orazítkoval" břevno, aby poté míč ještě zasáhl hlavou, ale nasměroval ho tentokrát mimo branku.

Penaltový zákrok

90+2

Byla nařízena penalta ve prospěch Betisu poté, co se pod nohy pronikajícího Moliny vrhl gólman Julián. Útočník Betisu tomu hodně přidal, ale sudí píská, není co řešit.

90

Lavička Almeríi již netrpělivě vyhlíží časomíru, kouč Juan Ignacio Martínez je však ledově klidný, nenechává na sobě znát emoce, byť je úspěch Almeríi už jistý.

89

Předposlední minuta řádné hrací doby, hosté drží míč, ale v uctivé vzdálenosti od branky Almeríi.

87

Almería zůstává u míče, na polovině Betisu, ale nakonec je z toho pouze rohový kop pro domácí.

86

Co vymyslí Piccini s míčem na pravé straně? Nic, nakonec alespoň Pacheco vybojoval rohový kop pro Almeríi.

84

Žlutou kartu dostává Corona (UD Almería) za zdržování.

83

Volný kop pro Almeríi, na polovině Betisu, cenné vteřiny pro domácí tým.

82

Již se hraje, ale snažení hostů končí faulem, příliš agresivní byl napadající Parquis.

81

Domácí Azeez nyní bojuje na trávníku s křečí.

80

Posledních deset minut, hosté sice snížili na 1:2, stále mají ale k postupu hodně daleko.

Damien PERQUIS - 2:1

78

Real Betis právě vstřelil branku!
No vida, hosté se prosazují po rohovém kopu, kdy se domácím nepodařilo míč odehrát do bezpečí a DAMIEN PERQUIS tak zakončoval z malého vápna neomylně.

78

Hosté měli k dispozici volný kop, míč ale míří mimo branku, rohový kop.

77

Za tohoto stavu se již hostům bude těžko něco s výsledkem dělat a je čím dál pravděpodobnější, že pro Betis jsou to poslední minuty v Copa del Rey.

Jonathan ZONGO - 2:0

75

Almería právě vstřelila branku!
To se vidí opravdu málokdy! JONATHAN ZONGO si bere míč na půlící čáře, pohledem zkontroluje postavení gólmana soupeře a pak prostě napálí míč směrem na branku. Gólman Giménez spěchá do branky, ale "padající list" již nedokáže vytěsnit mimo, parádní gól!

73

Nedorozumění v defenzivě Almeríi, kterého ale nedokázal využít Rubén Castro.

71

Žlutou kartu dostává Trujillo (UD Almería).

71

Hosté nyní zkouší něco vymyslet u půlící čáry, nakonec jim pomáhá faul Trujilla.

70

Poslední dvacetiminutovka dnešního odvetného utkání, za tohoto stavu postupují domácí.

67

Střídání v týmu UD Almería: ze hřiště odchází Wellington Silva, přichází Teerasil Dandga.

67

Střídání v týmu UD Almería: ze hřiště odchází Verza, přichází Quique.

66

Nakonec musí zasahovat gólman Giménez, který se tam vrhl pod nohy jednomu z hráčů Almeríi.

65

Wellington posílá míč do vápna, ale defenziva Betisu odvrací.

63

Střídání v týmu Real Betis: ze hřiště odchází Kadir, přichází Pacheco.

62

Hosté si chtěli vymoci penaltu, sudí Velasco byl proti.

61

Žlutou kartu dostává Piccini (Real Betis).

61

Je za námi hodina hry, domácí vedou a jsou tak blízko postupu do další fáze.

MÍCHEL - 1:0

59

Domácí rozehráli volný kop z pravé strany, následoval centr do vápna, kde se mezi obránci Betisu dokázal prosadit MÍCHEL, jehož střela končí v brance.

58

Reyes fauluje na vlastní polovině, volný kop Almeríi z pravé strany.

57

Střídání v týmu Real Betis: ze hřiště odchází Rennella, přichází Cejudo.
Střídání v týmu Real Betis: ze hřiště odchází Ceballos, přichází Ruben Castro.

53

Giménez má znovu míč ve své moci a vykopává.

51

Útočný faul Casada na polovině Almeríi, domácí rozehrávají.

50

Žlutou kartu dostává Perquis (Real Betis).

50

Stejně tak i nyní hosté musí zahrávat "malou domů", Giménez bleskově vykopává.

49

Pas na levou stranu, kde míč zpracovává Dos Santos, který ale raději vrací míč zpět do defenzivy.

48

Domácí rozehrají volný kop z půlící čáry.

46

Žlutou kartu dostává Bifouma (UD Almería).

46

Druhý poločas začne přibližně v 23:02.
V prvním poločase branka nepadla, sudí Velasco ukončil půli po vypršení pětačtyřiceti minut, v nichž jsme sledovali spíše průměrný fotbal, s minimem šancí. Doufejme, že to ve druhé půli bude o poznání lepší.

45

44

Wellington Silva nezachytil pas od Bifoumy, ale míč byl tečován, aut pro Almeríu.

42

Xavi Torres centruje z pravé strany, míč letí do vápna Almeríi, kde ho chytá Julián.

41

Ale po útočném faulu Jorge Moliny na bránícího Dos Santose to již neplatí.

41

Hosté toho hned využili k rychlému brejku, ale zasáhl gólman Julián, hosté přesto zůstávají u míče.

40

Poslední pětiminutovka prvního poločasu, na levé straně, u pokutového území soupeře, se něco snaží vymyslet Wellington Silva, který ale nepřesně odcentroval.

38

Almería získala v posledních minutách zřetelnou převahu, dočkáme se gólu do konce prvního poločasu?

36

Zongo nyní nepřešel ve vápně přes bránícího hráče Betisu a nedostal se ani ke střele.

35

Wellington Silva pálí uvnitř pokutového území Betisu, z levé strany, Giménez skvělým zákrokem vyráží nohama mimo.

34

Domácí to nyní zkouší po pravé straně, jejich postup přibrzdil faul soupeře ve středu hřiště.

33

Nepřesnost na obou stranách sráží kvalitu předváděného fotbalu.

32

Xavi Torres centruje do vápna, kde si míč "sbírá" Julián, který tak bude moci rozehrát.

31

Volný kop pro Betis, hosté rozehrají ze střední vzdálenosti, na polovině Almeríi.

29

Útočí domácí, zatím docela aktivní Bifouma se dostává ke střele zpoza vápna, branku Betisu ale přestřeluje.

28

Autové vhazování Betisu, z pravé strany, na polovině Almeríi.

26

Piccini faulován na vlastní polovině, hosté tak získávají míč.

24

Nakonec se míč dostává k Juliánovi, který vykopává.

23

Dos Santos padá po souboji s Molinou, ale není to faul, hosté zůstanou u míče.

21

Hosté nakopávají míč dopředu, pouze tak překonat nyní napadajícího soupeře.

20

Autové vhazování domácích, míč míří zpět do obrany, následně až k brankáři Juliánovi.

19

Hosté měli k dispozici dva rohové kopy, ale ani z jednoho se neprosadili, nyní již opět domácí něco zkouší vymyslet na polovině Betisu.

18

Julián se nyní blýskl při střele pronikajícího Moliny, která se uvnitř vápna z levé strany, dostal ke střele.

17

Odkop od branky Almeríi, hosté získávají míč.

15

Míchel vhazuje z pravé strany, na polovině Betisu, který ale záhy míč odkopává až na polovinu domácího týmu.

14

Povedená kombinace Almeríi, z levé strany, ale Michel neprošel přes dvojici bránících hráčů soupeře.

12

Dani Giménez si "došel" pro míč a lapil ho do svých rukavic, nyní rozehrává od branky Realu Betis.

11

Corona rozehrál, obrana Betisu odvrací na roh, domácí rozehrají z levé strany.

10

A hra je zatím dost často kouskována fauly, po jednom takovém mají míč domácí, na polovině Betisu.

10

Z volného kopu se hosté neprosazují, míč opět míří pouze nad branku Almeríi.

9

Brazilec Míchel prvním potrestaným hráčem zápasu, za ostrý "šlapák" proti noze Moliny, na vlastní polovině.

8

Také na druhé straně přerušuje kombinaci domácích odpískaný ofsajd.

7

Dlouhý nákop hostů míří pouze do ofsajdu, v němž se zapomněl Jorge Molina.

6

Útočným faulem končí akce domácích na polovině Betisu.

5

Xavi Torres nasměroval míč do vápna, kde hlavičkuje Ital Rennella, ale míč míří vysoko nad branku Almeríi.

4

Tentokrát si standardní situaci rozehrají také hosté, a to z levé strany.

3

Corona nasměroval míč do vápna, kde si naběhl Trujillo, který ale centruje mimo branku Realu Betis.

2

Casado fauluje na vlastní polovině, volný kop Almeríi, z pravé strany.

1

Oba týmy na hrací ploše.

UD Almería: Julián – Mané, Michel, Dos Santos, Trujillo, Corona, Verza, Wellington Silva, Zongo, Bifouma
Náhradníci: Méndez, Rubén, Marín, Partey, Navarro, Quique

Real Betis: Giménez – Perquis, Figueras, Casado, Piccini, Kadir, Xavi Torres, L. Reyes, Ceballos, Rennella, Molina
Náhradníci: Adán, Cejudo, Pacheco, N'Diaye, Castro, Caro, Ruíz

Rozhodčí: Velasco – Alonso, Álvarez.
Real Betis zahájil své pohárové boje ve druhém kole, v němž se střetl s celkem UE Llagostera. Postup si zajistil díky dvěma trefám ve druhé půli, které vedly k vítězství 2:0. Ve třetím kole narazil Betis na mužstvo CD Lugo. Duel byl dlouho dramatický, při klasické hře branka nepadla, a tak klání doputovalo až k pokutovým kopům. V nich Real zvítězil 5:4.

Prvoligová Almería zažila na hřišti druholigového Betisu svou premiéru v Copa del Rey, která vyšla dokonale. Almería vyhrála 4:3 a potvrdila tak roli favorita tohoto dvojutkání. V loňském ročníku doputovala do osmifinále. V něm nejprve remizovala 1:1, načež ve druhém utkání podlehla Racingu Santader 0:2.
1. utkání
Real Betis – UD Almería
3 : 4 (0:3)
80. Castro, 85. Perquis, 90. Molina – 3. Mané, 6. Dangda, 29. Quique, 61. Méndez
Vítejte u dnešního on-line přenosu odvetného utkání 4. kola španělského Copa del Rey, v němž UD ALMERÍA přivítá REAL BETIS. Utkání se odehraje na Estadio de los Juegos Mediterráneos v Almeríi a provede jím trojice španělských rozhodčích, jako hlavní Carlos Velasco, na čarách pak asistenti Roberto Alonso a Marcos Álvarez.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 22:00.