16.12.2014, 20:15 • Arena Zagreb, Zábřeh (Chorvatsko) • Josef Cestr (@Hyddaw)

Tipsport: 6.2 14.0 1.17 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Dnešní utkání sledovalo 800 diváků.

60

Baudouinová proměnila sedmimetrový hod. Němky mají ještě stále příležitost skórovat. (24:24)

60

15 sekund zbývá do konce zápasu. Francie má k dispozici sedmimetrový hod. (24:23)

60

Německu je signalizována pasivní hra. (24:23)

60

Oddechový čas pro Německo. (24:23)

59

Schülkeová si připisuje veledůležitý zákrok. Nejprve chytila střelu Niomblové a poté i dorážku Baudouinové. (24:23)

52

Oddechový čas pro Francii. (22:21)

50

Ještě před jeho zahráním ale přichází žlutá karta pro lavičku Francie. (21:21)

49

Minevskajaová proměňuje ve velkém stylu, obloučkem, brankářku Francie. (21:21)

49

Německo má k dispozici sedmimetrový hod. (20:21)

44

Němkám se nedaří vůbec v žádné fázi hry, vyjma Schülkeové. Luisa Schulzeová (GER) je vyloučena na 2 minuty. (18:18)

41

Baudouinová nejprve ze sedmimetrového hodu nastřelila tyč, aby z dorážky přeci jen Schülkeovou překonala. (18:17)

40

Francie má k dispozici sedmimetrový hod. (18:16)

38

Francie mohla snížit na rozdíl jediné branky, jenže Pineauová vyhořela v souboji se Schülkeovou. (17:15)

37

Celá akce Francie vyvrcholila dvouminutovým trestem pro Kerstin Wohlboldovou (GER). (16:13)

34

Zapfová sice ze sedmimetrového hodu neuspěla, ale dorážka už z její ruky doputovala za záda Leynaudové. (15:12)

34

Německo má k dispozici sedmimetrový hod. (14:12)

32

Nina Kamto Njitamová (FRA) je vyloučena na 2 minuty. (13:10)

32

I úvodní dvě minuty druhého poločasu patří brankářkám, které předvádějí jeden úspěšný zákrok za druhým. (13:10)

27

Camille Ayglonová (FRA) je vyloučena na dvě minuty. U míče jsou ale Francouzky. (11:9)

26

Míč se po odrazu od rukou soupeřky dostal do náruče Landrové, která už si vychýlením z osy poradila se Schülkeovou. Rozdíl ve skóre už je pouze o dvě branky. (11:9)

25

Oddechový čas pro Německo. (11:7)

22

Zapfová se snažila dostat míč k levé tyči, ale míč se právě od zmiňované tyče odrazil zpět do hřiště. (11:5)

22

Německo má k dispozici sedmimetrový hod. (11:5)

20

Zapfová byla v tváří tvář francouzské brankářce z bodu sedmi metrů úspěšná. (10:5)

20

Nina Kamto Njitamová (FRA) obdržela žlutou kartu za stažení soupeřky do brankoviště. Němky mají navíc k dispozici sedmimetrový hod. (9:5)

18

Zapfová poslala úspěšně míč Attingréové mezi rukama do sítě. (9:5)

18

Německo má k dispozici sedmimetrový hod. (8:5)

17

Francouzky nedokázaly dostat míč do brány Německa v situaci 3 na 1. Jedné z hráček Francie vypadl míč z ruky. (8:5)

17

Tentokrát už francouzské reprezentantky dokázal najít recept na výborně chytající Schülkeovou, jmenovitě se prosadila Baudouinová. (8:5)

17

Levequeová vybojovala pro svůj celek sedmimetrový hod. (8:4)

16

Oddechový čas pro Francii. (8:4)

16

K zahrání sedmimetrového hodu se postavila Zapfová, která tuto šanci na skórování využila. (8:4)

16

Siraba Dembéléová (FRA) obdržela žlutou kartu za svůj zákrok na soupeřku při postavení nohy v brankovišti. Němky mají k dispozici sedmimetrový hod. (7:4)

14

Jenže tentokrát dokázala Schülkeová včas rukou zasáhnout míč, který letěl k pravé tyči. (6:4)

14

Francie má k dispozici další sedmimetrový hod. (6:4)

13

Francie po proměněném sedmimetrovém hodu v podání Pineauové prohrává již jen o dvě branky. (6:4)

13

Francie má k dispozici sedmimetrový hod. (6:3)

11

Schülkeová se štěstím vychytala soupeřku. Míč putoval velmi rychle na Geschkeovou, ale ta také neprostřelila brankářku soupeře. (6:2)

10

Schülkeová má zatím výbornou fazónu. Dokázala vychytat i francouzský sedmimetrový hod. (5:2)

10

Francie má k dispozici sedmimetrový hod. (5:2)

9

Schülkeová nemusela zasahovat proti střele soupeřky, té se totiž povedlo trefil pouze horní tyč brány. (5:2)

8

Žlutí se i na druhé straně. Tentokrát si vysloužila žlutý kartonek Anne Müllerová. (5:1)

7

Zapfová si dokázala se sedmimetrovým hodem poradit až příliš lehce. (5:1)

7

Camille Ayglonová (FRA) obdržela žlutou kartu za faul v brankovišti. Němky mají navíc výhodu sedmimetrového hodu. (4:1)

2

Kim Naidzinavičiusová (GER) obdržela žlutou kartu za faul v okolí brankoviště. (0:0)

24:24

Německo: Schülkeová (Wolteringová) – Zapfová, Langová, Müllerová, Loerperová, Smitsová, Minevskajaová, Naidzinavičiusová, Steinbachová, Althausová, Nadgornajaová, Huberová, Geschkeová, Wohlboldová, Schulzeová

Francie: Attingréová (Leynaudová) – Kamto Njitamová, Ayglonová, Cisséová, Pineauová, Landreová, Baudouinová, Zaadiová, Prouvensierová, Dembéléová, Levequeová, Nze Minková, Gnabouyouová, Niomblová, Lacrabèreová

Rozhodčí: Dennis Stenrand, Anders Kaerlund Birch (oba DEN)