16.12.2014, 15:45 • Arena Zagreb, Zábřeh (Chorvatsko) • Josef Cestr (@Hyddaw)

Tipsport: 3.15 10.0 1.5 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Dnešní utkání sledovalo 1500 diváků.

59

Oddechový čas pro Černou Horu. (27:30)

59

Zblokovaná střela nadělala Barjaktarovićové sice velké potíže, ale nakonec se míč do brány nedostal. Černohorky pomalu oslavují vítězství. (27:30)

56

Suzana Lazovićová (MNE) je nakonec za tento zákrok vůči soupeřce vyloučena na dvě minuty. (27:29)

56

Polmanová se slzami v očích odchází za pomoci lékaře týmu z hrací plochy na lavičku. Uvidíme, zda bude v dnešním zápase pokračovat. (27:29)

55

Petrovićová proměnila dnešní šestou "sedmičku" svého celku. (26:29)

55

Černá Hora má po faulu na Kněževićovou k dispozici sedmimetrový hod. (26:28)

54

Jovanka Radičevićová (MNE) je vyloučena na 2 minuty. (25:27)

49

Tentokrát se do brány proti sedmimetrovému pokusu Petrovićové postavila Jankovićová. Nizozemská brankářka si na míč sáhla, ale vyrazit ho nedokázala. (23:26)

49

Bulatovićová si naběhla mezi dvě soupeřky a jelikož byla faulována, byl odpískán sedmimetrový hod. (23:25)

48

Petrovićová zmátla pohybem soupeřčinu brankářku. Míč letěl do horní části branky, zatímco Westerová se snažila vykrýt spodní část brány. (23:25)

48

Černá Hora má k dispozici sedmimetrový hod. (23:24)

47

Černohorky zahodily stoprocentní šanci na skórování. Kněževićová nejprve orazítkovala horní tyč a Klikovaćová z dorážky nastřelila tělo Jankovićové! (23:24)

44

Radmila Petrovićová (MNE) je vyloučená na dvě minuty za podkopnutí soupeřky. (22:23)

41

Petrovićová proměňuje nařízený sedmimetrový hod střelou do levého horního rohu brány. (20:21)

41

Černá Hora má k dispozici sedmimetrový hod. (20:20)

40

Kněževićová nastřelila pouze horní tyč Westerové brány. Míče se ale odrazil zpět do rukou Černohorek. (20:19)

36

Na tuto situaci reaguje černohorský trenér oddechovým časem. (19:17)

36

Nizozemky jdou poprvé v zápase do dvoubrankového vedení zásluhou van der Heijdenové. (19:17)

30

Nakonec je z toho dvouminutové vyloučení pro Mariju Jovanovićovou (MNE). Černohorky tak budou hrát na začátku druhého poločasu bezmála dvě minuty v početní nevýhodě. (13:15)

28

Sekundu před návratem vyloučené Lazovićové je na druhé straně vyloučena Laura van der Heijdenová (NED) taktéž na dvě minuty. (12:14)

27

Oddechový čas pro Nizozemsko. (12:14)

27

Střelecký pokus Kněževićové skončil na horní tyči. (12:14)

26

Suzana Lazovićová (MNE) je za velmi nepříjemně vypadající faul mimo možnost hrát míč vyloučena na 2 minuty. (12:14)

22

S brankou přichází vyloučení, potrestanou hráčkou je Martine Smeetsová (NED). (10:11)

22

Kněževićová se může radovat. S hodně velkým štěstím se dostal míč po její střele do brány. V cestě míče do brány pomohla tyč. (10:11)

20

Na 4 branky v řadě nemohl trenér Černohorek zareagovat jinak než oddechovým časem. (10:10)

16

Bulatovićová proměnila nařízený sedmimetrový hod. (5:9)

11

Andjela Bulatovićová (MNE) vidí za podobný incident také žlutý kartónek. (2:6)

11

Marija Jovanovićová (MNE) obdržela žlutou kartu za příliš agresivní hru v obraně. (2:6)

7

Cornelia Grootová (NED) obdržela žluté napomenutí od rozhodčích. (1:2)

4

Až příliš agresivity použila Milena Kněževićová (MNE) v pokusu o ubránění soupeřky, uviděla za to žlutou kartu. (1:2)

4

Laura van der Heijdenová (NED) obdržela žlutou kartu za odhození soupeřky na zem. (1:2)

2

Sedmimetrový hod proměnila Bulatovićová střelou umístěnou k levé tyči. (0:1)

2

Estevana Polmanová (NED) obdržela žlutou kartu za faul v brankovišti. Černá Hora má k dispozici sedmimetrový hod. (0:0)

27:31

Nizozemsko: Westerová (Jankovićová) – Kramerová, van der Heijdenová, Bontová, van Olphenová, Snelderová, Snippenborgová, Brochová, Grootová, Dulferová, Goosová, Schopová, Smeetsová, Lucianová, Polmanová

Černá Hora: Barjaktarovićová (Rajčićová) – Petrovićová, Pavičevićová, Radičevićová, Jovanovićová, Bulatovićová, Klikovaćová, Jaukovićová, Malovićová, Lazovićová, Bulatovićová, Ramusovićová, Mehmedovićová, Despotovićová, Kněževićová

Rozhodčí: Diana Carmen Florescuová, Anamaria Stoiová (obě ROU)