konec (14:9)

15.12.2014, 16:00 • Fönix Csarnok, Debrecín (Maďarsko) • Lukáš Jasoněk

Tipsport: 1.4 10.0 3.74 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

58

Oddechový čas si vyžádala také lavička Španělska, jehož hráčkám zbývají poslední dvě minuty na odvrácení porážky. (19:21)

58

Hráčky Rumunska byly faulovány a se sedmimetrovým hodem si poradila Neaguová. (19:21)

52

Nyní se vyznamenaly obě brankářky, nejprve předvedla skvělý zákrok Tempranová, poté protiútok Španělek zneškodnila Ungureanuová. Za tyto zákroky si obě brankářky zaslouží pochvalu. (18:18)

51

Rumunské hráčky nyní faulovaly a budou za to pykat dvouminutovým vyloučením. (18:18)

51

Vyrovnat mohla Martinová, ale sedmimetrový hod nedokázala využít. (17:18)

50

Rumunské házenkářky jdou deset minut před koncem do vedení! Branku obstarala Neaguová. (17:18)

47

Bradeanuová vyrovnává! (17:17)

44

Neaguová bezpečně skórovala ze sedmimetrového hodu a snížila na rozdíl jediné branky. (16:15)

44

Vyloučena je také Elorzaová a poměr sil na palubovce se srovná. (16:14)

43

Sedmimetrový hod opět proměnila Martinová. (16:14)

43

Bradeanuová faulovala při zakončení Peňovou a také byla potrestána dvěma minutami. (15:14)

41

Sedmimetrový hod, který nařídil slovenský sudí, bez větších potíží proměnila Martinová. (15:13)

41

Bondarová je vyloučena a na dvě minuty si odpočine. (14:13)

38

Rumunsko se přiblížilo na rozdíl jedné branky, kontaktní gól vsítila Chintoanová. (14:13)

35

Na sedmimetrový hod Lopezové šla brankářka Deduová, která ránu španělské házenkářky chytila. (14:12)

34

Navíc byla jedna z jejích hráček vyloučena a země galského kohouta tak bude hrát v oslabení. (14:12)

28

Tempranová čelila sedmičce Tacalieové, ale chytila ji. (13:9)

26

K vidění bylo vyloučení na rumunské straně. (13:9)

20

Cabralová proměnila sedmimetrový hod a španělské házenkářky jsou ve vedení o tři branky. (11:8)

14

Martinová neproměnila sedmimetrový hod. (7:6)

7

Žlutou kartou byla potrestána Bondarová. (2:3)

6

A další vyloučení bylo k vidění na straně Španělska, teď budou mít rumunské házenkářky dvojnásobnou početní převahu. (2:3)

6

Vyloučena byla Chavezová, Španělky budou hrát dvouminutové oslabení. (2:3)

4

Z nařízené sedmičky vyrovnala stav utkání nejlepší střelkyně Rumunska Neaguová. (2:2)