konec (0:1, 1:0, 2:1)

09.12.2014, 17:30 • Jan Havlovic (@jeanhavlovic)

Tipsport: 1.6 4.3 4.36 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je z mé strany vše a u dalších hokejových přenosů se těším brzy nashledanou! (19:51:16)
Dnešní utkání končí. Ve vlemi hezkém utkání vítězí domácí Kärpät Oulu nad SaiPou Lappeenranta 3:2. Skóre otevřel v 16. minutě Jarvinen a hosté vedli. Poté se ale prosadil Kemppainen a Donskoi a bylo to 2:1. Naději pro hosty vykřesal Lofquist. Skóre uzavřel v 56. minutě krásnou střelou Keranen. Oulu tak díky vítězství v první zápase i v odvětě postupuje mezi nejlepší čtyři celky Evropy!

60:00

59:37

Hosté ještě kombinují v pásmu, ale puk brzo ztratili a domácí jdou dopředu.

58:53

Z pravé strany střílel Venalainen, jehož střela ale mířila mimo Tarkkiho tyče.

58:39

Puk v pásmu SaiPy, která rozehrává.

58:00

Poslední dvě minuty!

57:11

Hosté se ještě snaží alespoň o vyrovnání v tomto utkání, ale sami vědí, že o postupujícím je již rozhodnuto.

56:20

Od modré velmi tvrdě vypálil Maalahti, Tarkki vyráží!

Juho KERÄNEN - 3:2

55:30

Oulun Kärpät vstřelil branku!
3:2! Po pravé straně ujel Lofquistovi JUHO KERANEN, který krásně zavěsil pod břevno! Asistence: Juha-Pekka Haataja, Dan Spang.

55:09

Střela Koha mířila mimo Tarkkiho tyče.

54:47

Hosté sice nahdoili puk do pásma, ale jako první u něj byl domácí Laatikainen.

54:08

Pitkanen a Niemala se postrkovali na brankovišti a oba si půjdou sednout na dvě minuty na trestnou lavici.

53:39

Backman objel branku a pokusil se překvapit Tarkkiho, ten se ale nachytat nenechal a byl u tyče včas.

53:27

Maalahti vypálil od modré, ale jen do náruče Markkanena.

53:19

Kärpät je v plném počtu!

52:47

Maalahti neudržel puk před modrou čarou a je odpískáno postavení mimo hru.

3:2

Branky a nahrávky: 40. Kemppainen (Kukkonen, Masuhr), 44. Donskoi (Kemppainen, Aho), 56. Keranen (Haataja, Spang) – 16. Jarvinen (Maalahti), 49. Lofquist (Spina, Maalahti)

Kärpät Oulu: Tarkki (Karhunen) – Kukkonen, Masuhr, Laatikainen, Glenn, Spang, Vallin, Niemela – Pirnes, Pyorala, Davis – Manninen, Haataja, Huml – Aho, Kemppainen, Donskoi – Suoranta, Alikoski, Komulainen – Keranen.

SaiPa Lappeenranta: Markkanen (Bernard) – Maalahti, Riikola, Lofquist, Ahonen, Salcido, Backman, Makinen, Lappalainen – Koho, Mankinen, Tavi – McIntyre, Spina, Jokinen – Hamalainen, Venalainen, Jarvinen – Flinck, Pitkanen, Kuronen.

Rozhodčí: Björg, Öhlund – Sormunen, Neva

První zápas: SaiPa - Kärpät 0:2