konec (0:0)

08.12.2014, 19:00 • Estadio Ciudad de Valencia, Valencia • Jakub Kopřiva

Tipsport: 2.6 3.26 2.83 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je z mé strany vše, hezký večer. (20:48:40)
Je konec! Sledovali jsme vyrovnané utkání, které nakonec nemělo vítěze. Do vedení se dostalo Getafe, ale Levante zabralo a dokázalo vyrovnat. Poté bylo k vidění ještě několik šancí, ale branka už nepadla a duel skončil nerozhodně 1:1. Nutno dodat, že remíza je zřejmě spravedlivá, protože Levante bylo lepší v prvním poločase a Getafe zase ve druhém.

90+2

90+1

Hlavní rozhodčí přidal dvě minutky.

90

Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.

88

Vzápětí se neujal ani centr z levé strany a od své branky bude rozehrávat Vicente Guaita.

87

Z velké dálky to zkusil domácí Víctor Camarasa, ale jeho přízemní střela byla hodně nepřesná.

86

V posledních minutách se hraje hlavně uprostřed hrací plochy. Ani jeden celek nechce udělat zbytečnou chybu a v útočné fázi je to hodně znát.

84

Žlutou kartu dostává Alexis (Getafe CF).

82

Nyní to domácí nevymysleli špatně, ale finální přihrávce scházela přesnost a míč skončil v zámezí.

81

Je před námi posledních deset minutek a bude to ještě hodně zajímavé, protože oba celky se tlačí za vedoucí brankou.

79

Střídání v týmu Getafe CF: ze hřiště odchází Míchel, přichází Pedro León.

78

Střídání v týmu Levante UD: ze hřiště odchází José Luis Morales, přichází Víctor Camarasa.

77

Domácí dlouho kombinovali na polovině Getafe, ale nakonec z toho byla pouze nepřesná přihrávka.

75

Držení míče: 50% – 50%.

74

Žlutou kartu dostává Juan Valera (Getafe CF).

73

Žlutou kartu dostává Andreas Ivanschitz (Levante UD).

Rafael MARTINS - 1:1

72

Levante právě vstřelilo branku!
Domácí z ničeho nic vyrovnávají. Po centru Karampelase se k hlavičce dostal RAFAEL MARTINS, který se štěstím překonal Guaitu.