konec (0:0)

06.12.2014, 20:00 • Albertpark stadion • David Kruj

Tipsport: 1.8 3.3 4.6 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Děkuji za pozornost. Já se s vámi loučím a přeji příjemný zbytek večera. (22:00:34)
Ve druhé poločase jsme nakonec viděli branky tři. Nejdříve poslal hosty do vedení Kouemaha, ale netrvalo dlouho a za domácí srovnal Ruiz. Už to vypadalo na další remízu Oostende na domácím hřišti, ale střídání z 82. minuty se ukázalo jako klíčové. Ruytinx pobyl na trávníku necelých deset minut a v devadesáté minutě vstřelil rozhodující gól dnešního zápasu. Domácí tým se nakonec po dokonalém obratu dočkal vítězství (2:1) za tři body.

90+5

90+2

Střídání v týmu Lierse SK: ze hřiště odchází Swinkels, přichází Nwofor.

90

Hlavní arbitr nastavuje čtyři minuty.

90

Oostende právě vstřelilo branku!
BJORN RUYTINX nebyl na hřišti ani deset minut a ihned se trenérovi odvděčil brankou. Po ideálním pasu od Coussementa už pro něj nebyl problém překonat Bajkovice a rozjásat tak domácí tribuny.

89

Rachid Bourabia se dostal do konfliktu s Ruizem a je taktéž po právu potrestán žlutou kartou.

89

John Jairo Ruiz je po strkanici potrestaný žlutou kartou.

86

Lehká střela Masika končí v náruči Ovona.

82

Střídání v týmu KV Oostende: ze hřiště odchází Canesin, přichází Ruytinx.

81

Sayed to přehnal s důrazem v osobním souboji a vykoledoval si první žlutou kartu v dnešním utkání.

76

Ruiz centroval do vápna, ale jeho centr byl až příliš dlouhý a končí daleko za bránou.

74

Siani s Bensebainim se dostali do sprinterského souboje, vše ale vyřešil včasným vyběhnutím hostující Bajkovic.

71

Střídání v týmu KV Oostende: ze hřiště odchází Berrier, přichází Coussement.

67

Střídání v týmu Lierse SK: ze hřiště odchází Wanderson, přichází Masika A. T..

63

Traoré našel ideálně postaveného Wandersona, ale jeho střelu vyráží Ovono opět na roh.

59

Domácím to netrvalo dlouho a je srovnáno. JOHN JAIRO RUIZ se dostal do dobré pozice a Bajkovic byl proti jeho pokusu už bezmocný.