Španělský pohár

Real Betis – UD Almería

3:4

konec (0:3)

05.12.2014, 22:00 • Estadio Benito Villamarín, Sevilla • Libor Kucza (@LiborKucza)

Tipsport: 1.6 3.5 5.25 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

63

Další žlutá karta, na trávníku se přiostřuje. Za úder loktem do hlavy je "odměněn" domácí Casado (RBE).

59

Hned vzápětí se bude udělovat další žlutá karta. Za ostrý skluz zezadu je potrestán Caro (RBE).

58

Hosté ve druhém poločase tahají za kratší konec, proto si také pomáhají nedovolenými zákroky. Za jeden z nich dostává žlutou kartu Dangda (ALM).

46

Hned v úvodu druhé půle se bude žlutit. Za velmi nešetrně podražení soupeře dostává karetní napomenutí hostující Sánchez. Rozehrávat tak budou domácí.

36

Quique byl poměrně bolestivě zasažen loktem do hlavy. Viník události je potrestán, Perquis (RBE) dostává žlutou kartu. Hosté budou rozehrávat.

3:4

konec (0:3)

Branky: 80. Castro, 85. Perquis, 90. Molina – 3. Mané, 6. Dangda, 29. Quique, 61. Méndez

Karty:   36. Perquis (RBE), 59. Caro (RBE), 63. Casado (RBE) – 46. Sánchez (ALM), 58. Dangda (ALM)

Real Betis: Dani Giménez – Piccini, Perquis, Caro, Casado – Reyes, N'Diaye – Matilla (54. Kadir) , Chuli (53. Molina), Pacheco – Rennella (74. Castro)
Náhradníci: Adán, González, Cejudo, Ceballos, Kadir, Molina, Castro

UD Almería: Julián – Míchel, Marín, Dos Santos, Mané – Verza, Corona (68. Ángel), Sánchez (60. Silva), Dangda (68. Romera), Méndes – Quique
Náhradníci: Trujillo, Ángel, Azeez, Rubén, Dubarbier, Silva, Romera, Jurado

Rozhodčí: Martínez – Aguilar, Canales

Odveta: Almería - Real Betis 2:1